Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Patarkit ka daryt dzioniui 7530 pradejo trukti galinis ratlankis ( turbut del to, kad dejom dubliis, o ratlankis nestiprintas) daugiau dubliu jam planuojam nebedeti. Gal kam teko virinti? Gal tuo uzsiima koke firma ar patiems bandyti kazka burti, ar nieko čia nepribursi ir teks pirkti kita?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , caper said:

Ne, ne per skyles, tai turbut reikia pjauti iš laksto zieda ir virinti

Man ir truko vienas,po metų kitas,nebevaziuok niekur,nes pasekmės liūdnos,krenta iš niekur nieko ir sparną sulaužo,ten silpna vieta yra,pjovem iš 12 laksto žiedus apvalius,padarem skyles ivirinom tada suploninom originalius žiedus laiko gerai,galesiu nufotkint,nieko sudėtinga dieną darbo,ten trūksta lygiai kaip atrodo būtų kažkaip su broku išlieta,kai dejom dublius kitam traktoriui iškarto padarėme sustiprinimus,nes kai keliu važiuojant pameti ratą nemalonus vaizdelis.Ir reikia abu stiprinti,nes jei ir kitas nei kiek neitrukes jam jau dienos suskaičiuotos,nes mes ir taip viena ivirinom,kitas niekur netrukes,dublius nuemem,vaziavo iš niekur nieko lygių keliu,bac ir guli ant sparno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , caper said:

Patarkit ka daryt dzioniui 7530 pradejo trukti galinis ratlankis ( turbut del to, kad dejom dubliis, o ratlankis nestiprintas) daugiau dubliu jam planuojam nebedeti. Gal kam teko virinti? Gal tuo uzsiima koke firma ar patiems bandyti kazka burti, ar nieko čia nepribursi ir teks pirkti kita?

Man irgi pradėjo trūkti, kadangi nemažai vasarą lakstau ant 50, tai nusipirkau ratlankį, nafik, gyvybe nerizikuosiu :) beje, ratlankis 38 ar 42 coliu? Tikriausiai 42

 

O virinti bandėm, bet svarščikas pasakė, kad metalas jau pavargęs ir ieškot kito, taip ir buvo, po kelių mėn trūko pagal siūlę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , manttys said:

Man irgi pradėjo trūkti, kadangi nemažai vasarą lakstau ant 50, tai nusipirkau ratlankį, nafik, gyvybe nerizikuosiu :) beje, ratlankis 38 ar 42 coliu? Tikriausiai 42

 

O virinti bandėm, bet svarščikas pasakė, kad metalas jau pavargęs ir ieškot kito, taip ir buvo, po kelių mėn trūko pagal siūlę

Yra stiprinti Šveicarijos gamybos ratlankiai 16mm storio,tie spec dubliam pritaikyti,o originalus dojuj sakė nelaiko visiems,kas tik dublius užsideda,tiem lūžta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, MBLORINSER said:

Truko pagal siule greičiau dėl svarsciko kaltės.

nesiginčysiu. tik vos baigęs virinti jis man pasakė, kad ieškočiausi kito ratlankio, tai tiesiog konstatuoju faktą, kad buvo teisus :) dublių nededu, bet pamesti ratą su kokiu presu lekiant irgi nenorėčiau. Beje, dojuj tie ratukai ne tokie pigūs - 1500 euriukų už vnt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

48 minutes ago, jevgenijus said:

Nusibaigė 6930 vairo reguliavimo cilindriukas, antras jau. Gal kam taip buvo, gal kokiu pigesnių sprendimu yra?

Pas mane ant kilimelio tai tepalas pradėjo rastis, tai kaip suprantu vairo reguliavimo cilindriukas pradėjo varvet. Reik ardyti ta skydeli ir bus tiksliai aišku iš kur ten bėga...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, MBLORINSER said:

Ner ka ardyt tikrai is ten.  Man pernai vasara ir užsibaigė.  Kiek kainuoja jis ketet gsl pamenat. Manau bus stipriai  per 100€

ar pas tave ne 20 serija? Esu keitęs, darbo yra šiek tiek, kol viską nusiardai, o kaina 290 zlotu is lenku buvo (oroginalas, bet atrode, kad nenujas). dojuj, manau, apie 150-180 kainuoj eurais. na tiesiog nelabai sveiku protu suvokiama kaina taip sakant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

33 minutes ago, MBLORINSER said:

Kad ten darbo sociai tai zinau. bet ir kaina uz suda gera. negalejo jo ten paprasto ydet sumaste su kokiu tai voztuvu.

paieškok trimble ez steer ar ez pilot instalaivimo instrukcijos šitaiserijai. ten eiliškumas gražiai surašytas nuo kur ardyti, aišku ardai ir išardai be intrukcijų, bet pirmą kartą ardant nebuvo labai paprasta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 valandas ago , dova07 said:

Nusiardžiau visa ta panele cilindras sausas švarus, tai kaip suprantu kondicionierius yra po visu tuo skydeliu? Ar negalėjo jis man prakiurti ir praleisti freono ? 

ne, man rods su konkiške ten nieko bendro... jei vairas nebesilaksto taip kaip turėtų tai ragai tam cilindriukui. Mana jau du syk tie tepalai ant grindų pasileido, pirmas laikė 5 metus, antras du ...ir dar fak koks brungus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...