Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 33 minutes , Gunia pranešimas:

Žirniai Respect 3,4t/ha...sausi.... Man tik idomu kode viršus žydi be normaliai neuzmeszga..na šiemet sakykim nukepe..pernai dregmes buvo bet viršus nedazydi..maisto jiems truksta ar ko? Gauna 200kg kompleksiniu, 150 kg sulfato..boro ,molibdeno..

Jau kelinti metai matau ner tikslo zirniam ka nors duoti ar naudoti. 

Vakar kaimynui valiau zirnius. Ta tikra zodzio prasme ekologinius. Pasejo ir nieko daugiau nedare, zoliu netruko. Bet issivale gerai. Pasverem pries valyma ir po, tai 3t/ha valytu gavosi. Super rezultatas. Past nustebau net. Aisku buvo pakirmijusiu, bet iki 30% nedaugiau. Karves sake sues be problemu. 

O cia viska suduodi tresi ir t.t o derliaus priedas 0,5t/ha ir fsio. Na bent pas mane,  3,5t/ha vidurkis gaunasi. Jau eile metu, ar pagal pilna programa ar be jos. Zodziu nemoku augint zirniu, tai geriau ekologinius ir rami galva :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

žirniai gavosi 3.6 t sausu, blogai atsimatavau plotą miežiams, tai kliuvo kaso ir žirniams prieš sėją. Augmenija daug vešlesnė, žolės daugiau, bet derliaus skirtumo reikšmingo nebuvo. Pagal pelną tai gavosi už kviečius geriau šiemet ir darbo beveik nėr su jais. Labai patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Nuvezem kvieciu zieminiu likucius, kurie buvo palei liepas, taigi saules gaudavo tik puse dienos, noko savaite ilgiau, glitimas -32 , baltymai -16, saikas 84, kritimai -66. Is kur toki skaiciai kritimu gali buti?:D 

sakau gal aparatas sugedo ar koki velnią rodo nesuprantu ir aš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...