Jump to content

Ka veikiat kai lietus lyja?


Ukius_bulvinskis

Recommended Posts

sakes, pas mane kaime tai plaukia viskas jau, vilniui irgi ne ka prasciau tai, kuriam Tu reagione kad nelyja\? o gal vyrai turit pasiulymu, kur gaut presa siaudam didelem kitkom, naujo nesinori, o naudoto nerandu :( nu ir dar gal zinot kokia gazelka dalimis savivarte anykciu rajone, kuzavos lbai reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakes, pas mane kaime tai plaukia viskas jau, vilniui irgi ne ka prasciau tai, kuriam Tu reagione kad nelyja\? o gal vyrai turit pasiulymu, kur gaut presa siaudam didelem kitkom, naujo nesinori, o naudoto nerandu :( nu ir dar gal zinot kokia gazelka dalimis savivarte anykciu rajone, kuzavos lbai reikia :)
Dėl preso pabandyk cia http://www.alfaagro.lt/?galery;39;group;37 :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai lyja dirbu prie namo restauracijos, o šiandien pagaliau paskutines bulves spėjau iki lietaus sukišt ir trąšas vienam lauke, kur rapsas bandysiu sėt, pabėriau. Bjauriai dabar prilijo, neaišku kaip eis dirbt pirmadienį. Jau galėtų šilumos paduot, nes nuvažiuos trąšos vasarojaus smėlynuose gilyn o jei dar augalai įsišaknis paviršiuje, tai vėl bus bėdų, nes tipo bus karšta vasaros pirma pusė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai taip baisiai tai jau nelyja, siek tiek palynoja, siandien iki lietaus spejau kukuruzus paseti, tai truputi privolavo is virsaus

Tiek prilijo, kad iš lauko kojų neišneši apie technika jau ir kalbėt ner ką ...

Ko gero jei dar palis iki karvių (melžt) reikės su traktorium važiuoti. Nėr tvarkos nei politikoj nei gamtoj :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakes, pas mane kaime tai plaukia viskas jau, vilniui irgi ne ka prasciau tai, kuriam Tu reagione kad nelyja\? o gal vyrai turit pasiulymu, kur gaut presa siaudam didelem kitkom, naujo nesinori, o naudoto nerandu :( nu ir dar gal zinot kokia gazelka dalimis savivarte anykciu rajone, kuzavos lbai reikia :)
presas buvo www.auridana.lt ir berods www.agrarines.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu nemažai laiko praleidžu ieškodamas tai prekių, tai pardavėjų, ar tiekėjų. Forume radau nuorodą į "Grene"

http://lt.greneonline.com/webapp/wcs/st ... reId=13000

Susisiekiau, atsiuntė prisijungimo slaptažodį... Labai įdomių dalykėlių galima rasti... ir kainos kai kam labai jau skiriasi nuo to, ką siūlo pvz. technikos pardavėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu Rimvydsss dar randa laiko ir žinutę,nors ir trumpą parašyt,turėtai dar džiaugtis pirkiniu,ne kasdien kieme tokia šventė...
anokia cia svente, paskolos paskolos paskolos..... bet be traktoriaus irgi jau nebegalejau, nera didelis tas mano ukis bet mano zt tai visdelto ne tokiems plotams
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...