Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Kaip su švarumu kolegos? Bent pats kiek pervažiavau laukų visko pasitaikė, nors dar nebuvo neįveikiamų, bet girdėjau kai kur labai sunkiai sekasi kviečius valyti štai ir grazbek kažką užsiminęs buvo. Šeip tai pasėliai labai margi šiemet, bet, kad kviečiai sunkiai valytusi... kame šaknys gali būti? Ruošiuosi morališksi, nes nujaučiu, kad gali ir man tokių papulti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo didelės bėdos su kviečiais. Tik man jūsų kombainai keisti. Vieno kvietrugius pradeda normaliai kult nuo 12,5 drėgmės, kitam rugius reikia labai trinti. Baikit juokus, abi kultūros vienas malonumas, tik masės daugiau nei kviečiuose. Tai jumi prie vasarinio kvietrugio, šviežiai nunokusio, net artyn nėra ko leist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip su švarumu kolegos? Bent pats kiek pervažiavau laukų visko pasitaikė, nors dar nebuvo neįveikiamų, bet girdėjau kai kur labai sunkiai sekasi kviečius valyti štai ir grazbek kažką užsiminęs buvo. Šeip tai pasėliai labai margi šiemet, bet, kad kviečiai sunkiai valytusi... kame šaknys gali būti? Ruošiuosi morališksi, nes nujaučiu, kad gali ir man tokių papulti

Bent jau pas mus visos problemos susijusios su sausra. Netolygus sudygimas, ko pasekoj labai nevienodas sunokimas. Vertėjo gal naudoti glyfosatus, bet yra kaip yra. Todėl bunkery pvz miežių ir skaldytų ir akuotų, žodžiu prieštaringa situacija. Drėgnumo žemėlapis irgi margas nuo 13 iki 18 proc., nes kai užvažiuoji ant kokių lomų tai žali dar visai, o kitur jau ir vėlokai būtų, nes varpos žemę siekia. Šiandien pulsiu į žirnius kol nesugulė. Tie irgi nevienodai sunokę ir neglyfosuoti, susivėlinau ir nebeglyfosavau. Žiūrėsim kas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo didelės bėdos su kviečiais. Tik man jūsų kombainai keisti. Vieno kvietrugius pradeda normaliai kult nuo 12,5 drėgmės, kitam rugius reikia labai trinti. Baikit juokus, abi kultūros vienas malonumas, tik masės daugiau nei kviečiuose. Tai jumi prie vasarinio kvietrugio, šviežiai nunokusio, net artyn nėra ko leist.

Trynima aš lyginu nusiskynęs varpas ir žiūriu tarp delniukų pavoliot pakanka ar reik trint kaip koiines skalbiant. Turėk raumenį, kad aš per visą Lietuvą važiuoju o ne vienam ūkyje dirbu, tai ir sąlygos skirtingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuvo didelės bėdos su kviečiais. Tik man jūsų kombainai keisti. Vieno kvietrugius pradeda normaliai kult nuo 12,5 drėgmės, kitam rugius reikia labai trinti. Baikit juokus, abi kultūros vienas malonumas, tik masės daugiau nei kviečiuose. Tai jumi prie vasarinio kvietrugio, šviežiai nunokusio, net artyn nėra ko leist.
propesoriau apšviesk mums protus kad mokėtume kulti ir kitus pamokitume o tai tik kaip šamanai per atstuma mes kieki mes stiprus bet apart skambiu fraziu mes nieko neišgirdom dar. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"ADA" nukulta 90ha. vidurkis 7,40/ton. ekstra.... buvo viena priekabike 1klasės , visumoj neblogai neskaitamt kad kainos :icon-rolleyes:

liko "skagen" bet dar su jais reiks palaukti ....

skagena siemet paty pirma kuliau,derlius virs 8t,klase extra ,pirma,turejau nemazai pagulusio,gerai kad vakar pabaigiau nes gavom lietaus nemazai :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

propesoriau apšviesk mums protus kad mokėtume kulti ir kitus pamokitume o tai tik kaip šamanai per atstuma mes kieki mes stiprus bet apart skambiu fraziu mes nieko neišgirdom dar. :icon-wink:

Labai jau jautriai reaguojate kolega. Patarimo tamsta neklausei, o ir vargu ar galiu jį duoti, nes pas jumis vieno mygtuko technologijos, o pas mane aps/min ir mm. Bet manyčiau praverstų nupirkt kombaino vairuotojui kokio pamazoko sprandui pasitept, kad dažniau pasižiūrėtų kas bunkerį dedasi. Taip pat nekenktų mandagiai primint, kad mygtukas parenka tik bazinius parametrus, o fine tuning jau reikia savo galva padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas kiek tu neiškultų. bqmdau spet bumkeri sluoksniuotas puragas, mat labai jau margi paseliai po tokio pavasario. iš principo tai nieko nepadarysi, vienintelis rezerbas tai perkulimas leist i ji kiek paveža. na o šeip tai pabai jau rizikingas toks kulimas. pamiškėse turetu riaumoti kombainas pasipiktines tokiom patyčiom o vidury laoko žoliu gaves qnt greičio ir sustot gali.

galima dar mažint greiti iki tiek, kad kas neiškulta pirmu kartu spetu perkulimas pabaigt, bet čia jau nedarbas. o šeip kiek pastebėjau saulei nusileidus su tuo reikalu kaip tai lengviau pasidaro nei per patį karštį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie neiškultus.. aš žinoma net neabejoju, kad jūs visi susipažinę su savo kombainų instrukcijom ir konstrukcijom ir atliekat visus patikrinimus, kaip patariama, tai gi ir bent kartą per metus pasitikrinat ar pobūgnis tiktai lygiagretus būgno ašiai milimetras į milimetrą ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...