Jump to content

Pievų ir ganyklų tręšimas


ricardaas

Recommended Posts

prieš 18 minutes , kestoxs pranešimas:

Tokia kaina, man kažkaip nlb  tokia paslauga, per metus 5000kub  susidaro 7500 pinigu. Kažką už tiek galima nusipirkti. 

is pirmo zvilgsnio visad baisiai atrodo, bet pasikaičiuok kaštus ir nebus ta paslauga tokia brangi. Imant kokia 10 kūbų bačką per dieną išveši kokius 200 kūbų. 5000  KŪBŲ TAI 25 DIENOS. Tada pasiskaičiuoji darbo užmokestį, technikos nusidėvėjimą, kurą, man čia pigiai net atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 dienų pavasarį ir 12 rudenį( vasara dar 3-5 dienas buna paveži ant pievų) Pradedi vežti ir žiuri kad ten nelabai ką ir yra vežti.. (Mano atveju aš dvi bačkas turiu, pavasarį užteko vienos iš jų) Technika, betkokiu atveju kažkokia stovi kieme, darbuotojus vienokius ar kitokius irgi samdai. Suprasčiau jei ferma yra tokia kaip Olandijoje, kai ukininkas nieko neturi ir viską samdo, o fermoje tik jis ir tedirba, tokiu atveju taip baisiai nesigauna, bet retas pas mus kuris neturi nei traktoriaus nei darbuotoju. Pažystu viena kuris samdo, man tikrai nekrenta galai, kai naujas galingas traktorius ant kiemo stovi... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

12 dienų pavasarį ir 12 rudenį( vasara dar 3-5 dienas buna paveži ant pievų) Pradedi vežti ir žiuri kad ten nelabai ką ir yra vežti.. (Mano atveju aš dvi bačkas turiu, pavasarį užteko vienos iš jų) Technika, betkokiu atveju kažkokia stovi kieme, darbuotojus vienokius ar kitokius irgi samdai. Suprasčiau jei ferma yra tokia kaip Olandijoje, kai ukininkas nieko neturi ir viską samdo, o fermoje tik jis ir tedirba, tokiu atveju taip baisiai nesigauna, bet retas pas mus kuris neturi nei traktoriaus nei darbuotoju. Pažystu viena kuris samdo, man tikrai nekrenta galai, kai naujas galingas traktorius ant kiemo stovi... 

Cia ir prasideda bedos su tais naujais ir galingais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-27 at 14:20, manttys pranešimas:

is pirmo zvilgsnio visad baisiai atrodo, bet pasikaičiuok kaštus ir nebus ta paslauga tokia brangi. Imant kokia 10 kūbų bačką per dieną išveši kokius 200 kūbų. 5000  KŪBŲ TAI 25 DIENOS. Tada pasiskaičiuoji darbo užmokestį, technikos nusidėvėjimą, kurą, man čia pigiai net atrodo.

Protingai pasakyta :).Mazai kol kas LT ukininku taip masto kaip tamsta. Kiek pastebiu visi stengiasi bet kokia kaina  visus ''gelezis''susipirkti ir pasistatyti ant kiemo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-27 at 14:46, dzipas pranešimas:

Cia ir prasideda bedos su tais naujais ir galingais. :)

Olandijos ukis neturi, ne del to, kad neturi uz ka nusipirkti tehnikos:), o turbut del to kad labai puikiai jie skaiciuoja.Jie geriau samdo firma su nasia modernia tehnika ir sumoka uz paslauga nei pilnas kiemas stoves nuosavos''banko'' tehnikos tik sezoniskai naudojamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-27 at 14:43, kestoxs pranešimas:

12 dienų pavasarį ir 12 rudenį( vasara dar 3-5 dienas buna paveži ant pievų) Pradedi vežti ir žiuri kad ten nelabai ką ir yra vežti.. (Mano atveju aš dvi bačkas turiu, pavasarį užteko vienos iš jų) Technika, betkokiu atveju kažkokia stovi kieme, darbuotojus vienokius ar kitokius irgi samdai. Suprasčiau jei ferma yra tokia kaip Olandijoje, kai ukininkas nieko neturi ir viską samdo, o fermoje tik jis ir tedirba, tokiu atveju taip baisiai nesigauna, bet retas pas mus kuris neturi nei traktoriaus nei darbuotoju. Pažystu viena kuris samdo, man tikrai nekrenta galai, kai naujas galingas traktorius ant kiemo stovi... 

Olandijos ukis neturi, ne del to, kad neturi uz ka nusipirkti tehnikos:), o turbut del to kad labai puikiai jie skaiciuoja.Jie geriau samdo firma su nasia modernia tehnika ir sumoka uz paslauga nei pilnas kiemas stoves nuosavos''banko'' tehnikos tik sezoniskai naudojamos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , PUMBA pranešimas:

Olandijos ukis neturi, ne del to, kad neturi uz ka nusipirkti tehnikos:), o turbut del to kad labai puikiai jie skaiciuoja.Jie geriau samdo firma su nasia modernia tehnika ir sumoka uz paslauga nei pilnas kiemas stoves nuosavos''banko'' tehnikos tik sezoniskai naudojamos.

Nežinau 25 dienos ką skaiciuoja? 25 dienos( 1 d- 100 eur dyz,50 eur traktorininkui-----3750 eur, .Tai kokią technika reikia susipirkti,kad neapsimoketų vežti? Cia yra kiekvieno žmogaus išsilavinimo laipsnis ar perka sezoniškai  naudojamą naudotą daiktą naują-bankinį ar naudotą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-04-26 at 15:47, Veikejas pranešimas:

latviu imone be iterpimo 1,5 uz kuba. su iterpimu 2 uz kuba.

Kad kiek žinau startas pas mumi latviu prasideda nuo beveik triju euru ir daugiau.o kad važiuoja tai tikrai važiuoja tik pašvilpk is kart atlėks .šiemet tik karantinas jiems maišo.beveik tarptautinis skandalas kilo kai neįleido laistyti.beje kiek skaičiavome su amortizacija atlyginimais ir visa kita chuinia už 1.5 galima ir netgi būtina samdytis nes panašiai kainuoja paciam išsivežti už tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

Kad kiek žinau startas pas mumi latviu prasideda nuo beveik triju euru ir daugiau.o kad važiuoja tai tikrai važiuoja tik pašvilpk is kart atlėks .šiemet tik karantinas jiems maišo.beveik tarptautinis skandalas kilo kai neįleido laistyti.beje kiek skaičiavome su amortizacija atlyginimais ir visa kita chuinia už 1.5 galima ir netgi būtina samdytis nes panašiai kainuoja paciam išsivežti už tiek.

O danai po kiek laisto? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Kad kiek žinau startas pas mumi latviu prasideda nuo beveik triju euru ir daugiau.o kad važiuoja tai tikrai važiuoja tik pašvilpk is kart atlėks .šiemet tik karantinas jiems maišo.beveik tarptautinis skandalas kilo kai neįleido laistyti.beje kiek skaičiavome su amortizacija atlyginimais ir visa kita chuinia už 1.5 galima ir netgi būtina samdytis nes panašiai kainuoja paciam išsivežti už tiek.

O tai skandalas kilo del to kad neileido i LT? O kaip VMI skandalo nekelia kad dirba kitos salies firma LT laukuose?Ar gali jie teikti paslauga kitoj sali?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arciu555 pranešimas:

Nežinau 25 dienos ką skaiciuoja? 25 dienos( 1 d- 100 eur dyz,50 eur traktorininkui-----3750 eur, .Tai kokią technika reikia susipirkti,kad neapsimoketų vežti? Cia yra kiekvieno žmogaus išsilavinimo laipsnis ar perka sezoniškai  naudojamą naudotą daiktą naują-bankinį ar naudotą.

Kiekvieno ukninko profesionalumo ir suvokimo laipsnis lemia, kaip jis supranta nauju tehnologiju panaudjimo galimybes ir nauda.Tamstos skaiciai kiek suprantu atitinka sena srutu laistymo tehnologija su kokiu 20m senumo backa purskiant ir taskant viska i ora gaunant minimalia arba jokios naudos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, PUMBA pranešimas:

O tai skandalas kilo del to kad neileido i LT? O kaip VMI skandalo nekelia kad dirba kitos salies firma LT laukuose?Ar gali jie teikti paslauga kitoj sali?

Skandalo esmė buvo ta kad latviu per karantiną neįsileido o vat lenkus apdirbti savo lauku svarstė leisti .leido ar ne - kaip pasibaigė tas svarstymas nežinau.Bet tikrai žinau užsienio reikalu ministerijos tarpusavyje žaibais pasidalino .Vmi jei dirba užsienio įmonės mūsų įstatymu ir dendrijos įstatymu rėmuose padaryti nieko negali bendra rinka.Mūsų chebros irgi daug kur dirba Europos sąjungoje pradedant nuo stelažų montuotoju,stalių,dailidžių statybininku Transportininkų ...... ilgas sąrašas kas nedirba šiandien kitur kur pinigas ilgesnis.

Prieš 14 valandų, Pienius pranešimas:

O danai po kiek laisto? 

Po tiek laisto po kiek paprašai....?už kiek laisto anksčiau žinojau prie lito dar buvo.dabar nežinau žinau kad per para ju laistymo sistema apie dvi tonas sali arkos sukuriana ir kad jiems reikia darbu fronto didelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Normaliai yra, nestresuok, Juodas, sako gal dar užmes du šimtus, bet abejoju, nebent turi po 0.5ha gyvuliui. Tręšiam po 300 npk tarkim 9-14-27+7S ir viskas. Sausros metais striuka buvo, bet dasipirkti taip ir neprisireikė. 

Šiemet aplamai virš 400rulių liks nuo pernai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kulka pranešimas:

niekad gyvenime net nesapnavau apie tokius trasu atidavimus pievoms.....

paaiskinkit man nepatyrusiam kiek ruliu susukat is ha. prie tiek atiduotu trasu kuriu kaina be pvm. manau kad gali virsyti ir 240e. vienam ha.?

As tresiau dotnuva 21 misini, dejau 350 kg NPK 8-20-30+2s pavasari  ir 150 Salietros ir pirma zole pjoviau geguzes 17 d. is ha krito po 15 ruliu. Cia 2020 m. pavasri. Po pirmo pjovimo dar dejau 100kg salietros ir antra zole is to lauko pjoviau po 18 ruliu is ha, tiesa siektiek pavelavau su pjovimu ir kazkiek jau peraugusi buvo. Tai man atrodo geriau tresti ir tureti sociai pasaru negu pirkti juos po to uz diesne kaina dazniausiai ir galu gale su pinigais prieini prie to paties kaip kad butum patreses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...