Jump to content

Patarimai perkant deveta MTZ


Paulelis1990

Recommended Posts

prieš 54 minutes , Robertas08 pranešimas:

Valtrą nusipirkau,laikas parodys.

Bet čia visai kitos galios kategorijos nei mtz

Čia aš labiau rinkausi tarp 1221 ar 1523 ir vakariečio

Jei kas iesko 1221 su paprastu siurbliu ir tikrom 1300lyg valandom už 23000€ tai žinau kur yra. Žmogus ūkį likviduoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Jei kas iesko 1221 su paprastu siurbliu ir tikrom 1300lyg valandom už 23000€ tai žinau kur yra. Žmogus ūkį likviduoja.

Ar tik ne šitas bus? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-1221-2-66592826.html

1221 tas pats kaip 820, kabina ta pati, tas pats hemarojinis paskistytojas, galinis tiltas jei neklystu irgi, skirtumas tik variklis d260 ir dėžė, o barškalai vienodi. Tai realiai kaina kaip ir per didelė, mano manimu turėtų būti iki 20k kad vertėtų žiūrėti. Nors valandų ir nedaug. Aš ieškau 1523. Gal kas turi kokį pasiūlyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , gerasukis pranešimas:

Ar tik ne šitas bus? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-1221-2-66592826.html

1221 tas pats kaip 820, kabina ta pati, tas pats hemarojinis paskistytojas, galinis tiltas jei neklystu irgi, skirtumas tik variklis d260 ir dėžė, o barškalai vienodi. Tai realiai kaina kaip ir per didelė, mano manimu turėtų būti iki 20k kad vertėtų žiūrėti. Nors valandų ir nedaug. Aš ieškau 1523. Gal kas turi kokį pasiūlyt?

Tas 1221 nėra blogas.Dėžė manau kaip 1025.Kabina 1523 taip,kita,bet ar tas daug ką sprendžia?Nekasdien joje sėdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Aš tai žinau,tik kiti nežino,jei už belarusą 25k jiem normali kaina

Na, iš kitos pusės, ūkis ūkiui nelygu ir ūkių dydžiai skirtingi. Todėl ir poreikiai skirtingi, už 25k perkant, dažnai vakarietis bus 130-160ag, tokį jau nemenkas ūkelis perka. O tarkim 20-40ha ūkis nusipirkęs naują bielkį, su juom manau 5metus ramiai atidirbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , gerasukis pranešimas:

Ar tik ne šitas bus? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-1221-2-66592826.html

1221 tas pats kaip 820, kabina ta pati, tas pats hemarojinis paskistytojas, galinis tiltas jei neklystu irgi, skirtumas tik variklis d260 ir dėžė, o barškalai vienodi. Tai realiai kaina kaip ir per didelė, mano manimu turėtų būti iki 20k kad vertėtų žiūrėti. Nors valandų ir nedaug. Aš ieškau 1523. Gal kas turi kokį pasiūlyt?

Čia forume kiek pamenu buvo išpeiktas ir 1523. Kokius pliusus įžvelgi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, gerasukis pranešimas:

Ar tik ne šitas bus? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-1221-2-66592826.html

1221 tas pats kaip 820, kabina ta pati, tas pats hemarojinis paskistytojas, galinis tiltas jei neklystu irgi, skirtumas tik variklis d260 ir dėžė, o barškalai vienodi. Tai realiai kaina kaip ir per didelė, mano manimu turėtų būti iki 20k kad vertėtų žiūrėti. Nors valandų ir nedaug. Aš ieškau 1523. Gal kas turi kokį pasiūlyt?

galinis tiltas kitoks pusasiai drutesni ir viduriai skyresi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Marijus197 pranešimas:

Na, iš kitos pusės, ūkis ūkiui nelygu ir ūkių dydžiai skirtingi. Todėl ir poreikiai skirtingi, už 25k perkant, dažnai vakarietis bus 130-160ag, tokį jau nemenkas ūkelis perka. O tarkim 20-40ha ūkis nusipirkęs naują bielkį, su juom manau 5metus ramiai atidirbs.

Pritariu. Tik manau protingai dirbant 20-40 ha jei tai ne vien ariama atitarnaus ir ilgiau, bet išdėliojus sanaudų ir pajamų koreliaciją naujas vertas tik sėdynės nes mažiau poliklinikos reikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , bebrynas pranešimas:

Pritariu. Tik manau protingai dirbant 20-40 ha jei tai ne vien ariama atitarnaus ir ilgiau, bet išdėliojus sanaudų ir pajamų koreliaciją naujas vertas tik sėdynės nes mažiau poliklinikos reikės.

Na laikai jau kiti, pas mane 40ha, turiu daug priesmėlių, durpynų, tarpiniai sėjami, tai pastoviai naudojamas diskinis su bielkiu, plūgą retai benaudoju, tai per metus su bielkiu apie 200mth prasuku. Tai naujas tikrai tuos 5 metus be didelių bėdų atidirbtų. Bet kieme stovi vienas, žalios spalvos derliui nuimti, tai norisi ir antro žalio, žemei dirbti, tik vis kažko prisibijosi pirkti :D :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Marijus197 pranešimas:

Na laikai jau kiti, pas mane 40ha, turiu daug priesmėlių, durpynų, tarpiniai sėjami, tai pastoviai naudojamas diskinis su bielkiu, plūgą retai benaudoju, tai per metus su bielkiu apie 200mth prasuku. Tai naujas tikrai tuos 5 metus be didelių bėdų atidirbtų. Bet kieme stovi vienas, žalios spalvos derliui nuimti, tai norisi ir antro žalio, žemei dirbti, tik vis kažko prisibijosi pirkti :D :D 

Pirkdamas atmink tai,kad belarusą suremontuosi max per tris dienas,kad ir kas bebūtų,o žaliam gali reikėt ir ne vieno mėnesio.Ir nemažai baksų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, gerasukis pranešimas:

Ar tik ne šitas bus? https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-1221-2-66592826.html

1221 tas pats kaip 820, kabina ta pati, tas pats hemarojinis paskistytojas, galinis tiltas jei neklystu irgi, skirtumas tik variklis d260 ir dėžė, o barškalai vienodi. Tai realiai kaina kaip ir per didelė, mano manimu turėtų būti iki 20k kad vertėtų žiūrėti. Nors valandų ir nedaug. Aš ieškau 1523. Gal kas turi kokį pasiūlyt?

Ne. Tas kur žinau - Prienų r. (Ne pas Prienų perekūpus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , agronoms pranešimas:

Pirkdamas atmink tai,kad belarusą suremontuosi max per tris dienas,kad ir kas bebūtų,o žaliam gali reikėt ir ne vieno mėnesio.Ir nemažai baksų.

Tai tą žinau, tas pagrinde ir baugina, nes kaip sakoma gerų nieks neparduoda. Su kombainu tik pasisekė, bet irgi prisibijos jog varikliui ar dėžei ko nenutiktų, bet 1800mth, tai gal dar negreit koks rimtesnis gedimas bus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-01-03 at 19:37, udugas pranešimas:

Čia forume kiek pamenu buvo išpeiktas ir 1523. Kokius pliusus įžvelgi?

Minusų kiekvienam traktoriui galim surasti, jei paklius tryperis tai ir grius pastoviai nepriklausomai nuo markės. Pliusas, kad detalės realiai visada ranka pasiekiamos, galima apseiti ir be servizo, nėra elektronikos, surinktas jau viena akim žiūrint į vakarus nors medžiagoms taupoma. Hermetiška kabina, kas man atrodo didelis pliusas praleidžiant daug laiko trakoriuje tiek galso tiek dulkių atžvilgiu. Kondiškės manau jau nereikia minėti. Paskirstytojas gale, sustiprinta pakaba, pigūs arkliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...