Jump to content

ar reikia kam atkurti pievas


belarusas

Recommended Posts

prieš valandą, manttys pranešimas:

taigi visi turi po uki ant kiekvieno seimos nario. visi probleminiai laukai vienam ir min zala ismokoms. Man net su pilnom ismokom keli metai skaičiuojas, paskui jau ziuresiu

Galvoji viens toks gudrus būsi,čia laikinas dalykas,jei taip neišeis tai jie darys kitais veiksmais,dabar daugelis rinksis sankcijas tą 1-3% nei kad tas pievas atseti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

taigi visi turi po uki ant kiekvieno seimos nario. visi probleminiai laukai vienam ir min zala ismokoms. Man net su pilnom ismokom keli metai skaičiuojas, paskui jau ziuresiu

Tai galejo veikti iki tol kol gavai šita laišką. Dabar jau nepermesi… liks vistiek tau…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, ludditas pranešimas:

Kaži o jei tų 5 arų nedeklaruosi, gal tada ir atstatyti nereikia? Nes kaip ir tenkino vieną iš sąlygų.

Tai, kad rašo atstatyti tokį kiekį bet kokiame sklype. Tavęs nepririšo prie jokio sklypo, primėtė kiek turėjai ataskaitiniais  metais, pažiūrėjo kiek šiemet, rado skirtumą ir liepė 70% skirtumo atstatyti, viskas. Sukis kaip nori…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai, kad rašo atstatyti tokį kiekį bet kokiame sklype. Tavęs nepririšo prie jokio sklypo, primėtė kiek turėjai ataskaitiniais  metais, pažiūrėjo kiek šiemet, rado skirtumą ir liepė 70% skirtumo atstatyti, viskas. Sukis kaip nori…

Na šiemet liepia atstatyti 69 proc, anksciau laiskai buvo, kad tereikia 53 proc. Kadangi pievos ir toliau ariamos, tad tas kas nori buti ramus ir ruošiasi atstatyti pievas, siūlau iškart 100 proc. atstatyti, nes atstatęs 69 proc. nežinai ar kitamet nesulauksi, kad reikia pvz. 89 proc. atstatyti😆

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Tai, kad rašo atstatyti tokį kiekį bet kokiame sklype. Tavęs nepririšo prie jokio sklypo, primėtė kiek turėjai ataskaitiniais  metais, pažiūrėjo kiek šiemet, rado skirtumą ir liepė 70% skirtumo atstatyti, viskas. Sukis kaip nori…

Aš turėjau mintį tą išimtį kad iki 50 arų atstatyti nereikia. Na tai tada tame atstatomame lauke 5 arus nedeklaruosi ir viskas?!

Atsakant tiesiogiai, o jei tų laukų pvz nuoma baigėsi, tu jų nedeklaruosi, įsipareigojimai keliaus su laukais naujam nuomininkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , dariius 30 pranešimas:

Man ydomu ar apskritai leis deklaruoti plotus kur siemet daugemete o kitais metais grudines kulturos. Kol kas dzin tos sankcijos , o toliau kai viskas taip greit keiciasi neverta sukt galvos.

Negali neleisti, o gal tu pvz nori pievą sutvarkyti, ir po metų ją atsėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , ludditas pranešimas:

Negali neleisti, o gal tu pvz nori pievą sutvarkyti, ir po metų ją atsėsi.

musu isrinktieji viska gali, padarys, kad  deklaravimo kodo DPG negalima pakeist sistemoj ir viskas, o del pievu sutvarkymo kiek girdejau daugemetes jau siemet tik yterpimo budu buvo galima atnaujint, be jokiu skutiku ar plugu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Artu tuo tikras?

Anksciau esam diskutave su kolega ir buvo jie atradę schema kaip nusinulinti, per metant visus plotus ant vieno ir kelis metus ignoruojant atstatymą turi nusinulinti per 2 ar 3 metus plotai. Bet buvo kalbama kad visa tai turi daryti iki laiško gavimo, po jo gavimo, nebesigaus. Gal kažkas pasikeitė, man tai nėra labai aktualu, tai tiek ir žinių…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Anksciau esam diskutave su kolega ir buvo jie atradę schema kaip nusinulinti, per metant visus plotus ant vieno ir kelis metus ignoruojant atstatymą turi nusinulinti per 2 ar 3 metus plotai. Bet buvo kalbama kad visa tai turi daryti iki laiško gavimo, po jo gavimo, nebesigaus. Gal kažkas pasikeitė, man tai nėra labai aktualu, tai tiek ir žinių…

Pareiga pereina naujajam sklypo valdytojui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dariius 30 pranešimas:

musu isrinktieji viska gali, padarys, kad  deklaravimo kodo DPG negalima pakeist sistemoj ir viskas, o del pievu sutvarkymo kiek girdejau daugemetes jau siemet tik yterpimo budu buvo galima atnaujint, be jokiu skutiku ar plugu

Nereikia bijoti savo šešėlio.

Į visą tą reikalą reikia pažiūrėti kūrybiškai ir viskas bus ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Virgis. pranešimas:

Bet tai naujas valdytojas pirma turi laišką gauti ar ne? Nes žemėlapį neprivalai žiūrėti ar ten raudona ar ne, o gal gavęs laišką norėsi kitoje vietoje atstatyti. 

o kaip jis gaus (naujas valdytojas), jei nedeklaravo. Logiškai mastant,turi būti atsakymas NMA kad žiūrėkjit, as to sklypo nebevaldau ir neatstatinėsiu nieko. Geros dienos ir sudiev. Arba tiesiog pasimatys per dekalravimą, kad nieko, ka išarė nebedirba ir jokių sankcijų nebus.

Esu tikras, kad būtent deklaruojančiam teks pareiga pasitikrinti, ar nereikia minimo sklypo atsėti ir jei reikia, tai turės tada spręsti ką daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Virgis. pranešimas:

Bet tai naujas valdytojas pirma turi laišką gauti ar ne? Nes žemėlapį neprivalai žiūrėti ar ten raudona ar ne, o gal gavęs laišką norėsi kitoje vietoje atstatyti. 

Jūs per toli projektuojate, ministerija su jumis nespėja 😁.

Toks vaizdas jog ji tik imituoja atstatymą, nes kas norės tas n būdų kaip tai apeiti, kad ir čia pasiskaitęs.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

 

Esu tikras, kad būtent deklaruojančiam teks pareiga pasitikrinti, ar nereikia minimo sklypo atsėti ir jei reikia, tai turės tada spręsti ką daryti.

teisingai mastai nes įsipareigojimus prisiima deklarantas. Tik jis nieko neturi tikrintis jis deklaruodamas sutinka ir padeda parašą kad jei taip bus turės atstatyti dgp.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Anksciau esam diskutave su kolega ir buvo jie atradę schema kaip nusinulinti, per metant visus plotus ant vieno ir kelis metus ignoruojant atstatymą turi nusinulinti per 2 ar 3 metus plotai. Bet buvo kalbama kad visa tai turi daryti iki laiško gavimo, po jo gavimo, nebesigaus. Gal kažkas pasikeitė, man tai nėra labai aktualu, tai tiek ir žinių…

Tai gal butu taip kad siemet jie ziuri kurios pievos buvo suartos 2020-2022 metais ir jas liepia atstatyti, kitamet jau ziures kurios dgp buvo suartos 2021-2022 ir 2023, reiskia kas buvo suarta 2020 nors ir neatstatyta bet nusinulins ir kasmet taip vis tie tretieji metai nusirasys? Negali but tokia sistema? Cia ne tik Kestoxs klausiu, jam nelabai aktualu bet gal kiti kazka pakomentuos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...