Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Visas derlius paimtas :D , paskutinis rapsas šiandien priduotas atstovėjus eilėje 7 valandas. Sėsim visiškai be rudeninių trąšų... o pavasarį ieškosim pirkt sušokusių :D

Optimizmo "daug" tavo zodziuose :D siaip as irgi manau kad reiks dabar vienus metus pratempti kazkaip, o paskui trasu kainos tures arba kristi, arba produkcijos kaina kilti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas derlius paimtas :D , paskutinis rapsas šiandien priduotas atstovėjus eilėje 7 valandas. Sėsim visiškai be rudeninių trąšų... o pavasarį ieškosim pirkt sušokusių :D

Optimizmo "daug" tavo zodziuose :D siaip as irgi manau kad reiks dabar vienus metus pratempti kazkaip, o paskui trasu kainos tures arba kristi, arba produkcijos kaina kilti

Mano Ūkyje Macijausko įžvalgas skaičiau. Prognozuoja, kad bubent dėl tokių nuotaikų kitais metais bus mažesni derliai ypač maistinių (be trašų maistinių neužauginsi) ir todėl kils grūdų kainos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas derlius paimtas :D , paskutinis rapsas šiandien priduotas atstovėjus eilėje 7 valandas. Sėsim visiškai be rudeninių trąšų... o pavasarį ieškosim pirkt sušokusių :D

Optimizmo "daug" tavo zodziuose :D siaip as irgi manau kad reiks dabar vienus metus pratempti kazkaip, o paskui trasu kainos tures arba kristi, arba produkcijos kaina kilti

Mano Ūkyje Macijausko įžvalgas skaičiau. Prognozuoja, kad bubent dėl tokių nuotaikų kitais metais bus mažesni derliai ypač maistinių (be trašų maistinių neužauginsi) ir todėl kils grūdų kainos

Shaulini, kaip parodė šie metai, trąšų kiekis nevisada garantuoja, kad užaugs tik maistiniai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas derlius paimtas :D , paskutinis rapsas šiandien priduotas atstovėjus eilėje 7 valandas. Sėsim visiškai be rudeninių trąšų... o pavasarį ieškosim pirkt sušokusių :D

Optimizmo "daug" tavo zodziuose :D siaip as irgi manau kad reiks dabar vienus metus pratempti kazkaip, o paskui trasu kainos tures arba kristi, arba produkcijos kaina kilti

Mano Ūkyje Macijausko įžvalgas skaičiau. Prognozuoja, kad bubent dėl tokių nuotaikų kitais metais bus mažesni derliai ypač maistinių (be trašų maistinių neužauginsi) ir todėl kils grūdų kainos

Shaulini, kaip parodė šie metai, trąšų kiekis nevisada garantuoja, kad užaugs tik maistiniai...

Cia gal as ir nusisnekesiu, bet pameginsiu atspeti kodel siemet tu maistiniu beveik nera.

Jei buvo tresta "ant" 6-7 tonu derliaus, kad iseitu maistiniai, o uzaugo (del ilgesnes vegetacijos) 8-9 tonos is ha, o gal net ir dar daugiau, tai kaip gali but maistiniai apskritai?

Gal kas nors turi atsakyma i sita klausima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visas derlius paimtas :D , paskutinis rapsas šiandien priduotas atstovėjus eilėje 7 valandas. Sėsim visiškai be rudeninių trąšų... o pavasarį ieškosim pirkt sušokusių :D

Optimizmo "daug" tavo zodziuose :D siaip as irgi manau kad reiks dabar vienus metus pratempti kazkaip, o paskui trasu kainos tures arba kristi, arba produkcijos kaina kilti

Mano Ūkyje Macijausko įžvalgas skaičiau. Prognozuoja, kad bubent dėl tokių nuotaikų kitais metais bus mažesni derliai ypač maistinių (be trašų maistinių neužauginsi) ir todėl kils grūdų kainos

Shaulini, kaip parodė šie metai, trąšų kiekis nevisada garantuoja, kad užaugs tik maistiniai...

Cia gal as ir nusisnekesiu, bet pameginsiu atspeti kodel siemet tu maistiniu beveik nera.

Jei buvo tresta "ant" 6-7 tonu derliaus, kad iseitu maistiniai, o uzaugo (del ilgesnes vegetacijos) 8-9 tonos is ha, o gal net ir dar daugiau, tai kaip gali but maistiniai apskritai?

Gal kas nors turi atsakyma i sita klausima?

Va aš ir šitaip masčiau,kol nenuvežiau parduoti.Byrant po 8-9 ir daugiau tonų iš ha,tikėjausi max 2 klasės,o gavosi visi ekstra.

Manyčiau,kad visgi klimatas derliui ir jo kokybei turi didesnę įtaką nei mes manom,ar manėm iki šiol.

Beje su trąšom tikrai nebuvau "persūdęs".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus rapsas dar nekuliamas :( grudai dar rudi, dregme nuo 13 iki 19 kaip pataikai zaliu pasisemt. daugiau viskas baigta o rapso apie 40ha.

tau gerai, o man dar mieziu apie 70ha like ir rapso apie 30 :(

nu jo, ne viesiem gamta padeda :( man tai labiausiai nervina kad po rapso zieminai kvitukai turi but paseti o tas dar gyvate nenupjautas :icon-evil: sakau gal i raziena tiesiai rapso varyt, ale jauciu nieko gero is to nebus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus rapsas dar nekuliamas :( grudai dar rudi, dregme nuo 13 iki 19 kaip pataikai zaliu pasisemt. daugiau viskas baigta o rapso apie 40ha.

tau gerai, o man dar mieziu apie 70ha like ir rapso apie 30 :(

nu jo, ne viesiem gamta padeda :( man tai labiausiai nervina kad po rapso zieminai kvitukai turi but paseti o tas dar gyvate nenupjautas :icon-evil: sakau gal i raziena tiesiai rapso varyt, ale jauciu nieko gero is to nebus

pries pora metu pas mus taip sejo. is rudens nekaip atrode, o veliau viskas ok. Sejo su vaderstad be zemes idirbimo. Diena pries seja nupurske glifosatais, bet rapsas buvo kultas pries kokia savaite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as rapso maziau nei 20 dregmes nesulaukiu. Ir labai nesisieloju del to, nes pernai belaukdamas bent puse isbere krusa ant lauko. Dali rapso buvau purskes Aventroliu, tai ten su ankstaru atsidarymu bedu nera, o ta dalis kur nepurksta tai jau byra, o dalis dar zalia. Beje - kombainui Aventrolis neturejo jokio poveikio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip ta javapjute sekasi? Ar daug dar like? Ar jau visi viska nusikulet?

rapso nei vieno bunekerio dar nenukulem. :) turbut rytoj bandysim. seip rapsas neisbyrejas, dregme siandien buvo apie 12

jo... Ar daug ha? Kaip pagalvoji, kad dabar pradet rapsus kult, tai ta sildoma sedyne kombaine nebe atrodo kaip visiska nesamone :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kaip ta javapjute sekasi? Ar daug dar like? Ar jau visi viska nusikulet?

rapso nei vieno bunekerio dar nenukulem. :) turbut rytoj bandysim. seip rapsas neisbyrejas, dregme siandien buvo apie 12

jo... Ar daug ha? Kaip pagalvoji, kad dabar pradet rapsus kult, tai ta sildoma sedyne kombaine nebe atrodo kaip visiska nesamone :lol:

o kam ta sildoma sedyne? juk yra apsildymo sistema pas mane :) ji kuliant grikius tai praktiskai kiekvienais metais pravercia ;) o seip tai rapso apie 40ha normalaus, kita reiks tik nuvazinet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...