Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

priklauso nuo to kokio dydžio tas guzas. Jei pakankamai didelis tai užkiš nuožulnę. Jei praeis tai turėtu praeiti ir rotorių (jei gerai sureguliuotas žinoma)

labai tiksliai parasyta, daznaiusiai jeigu praeina nuzulniaja kamera praeina ir rotoriu. man buvo pora kartu uzkise rotoriu bet buvo prisikaupes pilnas kederis rapso ir kad pradejo ryt, tai varikli po biski ir uzdusino :)

ps. gal reiktu is dotpro uz reklama kokia premija atsegt ;) aaa? man kaip aktyviam rotoriu gynejui gal koki nauja 2388 :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad kulia nieks nesiginčina. Kad našumas krenta smarkiai drėgnuose irgi faktas. Todėl ir vargsta tobulindami. Tik guolius į naujus kombainus galėtų dėt ne kiniškus :lol: . Dėjo 208 tie nelaikė, dabar 209 irgi tas pats š.... Tipo taupom?

:icon-question::icon-rolleyes: Apie ka tu cia :icon-question:

Aš tai nieko. Žmonės kalba. Bet guoliai nelaiko ir japoniški.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas kur ir kodel nelaiko daug galiu papasakot bet gal ne cia, tokiu dalyku slept nera prasmes kaip ir ylos maise, kiekvienais metais vaziuoju i susitikimus su R&D inzinieriais ir ten tariames ka daryt kur silpnos vietos kaip jaus stiprinti, bet kazkokios guoliu ligos tikrai nepamenu.

del dregnu o gal zinai kurio nasumas padideja dregnuose :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas kur ir kodel nelaiko daug galiu papasakot bet gal ne cia, tokiu dalyku slept nera prasmes kaip ir ylos maise, kiekvienais metais vaziuoju i susitikimus su R&D inzinieriais ir ten tariames ka daryt kur silpnos vietos kaip jaus stiprinti, bet kazkokios guoliu ligos tikrai nepamenu.

del dregnu o gal zinai kurio nasumas padideja dregnuose :lol:

Kad nasumas padidetu tai cia tikrai nedides bet sakikim kokiu nenukrenta . Va cia butu esme :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shaulini sestadieni ziurejau zu laida per tv3 "apie uki ir bites" tai rode toki ukininkeli kazkur nuo lazdiju ar pan. kuris nusipirko nauja kombaina is jusu ir t.t. jis staiga pagedo ir atseit jau menuo kaip daliu laukia ir nesutaiso ir t.t. O kombainas tai rotorinis berots 2388 jei neklystu. Gal gali pakomentuot, vistiek jau akmuo i darza imestas :D . ir dar siokia tokia antireklama per tv

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shaulini sestadieni ziurejau zu laida per tv3 "apie uki ir bites" tai rode toki ukininkeli kazkur nuo lazdiju ar pan. kuris nusipirko nauja kombaina is jusu ir t.t. jis staiga pagedo ir atseit jau menuo kaip daliu laukia ir nesutaiso ir t.t. O kombainas tai rotorinis berots 2388 jei neklystu. Gal gali pakomentuot, vistiek jau akmuo i darza imestas :D . ir dar siokia tokia antireklama per tv

:icon-eek: lazdijų :icon-question: keista nemačiau tos laidos, bent jau man tai niekas nelipo ant galvos neskambino ir televizijom negazdino (dažniausiai jei vėluoja tai jau mano telefonas netyla) Na ir Lazdijuose tikrai jokio kombaino neturiu pardavęs, bet pasidomėsiu

O kas sugedo ir kokių detalių trūko nesakė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu berods tai buvo prienu rajonas o kambainas tai nebe naujas

Tada žinau apie ką kalba. AF2388 2006m, pagrindinio reduktoriaus riebokšlis smarkiai vėlavo, teko AFX'o taikyt, kad nestovėtu kombainas. Taip buvo tokia situacija atėjo visos reikalingos dalys išskyrus tą salnikiuką. Na taip abydna kai taip atsitinka, kai kokios kapeikinės detalės pritrūksta :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Tu ka rimtai cia :icon-eek: , kad su 7010 apnest NH CR 9090 :icon-confused: . Pabandyti verta dakalt kokias 400 t per diena bet jau reikia antiek viska sustiguot ir transporta, ir lauka, ir derlinguma o ir zmogiska faktoriu beto ir pati kombaina :)

jau kesinasi i rekorda konkurentai :icon-wink:

http://www.farmersguardian.com/story.as ... code=21357

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu berods tai buvo prienu rajonas o kambainas tai nebe naujas

Tada žinau apie ką kalba. AF2388 2006m, pagrindinio reduktoriaus riebokšlis smarkiai vėlavo, teko AFX'o taikyt, kad nestovėtu kombainas. Taip buvo tokia situacija atėjo visos reikalingos dalys išskyrus tą salnikiuką. Na taip abydna kai taip atsitinka, kai kokios kapeikinės detalės pritrūksta :icon-cry:

Su dalių tiekimu Jūsų firmai reikėtų pasianalizuot nes kolkas tai burdakas :icon-evil: . Ne tas kad net neturi svarbiausių dalių Valentino prekiaujamai technikai ,bet ir užsakant sako vieną kainą kai pareina dvigubai brangiau .Ar pas Jus tokia politika kad tik parduodam, o dalių gal nereikės .Darbymečiu laukti dalių 2-3 savaites prabanga .Geriausiai nuskambėjo Jūsų filialo vyrukų pasakymas kad visko iš Dotnuvos neprisiveši nes įšaldomi DIDELI pinigai .Sutinku ,bet paaiškink ar 100 dalių gulėdamos Dotnuvoj ar išskirstytos filialuos po 10 Jųsų firmai kainuoja kitaip ?Jeigu tai būtų ne firmos filialas o asmeninė vyruko firma tai sutikčiau bet dabar ..... Veža dalis po to savaitę iš Kėdainių ir galvoji ar toliau prasidėt su tokia firma .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo.. Ka gi reik kazkaip atsakyt.

1 siemet tiekimas tiek masinu tiek detaliu buvo tikra tragedija. Tai faktas. Pvz savaeigei purkstuvai velavo po menesi ir du nes viena labai garsi firma nesugebejo laiku pristatyti komplektuojanciu daliu hidrostatikai ir tt ir pan su visa texnika. Tas pats ir su dalimis.

2. Taip yra tas dalykas, kad kiekvienas is musu vos ne atskiras uabas (daug aiskint reiketu todel ties tuo ir apsistosiu)

3 jei mano "uab" kazkas panasaus nutinka (is kedainiu i filijala nepristato savaite" sedu i Opeli ir vezu jei telpa. Aisku man lengviau nei Valentinui, nes mano masinu maziau. Taigi galiu atsakyt tik ua save, ir savo srities problemas zinau ir zinau kaip jas sprest (vos ne kaip premjieras pavariau)

o zemes dirbimo texnikai dylancios dalys kiek zinau vis dar deficitas :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu ka rimtai cia :icon-eek: , kad su 7010 apnest NH CR 9090 :icon-confused: . Pabandyti verta dakalt kokias 400 t per diena bet jau reikia antiek viska sustiguot ir transporta, ir lauka, ir derlinguma o ir zmogiska faktoriu beto ir pati kombaina :)

jau kesinasi i rekorda konkurentai :icon-wink:

http://www.farmersguardian.com/story.as ... code=21357

Ne tik kėsinasi, bet ir pagerinimo. Ir net neprireikė 600. Aišku čia toli siekiančių išvadų nepadarysi, bet NH reklamą sugadino kaip reikiant. Dabar jiem belieka tik su penkių kratiklių rėme sutalpintu 570 varžytis. NH pirmas metė akmenį, bet atgal gavo su tokiu rieduliu, kad tris dienas vaikščios nusišnekėdami. Kas toliau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu nh , kuris galiu uztikrinti mano uko derlinguma maziausiai 30 % patempe i virshu, patempe kaip?

labai paprastai,shiemt kai nusikuliau na beveik viska laiku tai ir pasejau viska laiku, nes buvo laiko ir poilsiui ir zemes ruosimui , zodziu nasus kombainas tai ne tik derliaus dorojimo priemone, tai vios ukio variklis

pralose jis ar ne , visai man ne motais, as savuoju esu patenkintas ir gailiuosi, kad per mazai kulimo turiu, nes nebuvo tokios dienos , kad atsibostu kulimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu vorui visu 100%. Laiku nuimtas derlius ir jokio galvos skausmo paliginus su ankstesniais metais kad kombainas uzsilenks. Todel ir kyla mintis tokios kaip sportinis azartas :) Beje (nesusilaikiau nepasigires) vakar atkrapstem automatini vairavima tik gaila , kad nebeliko kur pasireiksti. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...