Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

čia bandau spėti kokio tai insituto kūrinukas už tai spalvos neutralios paimtos, šeip įdomumas tame, kad viename klipe sujungta visų tipų kombainų teorija.

Mokytojukui, pats stsakei į savo klausimą jei variatoriai ne vienodai spaudžia tai ir yra visų bėdų priežastis. Kodėl nevienodai spaudžia priežasčių gali būti n+1. Pradėčiau ieškoti nuo paprasčiausių tarkim tarpas tarp judančios škivo dalies ir veliano ar neprimuštas žemių ir šiūkšlių? Toliau pavara škivo spaudimo, dar patys diržai gali būti skirtingų charakteristikų. Čia spėliot daug galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia bandau spėti kokio tai insituto kūrinukas už tai spalvos neutralios paimtos, šeip įdomumas tame, kad viename klipe sujungta visų tipų kombainų teorija.

.

Įdomu pasidarė tai , kad pačiame pirmame variante (būgninis kratiklinis) - seperatorius virš kratukų masę stumia lauk .....Negi pas mane gamykla diržą blogai uždėjo - pas mane jis sukasi į priešingą pusę , stengdamasis ilgiau ant kratukų šiaudus išlaikyt ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
po 2013 reiks i buri priimti, jau siandien zinau kad tai bus nh

as irgi nieko pries geltona spalva, bet tik likau pasibaisejes lytagros servizu ir detalemis. turi gal pora zmoniu, kurie visa Lietuva ir dar Latvija turi aptarnaut (neimanoma prisikviesti), o detaliu tai tik Kaune kazka truputeli teturi bent jau devetiems kombainams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano poreikius lytagra 100% tenkina

kaune nepamenu kada buvau, tiesiog derliui ruostis gal kiek anksciau pradedu, visos dalys beveik iki duru atvaziuoja

o ir servisui nieko negaliu blogo pasakyti, nes tik viena syki tebuvo :)

kolkas kombainas eina be priekaistu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano poreikius lytagra 100% tenkina

kaune nepamenu kada buvau, tiesiog derliui ruostis gal kiek anksciau pradedu, visos dalys beveik iki duru atvaziuoja

o ir servisui nieko negaliu blogo pasakyti, nes tik viena syki tebuvo :)

kolkas kombainas eina be priekaistu

kaip kitaip gali eiti naujas kombainas :icon-question::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Šeip info be didelių komentarų:

dlgjpg.jpg

DLG patikrino įvairius kombainus 3 metų senumo ir paskaičiavo kiek jų išlaikymas kainuoja vienai nukultai tonai. Į skaičiavimus įtraukta:

Išlaidos detalėms (įskaitant filtrus ir tepalus)

Kurui

Draudimui

bankų palūkanos

kombaininko atlyginimas.

Na gal ką ir praleidau, bet esmę manau surašiau. pilni duomenys DLG Mitteilungen 2011 Birželio mėnesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...