Jump to content

Noriu pirkti kombainą per supaprastinta parama ką rinktis ant220hektaru


Joneliss

Recommended Posts

Kap pagalvoji 16 metu jem o vistiek uz rusa geriau nauje:))) tokio amziaus sunkei bankas lizinguos :)nu jei paramos nepatvirtins tai ir teks deveta pirkt tik man idomu tie dideli fergisonai kas ten per zveris atrodo tai grazei:))

Kulia neblogai jie, bet pagrindinis minusas manau yra servizas ir dalių tiekimas. Turėjom dronninborga tai su dalim jiem nekažka... Ne taip kaip claas ,kai visko gali gaut kiekvienoj kontoroj. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu joooooooo, Taves paklausius tai tik ir lekiu skolintis ir pora LEXIONU pirkt, juk nepiniguos esme, blyn kaip lengva sedint uz klaivaturos pirkti ta super duper tehnika, o kai susitinkam prie grudu supirkimo elevatoriaus tai visi tik ir verkiam kaip mums sunku ir kad jau laikas mest ta zemes uki, kazkas cia man nesutampa, gal per durnas skaiciuot nemoku :eusa-think:

Kai pirkau savo VEKTORIU tai pasveriau pletimosi galimybes, kainu svyravimus ir derliu per paskutinius 5metus ir viska sudejus isejo kad galiu tik VEKTORIU ivaldyt, nors labai noriu CASE, nu labai jo noriu, tai pagal Tave turejau pasiskolinti ir vistiek pirkti savo svajoniu kombaina, o kaip uz ji atiduoti tai nezinau, taip iseina???

o tu manes neklausyk nes tu juk vektoriu turi. :icon-wink: 

O tie kas galvoja pirkti toki kombaina reiktu pradėti galvoti nuo to kaip jis toliau žeme dirbs ars ar skus.Turėti viena našu ir daug maž patikima kombainą ar dešimt tanku fronte bet aštuonis iš jų remonte.Kadangi ūkio dydis apie du šimtus ha domėčiaus tais kuriuose butu galimybe įsidiegti ateityje tikslaus ūkininkavimo sistemas.Ir bet kokiu atveju jei turėčiau tik puse pinigu tikrai žiūrėčiau tik nauja ir ji lizinguočiaus nes nesu toks turtingas ir gyvenimas per trumpas sandėliuoti brangaus metalo laužo.

Čia aš taip daryčiau jeigu bučiau pribrendes tokiam reikalui kaip pirkimas.Jeigu esu dar nepribrendes tokiam pirkiniui galiu išsinuomoti tinkama kombaina už visai padoria suma kol pribresiu šiam pirkiniui.Tuo pačiu ir išsirinksiu kokio man reikia o gal net ir patikusi nenauja iš nuomotu.

Apie subrendima pirkiniui amžinatilsi Kalmanovičius pasakojo baika kaip jis pirko lėktuva.Susitiko su pardavėjais ir klausia ju kiek kuro degina ,kiek komandos išlaikymas kainuoja,kokie oro uosto mokesčiai,kada techninius aptarnavimus reikia atlikti.Pasakoja jis: klausiu vieno jie lyg ir atsako klausiu sekančio dalyko vėl pauzė bet vėl atsako į man rupimus klausimus.Paskui vedasi ji gerti arbatos jis sako nenoriu aš tos arbatos atvykau busimo pirkinio apžiūrėti ir lėktuvas atgal grižti už poros valandu nėra laiko arbatos gerti o pardavėjai jo klausia: kam juk vistiek dar nesi apsisprendes šiam pirkiniui kai apsispresi tada ir atvažiuok parodysim ir aptarsim isigijimo sąlygas. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kap pagalvoji 16 metu jem o vistiek uz rusa geriau nauje:))) tokio amziaus sunkei bankas lizinguos :)nu jei paramos nepatvirtins tai ir teks deveta pirkt tik man idomu tie dideli fergisonai kas ten per zveris atrodo tai grazei:))

bankas lizinguos bet koki jei turi pakankamai pajamu per metus.Jam visiškai neidomu koks darbo įrankis. jam įdomus tik tris dalykai : kiek sumokėsi pradinio įnašo kuo senesnis daiktas tuo jis didesnis,lizinguojamas daiktas turi būti likvidus viso lizinguojamo etapo metu kad jei nutiks fors mažoras ji būtų galima be nuostolio parduoti ir kad lizinguotojas turėtu pakankamai pajamu mokėti lizingą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kap pagalvoji 16 metu jem o vistiek uz rusa geriau nauje:))) tokio amziaus sunkei bankas lizinguos :)nu jei paramos nepatvirtins tai ir teks deveta pirkt tik man idomu tie dideli fergisonai kas ten per zveris atrodo tai grazei:))

Pirkom mf 1995 metu su banko pagalba. 30 proc savu ir tas pats kombainas kaip uzstatas ir viskas. Duoda jie tuos lizingus, juk ir neprasai pinigu ne pagal savo galimybes
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei fergisonai tokie geri tai kodel seni dideli palyginus su class daug pigiau?

Na seni fergusonai ir nauji fergusonai skirtingi kombainai kaip ir yra. Keitėsi jų gamintojas kažkuriuo metu.anau tai daro poveikį.

Pats su mf senesnių laikų kuliu, bet nenutuokiu kuo jis prastesnis uz tokių pat metų claasa :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurekit kiek bankai namu ir sklipu pardavineje;) idomu iskur jie juos gauna:))) manau visi pirkdami toki daikta is paskolu pasvarstom savo galimybes as turiu savu40000 gausiu parama 50000 realei trukstaapie 40000 tukstanciu bet juk dar pvm susigrazinu finale truks 20000 tai jau toke suma kaipnors per pora metuku tureciau surink

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurekit kiek bankai namu ir sklipu pardavineje;) idomu iskur jie juos gauna:))) manau visi pirkdami toki daikta is paskolu pasvarstom savo galimybes as turiu savu40000 gausiu parama 50000 realei trukstaapie 40000 tukstanciu bet juk dar pvm susigrazinu finale truks 20000 tai jau toke suma kaipnors per pora metuku tureciau surink

bankas iš sklypų ir namų pardavimo pinigų neuždirbinėja, jei jau tenka parduoti tik todėl kad kitaip savu pinigų neatgauna, jų verslo srytis visai kita.O vat toks kaip Agrokoncernas tai jo pagrindinis verslas sukasi apie hektarų skaičių, ir atsiradus progai, su mielu noru perims kelis papildomus ha.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bankas iš sklypų ir namų pardavimo pinigų neuždirbinėja, jei jau tenka parduoti tik todėl kad kitaip savu pinigų neatgauna, jų verslo srytis visai kita.ha.

šventa tiesa ne banku tai verslas o banku dukteriniu firmu tai biznis turbūt neteko tamstai dalyvauti varžytiniu aukcione kuriame sėdi dukterinės banko firmos atstovas ir " prižiuri" kad per pigiai nenupirktum sklypo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...