Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Aš irgi žinau, kad jei nepatenki į bent vieną papildomų balų kategoriją (nanašios žemės arba kooperatyvas, arba jaunas) paramos nesitikėk. Mano konkretūs žinomi atvejai vienas 60 du po 70 balų ir vienas su 80. Dar pora žinau, kad rinkdami 60 net nedavė, sako visvien neužteks. Taigi mano apklausos duomenimis su 70 balu dar gali ir neužtekt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-01-04 at 22:03, Valodia25 pranešimas:

Tiksliai niekas čia dabar nepasakys, koks praeinamas balas bus. Geriausia pas kitus paklausineti, su kiek balų pridavė ir daugmaž gali vidurkį išsivesti. Pvz visi šio forumo dalyviai parašytų su kiek pridavė ir preliminariai vidurkį pasiskaičiuotum. Aišku, kuo daugiau pasisakytų, tuo tikslesnį vidurkį gali išsivesti. Kaip minėjau, viena dzūkijos įmonė dažniusiai rašė šiuos projektus su 60-65 balais. Taip pat atkreipiu dėmesį, kad dzukeliai papildomai gauna balų už savo žemes. 

su tuom klausinėjimu tai visi gudriausi.toks pažystamas girėsi kad su septyniasdešimt eina iš pradžiu nekreipiau dėmesio surinko tai surinko.bet atvažiavo projekta rašanti firma ir pradėjo gruzinti smegenis kaip čia pamačyt kad tolimas prietelis surinktu bent 66 balus.Blin šudas tik užvirė galvoju kad gal ir galima  padėti bet kam pezėti tokias nesamones.P.s. palaukime tuos kelis mėnesius ir sužinosime kam iš kavos tirščiu burti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Valodia25 pranešimas:

O reikia reinkti išlaidų kvitus, sąskaitas ir pan ?. Taip pat jei gauni pajamas reikia pildyti prinigų priėmimo kvitus ar orderius ?

aišku reikia viską pagrįst, na bet del išlaidų tai manau kad daug ką galim nurašyt į asmenines išlaidas,kitaip tariant viskas turi būt legalu ir skaidru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, turiu klausimą, galbūt kamnors taip jau yra buvę, tai gal patarsit. Perskaičiau “Galimai neteisėtas salygas paramai gauti” ir neradau tokio punkto jog negalėčiau to padaryti. Situacija tokia, mano šeimoje nesame pretendavę į paramas, tai dabar norėčiau tėvuką prastumti į smulkaus ūkio paramą. Šiuo metu musu VED iki 5000€ ir jei šiemet užsėsiu norimą plotą javais, VED taps nuo 7000€, kas reiškia mažiau balų. Žemė kuri turi būti užsėta priklauso tėvui. Taigi klausimas ar gali tėvas man išnuomuoti panaudos sutartimi vieneriems metams tokį žemės kiekį, jog pavasario deklaracijoje jo VED išliktų iki 4999€? O po metų nuomos laikotarpio aš vėl ją jam gražinu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , hellboy197 pranešimas:

Sveiki, turiu klausimą, galbūt kamnors taip jau yra buvę, tai gal patarsit. Perskaičiau “Galimai neteisėtas salygas paramai gauti” ir neradau tokio punkto jog negalėčiau to padaryti. Situacija tokia, mano šeimoje nesame pretendavę į paramas, tai dabar norėčiau tėvuką prastumti į smulkaus ūkio paramą. Šiuo metu musu VED iki 5000€ ir jei šiemet užsėsiu norimą plotą javais, VED taps nuo 7000€, kas reiškia mažiau balų. Žemė kuri turi būti užsėta priklauso tėvui. Taigi klausimas ar gali tėvas man išnuomuoti panaudos sutartimi vieneriems metams tokį žemės kiekį, jog pavasario deklaracijoje jo VED išliktų iki 4999€? O po metų nuomos laikotarpio aš vėl ją jam gražinu. 

Taip gali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...