Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

bokstas labai gerai tuo, jog jis dazniausiai paruostas grudam visada buna, o angara pries javapjute maziausiai viena diena "valyt" reikia, nes kazkokiu budu visi daiktai ten nuo lietaus apsisaugot sukeliauja :)

Be to angare su aktyvia ventiliacija prasciau. Jei sumontuosi - negalesi su frontaliniu krautuvu kraut. Kadangi dziovyklos neturiu man tai labai aktualu ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uk.algi, tai kokios firmos tas angaras? kokia konstrukcija? staciakampis?

Jei gerai pamenu, pirmiausiai svarstėme apie Arongroup.lt produkciją, bet galutiniame variante apsistojome prie baltijosangarai.com. Pastarieji gal ir ne tokie gražūs, ale kažkur ant 30 proc. pigesni. O vat modelio ir konstrukcijos tai tikrai nežinau.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) patenkinsiu smalsuma :) q formos kaip ir ekoangaru praktiskai jie panasus , matmenis nedideli nes ribota vieta 12-20. Skardos su galais svieslangiais ir durimis su surinkimu -viso 47tk ir pvm.

Ot velnias, tai tada arorgroup'o angaras kainavo +/- 80 t.lt..? Iš kur aš tą kainą ištraukiau... :icon-cool:

Va, pasikėliau popieriukus ir radau. Neepasivaideno...:) Konkuruojantis pasiūlymas buvo 10,6x17,5, sienos aukštis 3,75 m, ties centru-5,5 m, svoris 10 t, kaina +/- 73 t.lt+PVM. Algi, nepyksti, kad parašiau..?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) patenkinsiu smalsuma :) q formos kaip ir ekoangaru praktiskai jie panasus , matmenis nedideli nes ribota vieta 12-20. Skardos su galais svieslangiais ir durimis su surinkimu -viso 47tk ir pvm.

Sveikinu. kaina tikrai nebloga, nes su montavimu. bet įtariu be pagrindo plokščių (pamato ir skardos jungiamasis elementas). Ir jeigu nepaslaptis, koks skardos storis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui kad smalsuma patenkinai :) tai tikrai geras pirkinys, girgejau kad yra specelus sumontuojami aruodai, kai nereikia isardai, angarui manau reikalingas dalykas, daugiau sutalpint galima tik nzn kas tokius platina.

Nemanau , kad angarui reikalingi aruodai, jei planuoji pilna prikrauti. Juk daugiau negu telpa tikrai nepripilsi.

pvz.: į mūsų spec.pasiūlymą galima pripilti nuo ~750t iki ~900t grūdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui kad smalsuma patenkinai :) tai tikrai geras pirkinys, girgejau kad yra specelus sumontuojami aruodai, kai nereikia isardai, angarui manau reikalingas dalykas, daugiau sutalpint galima tik nzn kas tokius platina.

Nemanau , kad angarui reikalingi aruodai, jei planuoji pilna prikrauti. Juk daugiau negu telpa tikrai nepripilsi.

pvz.: į mūsų spec.pasiūlymą galima pripilti nuo ~750t iki ~900t grūdų.

aruodai angare paprastai reikalingi tokiem zmonem kaip man, kurie vienor susies ne daugiau 150 tonu sukrapasto :)

tj tada galima sudalint kad nesimaisytu, taippatr dziovinimui aktyvia ventiliacija naudot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) patenkinsiu smalsuma :) q formos kaip ir ekoangaru praktiskai jie panasus , matmenis nedideli nes ribota vieta 12-20. Skardos su galais svieslangiais ir durimis su surinkimu -viso 47tk ir pvm.

dekui kad smalsuma patenkinai :) tai tikrai geras pirkinys, girgejau kad yra specelus sumontuojami aruodai, kai nereikia isardai, angarui manau reikalingas dalykas, daugiau sutalpint galima tik nzn kas tokius platina.

mhm, pas mane tokie yra. Tik juos surinkom is gaziko bortu paaukstinimu. Tetis kazkada uzpirko ju ar 15 komplektu :)

Koki pora metu ardem. Paskui spjovem i ta reikala - del to kad kelis menesius laisva butu reiki pora dienu isardynui ir surinkimui skirt....

Tj db jei lb reikia tik kokia dali sienos isgriaunam kad pupsikui ar kokiam kitam mazam daiktui nuo lietaus pasislept butu kur.

Beje, grudu bokstus reikia dezinfekuot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as vakar kaip tik spejau nukulti pries visa lietu :) aisku ir plotas pas mane juokingas tik 1,3ha :) is kurio plotas apie 0,5ha mieziai ir apie 0,8ha avizos :) beje kiek panasiai butu grudu svorio +- ? Jei aruodo dydis 2,8m ilgis, 1,2m plotis ir apie 1 metra aukscio? Nes pilnai toki uzpylem ir dar 7 maisai avizu netilpo :) Man kaip pirma syki uzauginus, tai is tokio plotelio atrodo gan neblogas kiekis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...