Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

O ką kolegos galit pasakyti apie Landini 6L . Naujieji neturi 6 cilindrų motoro,bet apie 150 AG traktoriaus kaina (įskaitant jo masę :D ) visai padori atrodo

Vilkaviškio rajone turi viens, du bet nzn kas toks. Ecme maccormikas ir landini viens prie vieno.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo case giminės iki kokių 2000 metų, kai case jungės su nh, turėjo parduoti mccormicką ir jis dabar priklauso tai pačiai firmai kaip ir landini. Tai mccormick yra viens prie vieno su landini. Čia kaip ir case su nh - skiriasi tik spalva ir apipavidalinimas.

Vedė su nh skyrėsi šiek tiek, dizainą taspats nes firmos dviejų brolių kurie išsiskirstė y atskiras markės, yra ką gamina bendrai bet ne kaip landini su macormik viskas Italijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuri puma nes 150 nera 145 arba 160?

ir kokios dezes?

Jd skirtuma dasidek prie pumos ir pasim CVX turesi rame galva ir malonu exsplotavima. JD m serijoje patinka kad gali soniny langa prasidaryti kaip senuose. Nepatinka man tos durys per visa sona, matosi kiek reikia ir su tom 6 statiniu kabinom ir saugumo jausmas didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kokį jūs traktorių rinktumėtės JD 6150m ar Case Puma150, komplikacijos maksimaliai sudėta kas tik įmanoma šiuose modeliuose. Case žymia geriau susikomplektuojamas ir 7000 eur. pigesnis, JD gal patikimesnis ir patvaresnis. Kokia jūsų nuomonė

aš rinkausi džioni. Nors abu traktoriai neblogi. Bet padirbus su abejais arčiau širdies žalias plius servisas puikus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kazkada esu rases, kad case valdymas geresnis, patogiau el. poru valdymas isdestytas. Case CVX greiciu deze labai patogus reikalas, tikrai patarciau su tokia imt. JD kabinos amortizacijos veikimas man labiau patinka, lyginant su case. Siaip manau abu lygiaverciai traktoriai. Rinkis kas pigiau ir geresnes komplektacijos pasiulys ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuri puma nes 150 nera 145 arba 160?

ir kokios dezes?

Jd skirtuma dasidek prie pumos ir pasim CVX turesi rame galva ir malonu exsplotavima. JD m serijoje patinka kad gali soniny langa prasidaryti kaip senuose. Nepatinka man tos durys per visa sona, matosi kiek reikia ir su tom 6 statiniu kabinom ir saugumo jausmas didesnis.

yra 150 .o melynas butu dar pigiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...