Jump to content

Klausimas


G3dzix

Recommended Posts

MTZ traktoriams galima įstatyti šlapio tipo stabdžius, jie apie 3000 eurų kainuoja, kaip man sakė ir dar paminėjo, jog jie amžini, būčiau sumokėjęs tokius pinigus, jei žinočiau kokie būna stabdžiai šitoje technikoje, nes sveikata ir gyvybė svarbiausia, o ir traktoriaus gaila jei kur į avariją papultų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 1 metų...
Prieš 9 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Visi tie tepalai tinka tik paliekant žiemai. Darbo metu iš jų jokios naudos.

Būtent,netgi gal žalinga,nes dulkės limpa.Mano nuomone(senų rusų kombainų manuale taip ir rašė)merkt grandinę į kokį nors trans. tepalą ir pakaitint,ištraukus nuvalyt išorę,o darbo metu iš lauko geriau nemazot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, V.Vytas pranešimas:

Būtent,netgi gal žalinga,nes dulkės limpa.Mano nuomone(senų rusų kombainų manuale taip ir rašė)merkt grandinę į kokį nors trans. tepalą ir pakaitint,ištraukus nuvalyt išorę,o darbo metu iš lauko geriau nemazot.

pries pirmaji paleidima po ziemos nebent patepti...veliau tas grandiniu tepimas manau jokios naudos neduoda...kaupiasi dulkes, dideja trintis...su kazkokiu classo purskalu pries javapjute keleta kartu praejau ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2019-08-26 at 01:33, mwex pranešimas:

pries pirmaji paleidima po ziemos nebent patepti...veliau tas grandiniu tepimas manau jokios naudos neduoda...kaupiasi dulkes, dideja trintis...su kazkokiu classo purskalu pries javapjute keleta kartu praejau ir viskas

Tai tada klausimas - kuriu velniu presams montuojamas automatinis grandiniu tepimas skystu tepalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-25 at 06:30, V.Vytas pranešimas:

Būtent,netgi gal žalinga,nes dulkės limpa.Mano nuomone(senų rusų kombainų manuale taip ir rašė)merkt grandinę į kokį nors trans. tepalą ir pakaitint,ištraukus nuvalyt išorę,o darbo metu iš lauko geriau nemazot.

nuvaziuok i moto daliu parduotuve ir nusipirk moto grandiniu tepalo (puskaimo) jei tiksliau skirto off road arba mx.  naudosi ir vrgo nematysi. jo principas siektiek kitoks nei kito tipo tepalo ar naudojamo zu texnikoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...