Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Taigi ,kad csx tikrai neatstos cx.Na nera tai nera to cx.O csx iki claas tukano tai kaip iki kynu sienos. Beveik nusprendziau ,kad bus tukano 450 su 6,6m. pjaunamaja ir kaina ne ka daugiau uz csx. Del serviso keskiniu nesuku galvos. Garantijos metu problemu manau neturetu but opaskui claas detalem daug kas prekiauja,betgi daiktas bus naujas ir tikiuosi bent 5 metai nelus nors buna, kad ir lektuvai krenta.Svarbiausia, kad pristatitu iki liepos vidurio. Del to, kad naujas modelis ir pirmi metai manyciau taip, kad claas tobulina kazka naujo derindami prie seno ir daugiausia tai pasiteisina. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

susimeciau pas mane cx8060 pagal cx tai gautusi cx o pagal skaicius tai csx???????????

nu ragas,ne ant komercinio cx8060 tai reik tiketis kad nebus raide iskritusi

Tau nuskilo o as pavelavau .Rytoj apziuresiu rimciau tucana nes kaip tik yra atveztas i Panevezio centra.

tucano. nenoriu kritikuoyi ar pan. bet kada sitas modelis pasirode? kiek žinau pristatytas hanoveryje 2007 rudenį. Pirkti komgainą kuris gminamas pirną sezoną? ... įra žmonių kurie perką naujausius mažinų modelius. Aišku tai kainuoja daug vargo (vaikiškos ligos) bet turi naujausią Porshe ar bentley. irkti naujausią kombaino (darbo įrankio) modelį? na nebent nori nustebint kaimą

Kad ten tam Tucane jokių stebuklų nepadaryta. Ta pati megos APS sistema, tik variklis į galą nukeltas. Elektronika Lexiono. Kažką panašaus gi ir NH padarė su naujais modeliais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

susimeciau pas mane cx8060 pagal cx tai gautusi cx o pagal skaicius tai csx???????????

nu ragas,ne ant komercinio cx8060 tai reik tiketis kad nebus raide iskritusi

Tau nuskilo o as pavelavau .Rytoj apziuresiu rimciau tucana nes kaip tik yra atveztas i Panevezio centra.

tucano. nenoriu kritikuoyi ar pan. bet kada sitas modelis pasirode? kiek žinau pristatytas hanoveryje 2007 rudenį. Pirkti komgainą kuris gminamas pirną sezoną? ... įra žmonių kurie perką naujausius mažinų modelius. Aišku tai kainuoja daug vargo (vaikiškos ligos) bet turi naujausią Porshe ar bentley. irkti naujausią kombaino (darbo įrankio) modelį? na nebent nori nustebint kaimą

Kad ten tam Tucane jokių stebuklų nepadaryta. Ta pati megos APS sistema, tik variklis į galą nukeltas. Elektronika Lexiono. Kažką panašaus gi ir NH padarė su naujais modeliais.

taip nedaug keitė bet vistiek pirmais metais visokių smulkmenų bovo nedažiūrėje. Žinoma smulkmenos bet vistiek užknisa. Tas pats galioja visai technikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kokiu atveju, truputi nukrypstant nuo temos, kasdomisi automobiliais turbūt ne kartą girdėjot pranešimus, kad tokio tai modelio tokių tai metu autompbiliai kviečiami į serviza nes pastebėti trūkumai. Negi manot, kad kombainus tai jau šventieji libdo :D

Buvo kažkokie duomenys paskelbti, jog beveik 75 proc naujų kombainų sugenda pirmą sezoną. Sudėtinga mašina ir matyt lieka koks varžtas gerai neprisuktas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nauji auto, taip ir nauji kombainai bei daugelis traktorių yra gerokai prastesnės kokybės nei 10 metų senumo ir tai greičiausiai yra dėl po ES pasklidusios pigios rytų darbo jėgos, o ir gamintojai konkuruodami pigina techniką įdėdami ne itin kokybiškus guolius ir kt. :icon-evil: Asmeniškai mieliau pirkčiau padėvėtą Leksion ar kokį NH nei kokios firmos naują kombainą. ES labiau vertinami NH kombainai, pas mus Claas. Reiktų žiūrėti į servisą, irgi svarbus koziris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien priemiau galutini sprendima. Pasirinkau Claas Lexion 540c. Pasirodo ir Tucano nebera tai paaiskejo, kad dar sis Lexion buvo. Tai galvoju reikia imt nes ir to neliks o ir kaina tinkama. Kazkoks isprotejimas. Beliks sulaukt tik banko malones.

sekiau šitą temą ir kiek matau apsisprendi jau triačią kartą :D:D:D

1 NH CX 8070

2 Claas Tucano

3 Claas Lexion 540

Mano patarimas:

1 pasvarstyk ar tikrai negali šiemet išsiversti be naujo kombaino, palaukti kitų metų ir nusipirkti ta kurio ištikro nori (panos gal ir negalėtum metam paleist pasiganyt, bet čia prekė)

2 Belaukiant besvarstant gal ir atsiras koks atliekamas CX. Dabar dar tik vasaris prasidėjo, gali gi ir pasikeisti situacija (gal kas persigalvos ar negalės šiemet pirkti)

Taip jau įra, kad kai nusiperki ne visai tai ko norėjai nelabai ir saugai. psichologai tvirtina, kad netgi specialiai (pasamonės lygmenį) bando sulaužyt. ir aš linkęs su jais sutikti :D:D:D

tai tik mano nuomonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma tik kvailiai nekeicia savo nuomones. Na del noru tai jeigu jie pildosi tai liuks. Tikslas mano yra tas,kad nupjauti savo arti 400 ha be jokiu pgalbu. Kas kasliecia kombainus tai visada laikiau taip 1Claas. 2 NH. 3 JD. 4 visi kiti. ir taitik mano asmenine nuomone :icon-rolleyes: . Apie rotorinius galvociau kitaip. Mano atveju rotorius jau butu isalditi pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma tik kvailiai nekeicia savo nuomones. Na del noru tai jeigu jie pildosi tai liuks. Tikslas mano yra tas,kad nupjauti savo arti 400 ha be jokiu pgalbu. Kas kasliecia kombainus tai visada laikiau taip 1Claas. 2 NH. 3 JD. 4 visi kiti. ir taitik mano asmenine nuomone :icon-rolleyes: . Apie rotorinius galvociau kitaip. Mano atveju rotorius jau butu isalditi pinigai.

tai ko gero vienintelis konkretus dalykas ka parašei apie kombainą (kokio tau reikia).kad be vargo nukultu 400ha. Faktiškai visi kombainai, kuriuos minėjai su tuo be vargo susidoros :D O jeigu ieškodamas ką pirkti kelsi tik tokius reikalavimus, bet kuris rimtesnis vadybininkas tais "psichologiniais triukais" išmuš tave iš vėžių :D Neisižeisk aš tik bandau padėti. Taigi pabandysiu sukonkretinti. Tam, kad be vargo nukultum 400ha reikalingas +- 300ag kombainas (geriau +) su 6-7m pjaunamaja (prikloauso nuo laukų dydžio. Paieška susiaurėjo (beje Case IH tokio galingumo irgi visi parduoti sorry :( ) Toliau, pirkdamas naują daiktą tikėsi, kad į jį nereikės kišti. Tam yra garantinis ir draudimas belieka išsiaiškinti kiek tai kainuos. Sekantis dalykas, iš naujos mašinos žinoma tikiesi patogumo o tai jau subjektyvu, kas vienam gerai (pvz elektronika automatika tas kitam visai nepatinka), Kiek supratau tu nori Hi-Tech. Valio paieškos laukas dar susiaurėjo iki 3-4 modelių.

Taigi prieš eidamas pas vadybininkus gali nesiskusti :D bet turi kaip galima tiksliau žinot ko nori. Dabar gi, paskaites visą temą nuo pradžios iki galo galiu pirštuku parodyt kada ir kas tau darė įtaką, greičiausiai tu pats to net ne pajutai :D dar karta atsiprašau tikrai nenoriu ižeisti, tikiuosi tai padės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek skaiciau jai neplanuoti gedimai wisos firmos turi pranest gamyklom o tos ,tos serijos tehnikai duoda dalis firmom kad pakeistu visiem traktoriam galimus defektus kuris jau vienam traktor isriskejo,ofirmos pasima dalis,nekeicia,laukia kada garantinis pasibaiks ir is ju tada zmogus tures pirkt o gamyklai jau nebe pasiskusi nes garantinis pasibaiges

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu kur skaitei. Šeip tai tas dalykas nelabai įmanomas. Gamintojai žino kokias mašinas (kokiais serijos numeriais) atvežė, vietiniam atstovui atsiunčia pranešimą apie kampaniją, kat tokiom tai mšinom Sn nuo tokio tai iki tokio tai reikia pakeisti ar pataisyti tam tikras dalis ir griežtai seka kaip tas vygdoma (jie turi būdų kaip paspausti). Jie rūpinasi firmos įvaizdžiu, be to jei pravedus "kampaniją" (išleidus milijonus eurų) dėl to mazgo nusiskundimų nesumažėja kaikas smarkiai gauna per galvą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...