Jump to content

Patarimai perkant deveta MTZ


Paulelis1990

Recommended Posts

Ką tik, sole pranešimas:

bielkio kaina dar proto ribose pakilo, bet jd tai toli į kosmosą nulėkė 😀

Žinau yra forumiečių kas tokį turi, tai galėtų pasidalinti, kiek senais laikais toksai kainavo :D Aišku kaip sakoma nebeverskime lapų atgal, senų technikos kainų tikrai nebepamatysim :D 

image.png.bc6af0f18dbd933dd644531215fd3b0b.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 6 minutes , Bedarbis pranešimas:

Mtz 82 atveštas iš skandinavijos  nori 7300€ ir atveža tik už kura apmokėt reiks ka manot?

 

 

Nebuvo apsivertęs jis kartais? Kabinos statramstis prie kairės pusės durų toks įdomus žiūrint nuo priekio. Kiek metų dirbo Lietuvoje? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jawax pranešimas:

Nebuvo apsivertęs jis kartais? Kabinos statramstis prie kairės pusės durų toks įdomus žiūrint nuo priekio. Kiek metų dirbo Lietuvoje? 

Neklausiau ardirbo lietuvoj sake atvežtas skelbime nėra idetas sakė juos parsiveža su tralu pats vairuoja trala kaip supratau sake toki keturi yra bet dėl virtimo tai ydomu čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-30 at 16:41, Marijus197 pranešimas:

Pamastymui, ką būtų galima gauti, tvarkingas, visiškai niekur nelankstytas, naujas hidrosiurblys, paskirstytojas, pagrindinis cilindras, sėdynė. Perrinka greičių dėžė, taip sakant tvarkytas sau, nes pagrindinis arklys. 

IMG_5981.JPG

IMG_6056.JPG

IMG_6261.JPG

Jei protingam žmogui reiks,nupirks.Aš asmeniškai duočiau 9.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Bedarbis pranešimas:

Ko tai pardavėjas užpyko nerašo paklausiau gal kaina paderint kiek galima ale ir skupus tie pardavėjai

Nes tokių pirkėjų yra n, kuriem pramoga yra pasukt, pacėkavyt, pasiderėt, bet net nemastyt apie pirkimą. Rimti pirkėjai dažnausiai atavžiuoja į vietą, o jeigu daug telefonu ar žinutėm mala, tai retai kada toks nupirks. čia jau iš patirties kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, manttys pranešimas:

Nes tokių pirkėjų yra n, kuriem pramoga yra pasukt, pacėkavyt, pasiderėt, bet net nemastyt apie pirkimą. Rimti pirkėjai dažnausiai atavžiuoja į vietą, o jeigu daug telefonu ar žinutėm mala, tai retai kada toks nupirks. čia jau iš patirties kalbu.

Perku aš jis man parašė pirmas į mesendžery nes mano skelbimas yra dar nr nusiunčiau kad paskambint aptarsim pirkima bet netrašo nei skambina tai ka žinau nenori septyniu štuku nebent traktorio dokumentai netvarki gi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Bedarbis pranešimas:

Perku aš jis man parašė pirmas į mesendžery nes mano skelbimas yra dar nr nusiunčiau kad paskambint aptarsim pirkima bet netrašo nei skambina tai ka žinau nenori septyniu štuku nebent traktorio dokumentai netvarki gi .

Geriau pirkt iš žmogaus kokio, daugmaž tvarkingą, kuriam tas traktorius nereikalingas. Į kokio rajono laikraštį įdėjus skelbimą gal papultų rast.

O tas nuotraukoj tai kažkoks įdomus, arba miške dirbęs, arba apvirtęs buvo. Kabinos statramstis kažkoks tvarkytas, ties ta pačia vieta durys prie stiklo irgi, sparnas lenktas. Jei nori visą atsiremontuot, tai geriau pirkt pigesnį ir kapitaliai sau susitvarkyt. Nevisada taip būna, bet dažniausiai jei išorė apleista, tai ir viduriai bus panašiai prižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, jawax pranešimas:

Geriau pirkt iš žmogaus kokio, daugmaž tvarkingą, kuriam tas traktorius nereikalingas. Į kokio rajono laikraštį įdėjus skelbimą gal papultų rast.

O tas nuotraukoj tai kažkoks įdomus, arba miške dirbęs, arba apvirtęs buvo. Kabinos statramstis kažkoks tvarkytas, ties ta pačia vieta durys prie stiklo irgi, sparnas lenktas. Jei nori visą atsiremontuot, tai geriau pirkt pigesnį ir kapitaliai sau susitvarkyt. Nevisada taip būna, bet dažniausiai jei išorė apleista, tai ir viduriai bus panašiai prižiūrėti.

Čia pritariu, nuvažiuoji pas tuos pardavėjus kur sugeba iš lenkijos atvežt vokišką belarusą ir matai, kad ką tik nudažytas, jei plasmasinis tai plasmases blizga geriau nei naujo, vidus daug maž tvarkingas niekur joks tepalas nebėga ir kaip tyčia nesvarbu kokių metų bet dirbęs 3000 valandų. Taigi nudžiungi, jog gerą radai ir sėdi pavažiuot. O va tada ir prasideda, priekinis tiltas neįsijungia, galinis hidraulas neveikia, valytuvai pečiukas neveikia, dėže kaukia arba negali bėgio įjungt. O nuvažiuoji pas žmogų kuris parduoda dirbantį, tai visas nublukes, kabina šiukslina, vienur kitur pabėgę tepalų, bet viskas veikia ir dar pasako kas jau greit reiks remontuot. Valandų sako net nežiūrėk nes tas dačikas jau kelintas čia keistas ir pakerėtas tokio atvirumo nuperki iš išvaizdos tikrai neledinį mtz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 4 valandas, Bedarbis pranešimas:

Ta raudona norejau nupirkt pardavejas sako aš Lenkijoj gryšiu paskambisiu Mantas Mantutis nei skambina nei ka atsibodo laukt o koks jusu

neuzsiciklink ant vieno traktoriaus, idejo skelbima paziurejai is nuotrauku patiko ir vazuoji ziureti, naturoj apziurejas ir nuspresi imti ji ar ne, mano 82 97metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Auguliss pranešimas:

neuzsiciklink ant vieno traktoriaus, idejo skelbima paziurejai is nuotrauku patiko ir vazuoji ziureti, naturoj apziurejas ir nuspresi imti ji ar ne, mano 82 97metu

Jam reik naujos panelės kad būtų😅jau gana jis fb ten ir rašo ieško žiūri vis neissirenka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...