Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

pas mane 6930 3500h prasukta tai padangu dar kokie 75%like, fergusonui 5465 3700h tai ir panasiai. asfaltais neperdaugiausiai vazinejama, galiu pasakyti tiek kad bent man goodyer padangos ant mf, labiau laiko negu continental ant jd. turiu dar jd8300 prasukes virs 12000h pirktas devetas knygoj radau kad priekines keistos tarp 5000-6000h. galines panasu kad originalios, nes kameros jau buvo sudetos nes per kordus jau leidzia, priekiniu like 20% galiniu 25%. As manau kad skirtingu gamintoju padangos skirtingai ir dyla

pas mane parsukta 5700 tai padangu likutis sakyciau apie 50% pastaruosius metus mazai vaziuoja kelyje, o pirmais metais manau 10k km padarydavau, o aplamai koki 20-30k esu asfaltais nuvaziaves, padangos michelin

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 6930 3500h prasukta tai padangu dar kokie 75%like, fergusonui 5465 3700h tai ir panasiai. asfaltais neperdaugiausiai vazinejama, galiu pasakyti tiek kad bent man goodyer padangos ant mf, labiau laiko negu continental ant jd. turiu dar jd8300 prasukes virs 12000h pirktas devetas knygoj radau kad priekines keistos tarp 5000-6000h. galines panasu kad originalios, nes kameros jau buvo sudetos nes per kordus jau leidzia, priekiniu like 20% galiniu 25%. As manau kad skirtingu gamintoju padangos skirtingai ir dyla

pas mane parsukta 5700 tai padangu likutis sakyciau apie 50% pastaruosius metus mazai vaziuoja kelyje, o pirmais metais manau 10k km padarydavau, o aplamai koki 20-30k esu asfaltais nuvaziaves, padangos michelin

del tu padangu tai cia diskusija be galo. skiriasi svoriai traktoriu ir padargu su kuriais jie vazineja skiriasi kokius svorius tampo kiek asfaltu ar kitais keliais vaziuoja padangu plotis ir slegis jose ir t.t. kad manau cia kaip gaspadorius taip ir dilimas kitoks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://auto.plius.lt/skelbimai/john-deere-6920-4wd-traktorius-3034340.html Jau senai tas traktorius stovi ir vis knieit nuvazuoti apziureti gal kas buvot prie jo ? kaina dabr jau kaip ir atitnka jį tik neiakšu kaip su motovalandom abejojam ar jos tikros

man atrodo, kad ir sėdynė per naujo persiūta. o kai perkame lengvą automobilį tai pirmiausia žiūrime ar neišdriskusi sėdynė, nes ji apie daug ką pasako

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, svarstau apie naujo traktoriaus pirkimą šiuo metu turiu JD 6320, tai ir kita planuoju rinktis iš JD daržo, ūkis po truputį plečiasi tai ieškau apie 125 -150 ag. galios 6 cil. Traktoriaus pasirinkimas iš šių modelių JD 6140R, JD 6150R, JD 6150M, jeigu dar gamina JD 6630, JD 6830, kokį iš šių modelių jūsų nuomone būtų tinkamiausia psirinkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, svarstau apie naujo traktoriaus pirkimą šiuo metu turiu JD 6320, tai ir kita planuoju rinktis iš JD daržo, ūkis po truputį plečiasi tai ieškau apie 125 -150 ag. galios 6 cil. Traktoriaus pasirinkimas iš šių modelių JD 6140R, JD 6150R, JD 6150M, jeigu dar gamina JD 6630, JD 6830, kokį iš šių modelių jūsų nuomone būtų tinkamiausia psirinkti

manau jei jau nusprendei kad tai bus jd tai ziurek kuris paciam labiau patinka ir viskas :) nera cia ka daug sprest :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, svarstau apie naujo traktoriaus pirkimą šiuo metu turiu JD 6320, tai ir kita planuoju rinktis iš JD daržo, ūkis po truputį plečiasi tai ieškau apie 125 -150 ag. galios 6 cil. Traktoriaus pasirinkimas iš šių modelių JD 6140R, JD 6150R, JD 6150M, jeigu dar gamina JD 6630, JD 6830, kokį iš šių modelių jūsų nuomone būtų tinkamiausia psirinkti

kalbejau su john deere remontininku kuris gerai nusimano apie traktorius, tai nelabai gera nuomone apie naujausia serija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, svarstau apie naujo traktoriaus pirkimą šiuo metu turiu JD 6320, tai ir kita planuoju rinktis iš JD daržo, ūkis po truputį plečiasi tai ieškau apie 125 -150 ag. galios 6 cil. Traktoriaus pasirinkimas iš šių modelių JD 6140R, JD 6150R, JD 6150M, jeigu dar gamina JD 6630, JD 6830, kokį iš šių modelių jūsų nuomone būtų tinkamiausia psirinkti

kalbejau su john deere remontininku kuris gerai nusimano apie traktorius, tai nelabai gera nuomone apie naujausia serija

o tai daug jau jie tu nauju kazin pabere buvo?nes ten is esmes skiriasi tik variklis ir apdaila.powerquad ir autoquad kiek zinau dezes tos pacios kaip buvo tiltai irgi berods niekas nesikeite nuo 6030 serijos kaip ir hidraulika ir visa kita.bent jau taip vadybininkas porino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tuos R labai peikia ir anglu bei airiu forumuos.... kaip ir visi nauji vaikai serga vaikiskom ligom kol ygauna imuniteta. tai kaip sakant geriausia pirkti senesny modely paskutiniu leidimo metu kai buna isgydytas jau nuo visu smulkiu gedimu.

na bet siuo atveju 6030 serijos jau nebera kiek zinau.laimei as spejau savo 6430 viena is paskutiniuju nusipirkti :P nors siule imti ir naujasni 6125m bet kaip linas sako labiau buvau linkes i senesni modeliuka del visu tu kaip sake vaikisku ligu ir zinoma kainos nes gauni is esmes ta pati tik 25 k lituku pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.dojusagro.lt/lt/naudota-technika/338/

http://www.agriaffaires.ru/бу/тракторы/3909034/John-Deere-6930-Standard.html

geras bizniukas

Tiketina jog uzdirbs 15000Lt. (10%) Bet ar tai labai daug tikrai nepasakyciau. Senukuose, maksimose dar ne su tokiu ankainiu prekes perki ir galvos nesuki.

Idomu pats parsigabenes is ten ta traktoriuka uz kiek pardavinetum. Nu niekaip neitikinsi kad uz 155.

O jei koks gedimas islindo (gal ir ne bet cia siaip pasvarstymui)

Kitas dalykas ar buvai nuvaziaves ir pradejai derybas? Viena kaina yra skelbimo, kita uz kiek realiai parduos.

Kazkai as siuo atveju uz pardaveja :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka manot apie jd 6920s? domina visa info apie ji

pirkom toki birzelio men siemet tai patirtis nedidele bet seip geras mano galva traktorius. vezem su juo 21 t grudu su dviem priekabom tai tempia atsiputes, galetu ir daugiau siek tiek patempt. rudenini arima arem tai 5 korpusu pluga po 40 cm be rupesciu tempia o ir kuro kiek skaiciavau pakako apie 15-16 l/ha aisku arimo gylis apie 22-24 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...