Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Kalibruojasi per kompa, o ne su varzteliu, o pas tave greiciausiai bus nulauztas vienas daviklio dantukas. Issimk ir paziurek, jei ne, tai bandyk statydamas permetinet per dantuka ir pataikysi is kelinto karto :)

Jo, jau tai išsiaiškinau, bet ačiū. Yra pas mane tas didelis monitorius statramstyje, turiu visą instrukciją kalibravimo, tai bandysiu. Jeigu nepavyks pasiekti rezultato, tada bandysiu davikli perkelt. Bet ten priėjimas neduok Dieve, kažkaip nežavi manęs

 

autokuad nelabai reikalingas, per 6 metus nepanaudojau

 

O ar bandei naudoti? Pvz išvažiuoji į kelią ir įsijungi. Po to kad ir kiek lėtų posūkių, ar sankryžų, kiek kalnų bebūtų, nereikės nė paliesti pavarų perjungimo. Pvz kam spaudinėti tuos mygtukus, jeigu galima ju nespaudinėti ir tai atlikti sistemai. Laukuose šiek tiek rečiau, bet irgi panaudojamas dalykas. Pvz važiuosi su kokiu germinatorium ir gale lauko apsisukinėti reikai lėtai, tai nuimi gazą ir susižemina pavaros, po to vėl susimėto į viršų. ariant faina kai pagrindine pqavara traktoriui per sunku pradėti, tai pasidarai auto ir pradeda žemesne, o po to permeta į viršų kiek pačiam noris. Man tai privalumas, bet gal skonio reikalas

tokie darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra dirbančių direct drive dezem kokie atsiliepimai  ? 

 

teko tik pasivazineti tai nelabai patiko, del pasikeitus i aukstesnia pavadinkim "pavara" vadinamu "Zuikiu" vaziavimas per visus berods keturius zemyn ir taip kelis kart kol visos susijungia. Jei iskart persoktu i maziausia butu visai nieko. Tuo klausimu man labiau patiko e23 deze, kurioje per visu pavaru diapazona tik vienoje vietoje persijungiant pavarom jautesi pristabdymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant 6920 toks pat yra tai asmeniskai man toks kablys patinka, nesuprantu kodel tu ji nori nuimti ir parduoti.

 

Nusipirkau hidraulinį (pick up hitch). Yra toks ant kito trakt ir labai patinka. Daug patogiau kažką prisikabint kas ant kokios kalades padėta ar pan ir sakyčiau aplamai patogiau prisikabinti bet ką. Variantas yra nebent patrumpinti ir naudoti virš hidraulinio kablio kaip papildomą galimybę, maža ką ateityje gali tekti kabinti su aukštu prikabinimu

post-83-0-40552600-1425405934_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia jūsų patarimo dėl kainos. Turiu reguliuojamo aukščio automatinį kablį ir rėmą (ilgesnį variantą). Nuimsiu nuo JD 6920. Kaip manot, ar jie kam nors reikalingi ir kiek galima prašyti už tokį komplektą? Būklė gera

pries savaite pardaviau toki pat komplekta tik NH uz 1000 eur tas kur pirko sake gan padori kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia jūsų patarimo dėl kainos. Turiu reguliuojamo aukščio automatinį kablį ir rėmą (ilgesnį variantą). Nuimsiu nuo JD 6920. Kaip manot, ar jie kam nors reikalingi ir kiek galima prašyti už tokį komplektą? Būklė gera

Geras daiktas, nesuprantu kam jį parduot. Fendt tokiu dažnai naudojuosi. Labai gerai priekaboms. Atsikabina iš kabinos su trosu net išlipt nereikia, jei nieks daugiau nepajungta. Prisikabint irgi jei aukštis tinka automatiškai net išlipt nereikia. Puspriekabėm jei vertikali apkrova nedidelė ant dišliaus irgi galima naudoti. Gerai tas kad keičiasi aukštis. Gali prisiderint prie puspriekabių, tralų dišliaus aukščio pagal poreikį. Viršutinėj padėty nepamainamas dalykas kai reikia ką ištraukti iš kokios balos. Žodžiu traktoriaus komplektacijoj tiesiog būtinas dalykas. 

Fendt analogo kaina pliko be rėmo, užsakinėjant prie traktoriaus per 600 €, užsakant papildomai ko gero būtų visi 700 €. O su visu rėmu bijau net spėti, bet ko gero kaina būtų dviguba. Nemanau kad JD bus pigiau.

P.S. Ups, atrodo sugadinau kažkam biznį papigiai apsipirkti, bet tikiuosi padėjau žmogui neapsikvailinti papigiai išsiparduodant. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu visai atsilupėlis, kad už dyką atidavinėčiau :D šiaip tik svarsčiau pardavimo galimybę. 

 

Esmė kad pažiūrėjus kaip kabinsis ant to kablio presas, srutvežis, pasidarė aišku, kad arba reikia kilpos be automatinio mechanizmo, arba suvarysiu kardaną , nes atstumas nelabai saugus tampa tarp kardano ir sukabinimo mechanizmo net jam esant žemiausioje padėtyje. Kadangi Normalus kablys net ne automatinis apie 1000 Lt, tai nusipirkau visą hidraulinį kablį už 1500 Lt (man atrodo, kad labai pigiai). 

 

Dabar tada mano planas patrumpinti 9 skylių rėmą į 4 skylių. Vizualiai jie identiški, tik vienas trumpesnis. Taip turėčiau ir hidraulinį kablį, ir automatinį padargams su aukštu prikabinimu. Taip pat galėčiau ką nors iš balos ištraukti, kaip drapox sakė :D kaip jums toks mano planas? Čia jau būtų realiai visi įmanomi kabliai

post-83-0-96744900-1425460218_thumb.gif

post-83-0-68117700-1425460231_thumb.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu visai atsilupėlis, kad už dyką atidavinėčiau :D šiaip tik svarsčiau pardavimo galimybę. 

 

Esmė kad pažiūrėjus kaip kabinsis ant to kablio presas, srutvežis, pasidarė aišku, kad arba reikia kilpos be automatinio mechanizmo, arba suvarysiu kardaną , nes atstumas nelabai saugus tampa tarp kardano ir sukabinimo mechanizmo net jam esant žemiausioje padėtyje. Kadangi Normalus kablys net ne automatinis apie 1000 Lt, tai nusipirkau visą hidraulinį kablį už 1500 Lt (man atrodo, kad labai pigiai). 

 

Dabar tada mano planas patrumpinti 9 skylių rėmą į 4 skylių. Vizualiai jie identiški, tik vienas trumpesnis. Taip turėčiau ir hidraulinį kablį, ir automatinį padargams su aukštu prikabinimu. Taip pat galėčiau ką nors iš balos ištraukti, kaip drapox sakė :D kaip jums toks mano planas? Čia jau būtų realiai visi įmanomi kabliai

O kaip JD apatinis balkinis kablys padargams, ar nesusietas su šiuo rėmu? Nes Fendt tai žiūriu prie to pačio tvirtinasi papildomas rėmas balkiniam ir piton fix kabliams?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip JD apatinis balkinis kablys padargams, ar nesusietas su šiuo rėmu? Nes Fendt tai žiūriu prie to pačio tvirtinasi papildomas rėmas balkiniam ir piton fix kabliams?

Žinau apie ką kalbi, bet čia šiek tiek kitaip. Pas mane yra tik takelis, nėra apačioje nei pitono, nei obuolio

 

Prisegu nuotrauką kaip galėčiau pasidaryti.

post-83-0-43642900-1425462741_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur kabinsies JD purkštuvą? Tas hidraulinis nelys į kilpą.

purkštuvo dar prikabinamo nenaudojam, bet ta pati bėda su siaura srutvežio skyle. Ją sprendžiam pakeisdami kablį į drawbar, kuris po tuo užsikaiščiuoja su atitinkamo diametro kaiščiu. 

 

Radau apkrovų lentelę. Aišku drawbar neįspūdinga ta apkrova, rimtos priekabos jau nekabinsi, bet ne tokius sunkius daiktus tikrai galima tampyti aš manau.

post-83-0-35069300-1425467337_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...