Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

prieš 35 minutes , dzipas pranešimas:

Va cia ir prasideda nariai del paramos - paskui giriasi asociacijos belenkokiu nariu skaiciumi, o kai i susirinkima po 20 proc suvaziuoja.

Dar būdavo kurie mokestį imdavo po įstojimo, tai duoda pažyma, ir gauna ragą nei mokesčio nei kvorumo susirinkimuose:-D dabar lyg ir rimčiau į tai žiuri 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Artojus pranešimas:

nesuprantu kodėl tiek postringaujat,juk tereikia pasiskaityt taisykles ir klausimų nebekils.

43.5.2. pareiškėjas yra asocijuotos žemdirbių savivaldos organizacijos, kurios veikla apima visą Lietuvos Respublikos teritoriją ir veiklos trukmė yra ne mažesnė kaip 5 metai, narys suteikiami 5 balai;

Organizacijos veikla virš 5 metų, o narys gali ir nuo vakar būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ekodvaras2019 pranešimas:

Matau, kad su mano investicijoms nieko nespėsiu, nes dienos dėga, o Swedbankasdėl finansavimo tempia gumą. Įtariu, kad reiks spjauti į Swedbankį ir finansus permesti į kitą banką. Kurį patartumėte?

 

as seniau su swedu draugavau kol reikejo paiimti paskola niekaip neisejo susikalbeti,perejau i dnb dabar luminor kolkas esu patenkintas tiek su paskolom tiek su paraiska kai reikejo is banko pazymos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk į kredito unijas eit,  aš ryte parašiau prašymą, pridėjau projekto paraišką, tai vakare  pasiėmiau grantinį raštą. O Swedbank viską siunčia į Vilnių ir ten vertina, pilna pas juos nereikalingos biurokratijos, o ir paskolas jie sunkiai duoda. Dar gali Šiaulių banką pamėgint, man padėjo, kai Swedbank po poros savaičių tampymosi atsisakė paskolą duot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...