Jump to content

Noriu pirkti kombainą per supaprastinta parama ką rinktis ant220hektaru


Joneliss

Recommended Posts

Derlius buvo gal nuo 4.5 iki 8t/ha. Livilos paklausk dar del apmokejimo. Nes su grudais as irgi neprasideciau su agrokoncernu. Jie tau kaina kokia pasakys tokia ir turesi parduot nes busi jiem skolingas. Man padejo livila tada pries 5metus. O kad 400ha nukuliau tai paziurek kokia vasara buvo. Bet ir tai vos spejau. Apie 20ha su juo kazkur realu, nors esu ir 24 nupjoves. As didesni imciau. Per tuos 5 metus ateinancius viskas gali pasikeist. Ziurek poto keiksies. Didesnis ne mazesnis. Jei tada buciau acrosa pirkes dar gal buciau kentejes siemet ir nepirkes. Gal dar per parama bandes. Savais naujo lexiono nesinori pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano nuomone yra tokia, kad ant didelsniu plotu geriau jau du mazesni kombainai negu vienas didelis, nu nebent tas didelis yra naujut naujutelis, dabar ant 200ha perki VEKTORIU ar ACROSA (jie pagal kaina ir kokybe yra tikrai geri) nu ar koki ten uzsienieti, o jeigu prasiplesi tai nusipirksi dar viena maziuka, nors patc rasai kad plesti praktiskai nera kur

Taip mastau todel kad zinau neviena gyvenime nutikima, kai ant 300-500 turi viena kombaina dideli ir neduok dieve kas nors nutinka rimciau, tai paskui turi labai rimtu nuostoliu, o turint du maziukus tai pralosi tik viena darbo vieta, bet tuo paciu islosi garantuota javapjute :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Derlius buvo gal nuo 4.5 iki 8t/ha. Livilos paklausk dar del apmokejimo. Nes su grudais as irgi neprasideciau su agrokoncernu. Jie tau kaina kokia pasakys tokia ir turesi parduot nes busi jiem skolingas. Man padejo livila tada pries 5metus. O kad 400ha nukuliau tai paziurek kokia vasara buvo. Bet ir tai vos spejau. Apie 20ha su juo kazkur realu, nors esu ir 24 nupjoves. As didesni imciau. Per tuos 5 metus ateinancius viskas gali pasikeist. Ziurek poto keiksies. Didesnis ne mazesnis. Jei tada buciau acrosa pirkes dar gal buciau kentejes siemet ir nepirkes. Gal dar per parama bandes. Savais naujo lexiono nesinori pirkt.

 

Norečiau pažiureti kaip su vektorium 400 ha nupjovei. 20 ha per diena po 8 t. gaunasi 160 t. per diena. tai jau beveik lexionas  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norečiau pažiureti kaip su vektorium 400 ha nupjovei. 20 ha per diena po 8 t. gaunasi 160 t. per diena. tai jau beveik lexionas :icon-mrgreen:

Puzbrolis symet asmeniny rekorda 180tonu su 88metu laverda, 5m kederiu ir be hidrostato. Seip 100-130t visada. Koks kombainistas, ir kaip priziureta kombaina, taip ir einasi jei sugebi kombaina maximaliai isnaudoti. Esu mates kaip su nauju lexionu sugeba max 150t yspausti ir su identisku 250t kombainai vienodi bet kombainistai skirtingi moka isnaudoti kombaina ir parodo reles galimybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norečiau pažiureti kaip su vektorium 400 ha nupjovei. 20 ha per diena po 8 t. gaunasi 160 t. per diena. tai jau beveik lexionas  :icon-mrgreen:

Gi parasiau kad nuo 4.5t/ha. Esu dvi dienas is eiles prikules 29 ir 30 bunkeriu. Ta prasme viena diena 29 kita diena 30. Bunkeris kazkur 4.5t buvo ekstra klases grudu pernai. Darbo diena kartais buna ir 10 ir 12 val. Jei rasos nera ir daugiau. Bunkeris 25min kiek atsimenu, isleidziu stovedamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O su koncernu ne grudais atsiskaityt reiktu o pinigais tai jei ju kaina netenkina gali kitur vest ir jiem pinigus pervest arba sudaryt sitarti tos dienos kaina ka jie siulo tai kaip ir neblogai manau.bet du kombainai reiskesi reike dvieju zmoniu kas pasmus yra gan sudetinga nes visi kaune statybose ar seip kur dirba sezoninem darbui tik pijoka gali rast bet jem dzin tavo technika vaziuoje kol vaziuoje sugenda ir sedi sau ir galvoje iskur bambali gaut totel pats ir kuliu.bet vis permetu skelbimus o jei uz koki 50000 nupirkt sena leksijona pereitum ji visa gal geresnis daiktas butu ir gan nasus juk vistiek paramos nemares gauciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apatinius iki galo uzdarau ir tada ciut ciut atidarau. O virsutinius iki galo beveik atidarau. I perkulima daug eina tik. Grudai svarus. Nepamirsk kokia vasara buvo. Ne as vienas manau esu tiek prikules su vektorium ypac siemet.

Su tokiu reguliavimu vezlio greitis arba kratuku nuostoliai... toks plotas... sejomaina turetu but nuo z. mieziu iki grikiu, plius kombainierius kuris moka per lietu kult

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvau uzkimses nei kart. Greitis apie 4 iki 4.5 nuostoliai norma. Pas vektoriu visai visiskai neuzsidaro bent jau pas mane ir visiskai staciai neatsidaro sietai. Viskas ten gerai buvo atvaziuok parodysiu turiu razienu. Varpinio neuzkimso irgi. Kederis 5 metrai. Ko jus puolat gi ne as vienas esu tiek prikules ir ne paskutinis. Pasiskaityk vectoriu temoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta gudrybe kai pasinaudojau siemet del ilgesniu razienu tai vos apariau poto. Pas vectoriu smulkintuvas tragiskas. Reiks pamegint det ilgesnius peilius. O reguliavimas priklauso nuo dregmes, derliaus, piktzoliu ir taip toliau reguliuoji, bandai ir viskas. Vakarais dar bugno apsukas keisdavau (tik neatsimenu ar siek tiek didindavau ar mazindavau) nes pastebejau kad nuostoliai mazesni. As neikalbineju vectoriu pirkt. As tau sakau pirk didesni. Nes maza kas. As tik sakau kad as suklydau siek tiek ji pirkdamas tuo metu ant 200ha. Dabar dirbu 400 ir dar pievu daug yra kurias galvoju issilygint apariant, pasejant kultura ir isejant zole. Prapuoles as su juo. Dabar galvoju dar viena naudota lexiona nupirkt. Bet bus per daug tada. Su vectorium 200ha nukulsi. Daugiau jau viskas velinasi. Nebent orai geri. Nes uzpernai 350ha nupjoviau iki rugsejo 20d. Lietus lijo rugpjuti. Paset suspejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko as neikalbineju tik sakau kaip yra, tiek VEKTORIUS tiek ACROSAS yra kainos ir kokybes santykio aukso vidurys, pamastom garsiai, kam pirkti vakarieti ir moket daugiau, kai rusiukuose visi pagrindiniai mazgai yra vakarietiski, variklis CUMMINSO, vaziuokle CLASO arba JD, hydraulika ir elektronika BOSCH, DANFOS ir t.t, kabina tipo irgi CLASO ir tikrai gera, nei dulkiu nei garso nei vibracijos nera, pas mane net kondysinas dar dirba originaliai uzpildytas pries 5m., o kaimynas lexionui pildo kiekvienais metais :eusa-dance:, zodziu normalus tie rostelmaso kombainai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As megstu razienas skusti kiek imanoma:)))graziau atrodo:)tu jau baigi mane ikalbet pirkt vektoriu:)bet pasmus vienas turi 300h tai turejo vektoriu ir lyk nusikuldavo bet gal ka ir samde nezinau bet pernai ir acrosas atsirado reiskesi neuzteko vektoriaus

Tik nesusigundik su tuo vektoriu nes paskui trečdali givenimo per javapjūte miegosi po2-4 val. pasižiūrėk ka chebra rašo kulia po 10-12 val, kur dar susitept ir panašiai. Kad galima nukult tai niekas nesiginčija bet ar to reik. Aktros jau kitas reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ta gudrybe kai pasinaudojau siemet del ilgesniu razienu tai vos apariau poto. Pas vectoriu smulkintuvas tragiskas. Reiks pamegint det ilgesnius peilius. O reguliavimas priklauso nuo dregmes, derliaus, piktzoliu ir taip toliau reguliuoji, bandai ir viskas. Vakarais dar bugno apsukas keisdavau (tik neatsimenu ar siek tiek didindavau ar mazindavau) nes pastebejau kad nuostoliai mazesni. As neikalbineju vectoriu pirkt. As tau sakau pirk didesni. Nes maza kas. As tik sakau kad as suklydau siek tiek ji pirkdamas tuo metu ant 200ha. Dabar dirbu 400 ir dar pievu daug yra kurias galvoju issilygint apariant, pasejant kultura ir isejant zole. Prapuoles as su juo. Dabar galvoju dar viena naudota lexiona nupirkt. Bet bus per daug tada. Su vectorium 200ha nukulsi. Daugiau jau viskas velinasi. Nebent orai geri. Nes uzpernai 350ha nupjoviau iki rugsejo 20d. Lietus lijo rugpjuti. Paset suspejau.

o tu razienas pries arima nuskusk ir viskas bus ore :icon-wink: , jo del smulkintuvo tai tu cia teisus, pora pirmu sezonu smulkino normaliai, o paskui blogyn ir blogyn, ir peilius galandom ir priespeilius, nepadeda nekas, norejom kampa pakeisti atakos, bet daug perdarymo ten yra, tai irgi nusprendem kad reik ieskot ilgesniu peiliu ir susidet, nu bet del to gyvent galima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedirbes su clasu negaliu lygint :) Bet palyginus gan normaliai tuos metus atpjoviau su vektorium, vieni metai tik nesiseke. Detales kapeikos kainuoja. Pries sezona itartinas vietas keiciu naujom detalem. Uzknisa kad nera porankio, alkune nuspaudzia jai ilgai nelyja ir reikia varyt. Smulkina blogai. Ir kiekviena diena reikia pust radiatoriu. Yra buve viena diena siemet kad neistraukiau dienos ir uzkimso radiatoriu. Teko lauke pust. O pas mane nera kompresoriaus tai gerai kad slanga ilga turejom, nuo traktoriaus pajungem. As ant tiek ha. Jauciu pirkciau acrosa arba tucana. Nes turiu kelis clasus traktorius :) Tai kaip ir fanas. Didesni imk sakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...