Jump to content

Rimis

Nariai
 • Pranešimai

  283
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Rimis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. O dėl šito senelio minčių jokių nebus
 2. koks machio modelis? Lygtais Dominator , o ką?
 3. Rimis

  Grėbliai

  Grebianciu i sona privalumas,kad gali sugrebti is 2,3,4 ar daugiau vaziavimu.Bet presuojant dirziniais ar grandininiais presais yra didelis minusas,kad labai sunku padaryti pradalge,kurios abu sonai butu vienodo storio ir rulonas nesigautu paprastos stiklines formos..... Jei viskas gerai praeis gal šiemet dėsiu silosą su FARO 40 D, jam ko gero pradalgė tinka bet kokia.
 4. Turiu bėdą su case5150. Dažnai užsidega diapozonų lemputė ir dingsta diapozonai. Permynus sankabą kuriam tai laikui vėl viskas veikia. Būna dienų kai viskas veikia, o kartais nespėju sankabos spaudyt.Dar prie to paties, susukus vairą iki galo visur dingsta hidraulika (išmeta darbinį, sustoja traktorius).Ir dar bėda ilgiau padirbus su pakabinamu inventoriumi nebesuveikia elektroninis padargų pakėlimas(ant sparno veikia gerai).Gal kas turite kokių minčių.Ir gal žinot koks spaudimas ir kaip reguliuojasi ant hidraulinių porų.
 5. Rimis

  Grėbliai

  Kaip tik dabar renkuosi grėblį.Ko gero imsiu Potingerį 601.Krone neblogai atrodo bet apie 10štukų daugiau kainuoja.Siaip man grėbliai grėbiantys į vidų labai neuniversalūs, nes gali grėbti tik tam tikrą plotį, nesvarbu ar storai yra žolės ar plonai.Dar Fella grėblius nebrangiai parduoda.
 6. Turiu 3m amazone su mashio freza. Tampau su 125 ag case.Jei nori giliau pavaryti tai prie 10km/h jau persikrauna.Su 100 ag bus sunkoka.Šiaip sėju į arimus ir vargo nematau.
 7. Rimis

  pasaru maisituvas-dalintuvas

  Turiu BVL 10 jau antri metai.Jei pašarus imi iš duobės viskas gerai, bet pas mane didieji rulonai,tai dažniausiai rulonas pasikabina ir net valandos neužtenka jam .Dar priklauso nuo rulono svorio.Jei rulonas sunkus tai greit susmulkina.
 8. Cilindras neturi laisvai vaikščiot, gal gumelės visai susidėvėjo, tai ir vairas sunkus bus.
 9. cilindrų salnykai gali but susidėvėję.
 10. Rimis

  lengvieji automobiliai

  žiūriu kad čia jums 170 per mažai.Paskui ir tenka su šiūpeliuku kabint, ir mėsos gabalus rankiot.
 11. 100 proc pritariu Vido komentarams, nes ir pats taip darau.Dar vienas patarimas, geriau manau pirk kuoliukus,sutaupysi ant laiko ir nervų,plius įvairiam aukšty galėsi šniūrą kabint, ir per sausrą įsmeigsi.Viela irgi manau kad atgyvenęs dalykas.Piemenį turiu vieną De Laval, vieną Gallagher.Anksčiau kuoliukai kainavo po 2 Lt, šiemet nepirkau dar.O kas dėl avių, tai manau kad jos kaip ir karvės ne užpakalį kiš, o nosį, O ten tai gavusios antrą sykį nekiš
 12. O ar ne prie 10000 motovalandos verčiasi.Pavyzdžiui case senesnių tai po 10000 val vėl 0 rodo.Nusiperki 5000 val , o jis jau realiai 15000 pradirbes.
 13. Apie kokį lietų kalbat čia.Pas mus pakrapnoja kartais ir viskas
 14. Su vairo traukėm sureguliuok taip ,kad į tą pusę kur užsikerta susisuktu ratai mažiau ( toje pusėje pailgink, kitoj patrumpink) ir viskas.Paskui pasitikrink ratų suvedimą.
 15. Rimis

  Skystos trasos pievoms

  Siūlė ir man .Pakol kas susilaikiau, reiks paskambinti ūkininkui kuris naudojo pernai.Ar nebus vėl kokio š iškišimas.Ir kažin kaip gyvuliai reaguoja į tokius dalykus.Manau jei gerai patręši, tai nereiks jokių nesamonių.Be to gaila dabar pievas važinėt.
×
×
 • Create New...