Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

On 2020-01-14 at 20:54, lexion pranešimas:

Su 65 vel basas....

Aš su 65-iais pavasarį nepraėjau ir nusispjoviau,ko būtinai reikėjo nusipirkau lizingu ir gavos tas pats,nes kai kas buvo numatyta pirkti vien tam,kad pasinaudot parama.Bet dabar esu ramus dėl įsipareigojimų nes ankstesnieji baigias po 1,5m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavasarinis saukimas:
Pagal veiklos sritį remiama tokia veikla:
  • žemės ūkio produktų gamyba;
  • prekinių žemės ūkio produktų (pagamintų (išaugintų) valdoje) apdorojimas (rūšiavimas, pakavimas, surinkimas ir t. t.), perdirbimas ir tiekimas rinkai arba pripažinto žemės ūkio kooperatyvo iš savo narių jų valdose pagamintų ar išaugintų žemės ūkio produktų supirkimas ir realizavimas, supirktų iš savo narių jų valdose pagamintų ar išaugintų žemės ūkio produktų perdirbimas ir iš jų pagamintų maisto ir ne maisto produktų realizavimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, panjabis pranešimas:

Galetu jau gavusius biski stipriau nureitinguoti kiek gali jie tas paramas imti. 

Vienas mano pažystamas gavo užpernai,pasiėmė visą maksimumą,dabar vėl tas pats,nes taisyklės debilavotos.Jei esi jaunasis,ūkininkauji mažo palankumo vietovėje,priklausai ,,kooperatyvui'', ,,asociacijai'',esi gyvulininkas ar daržininkas o jei dar ekologinis paraiškas gali teikt kiekvieną metą.O kitiems šygą po nosim,nors jiems gal net labiau reikėtų paramos,bet trūko išganingųjų debilų sugalvotų balų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Artojus pranešimas:

Pažystu tokių kuriems su balais viskas ok ir jie pastoviai atsinaujina techniką,sako -kam tepaluotis rankas remontuojant seną,jei situacija palanki tai reikia ir išnaudot.

Sena gera patarle yra: duoda-imk, muša-bek. Su 50 proc tai dar savotiškai, bet jeigu gauni 70 intensyvuma, tai nesinaudot jau nepadoru :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Artojus pranešimas:

50000 europinių

Max yra 400 000 tai iki viso max jam dar be tu dviejų kartu teks 6 kartus kabinti, ir ataskaitinį laikotarpį vis prasitęsines, ir balu kiekviena karta mažiau rinks, o per karta 400 000 suvalgyti nėra labai sunku... beje juk ir pats fermike stateisi, ir ne vien už savus kiek pamenu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, kestoxs pranešimas:

Max yra 400 000 tai iki viso max jam dar be tu dviejų kartu teks 6 kartus kabinti, ir ataskaitinį laikotarpį vis prasitęsines, ir balu kiekviena karta mažiau rinks, o per karta 400 000 suvalgyti nėra labai sunku... beje juk ir pats fermike stateisi, ir ne vien už savus kiek pamenu...

 o būtent už savus,nes fermą stačiau 2017,o 2016 buvau ėjęs į paramą ir turėjau paėmęs paskolą.Max 50000 turėjau omenyje,kad paėmė visą toje paramoje leistiną sumą.Aš pvz.2016 prašiau 44000,praėjusį pavasarį prašiau tik 34000 ir surinkęs 65 balus negavau.O kiti prašo visą sumą ir perka ko reikia ir ko nereikia,svarbu gaut nachaliavus pinigus.Tas žmogus kurį minėjau parduoda apynaujį buvusį paraminį presą,nes pernai pagal paramą nusipirko presą dublį.Sakykit argi teisingai kai vieni atnaujina techniką kuri gali dar dirbti ir dirbti,o kiti priversti pirkti padevėtą,kuri beje buvo paraminė.Kas liečia mane aš nesiskundžiu,paramų esu gavęs nemažai bet matau kas vyksta aplink ir konstatuoju,kad vyksta neteisybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isvis nesamone kazkokia su ta programa. Nu kam sumeta i viena kruva keliu saku ukius ir kai kuriem duoda papildomu balu, kad praeitu. Tai tegul varzosi augalininkai su augalininkais, gyvulininkai su guvulininkais ir t.t. Dabar vieni turi isskirtines salygas, o kiti ne. Net mazintis intensyvumo nereikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...