Jump to content

del kuhn multi-master 112 plugo


agro12

Recommended Posts

Sveiki noreciau paklausti kaip atreguliuoti kuhn multi-master 112 pluga nes as bandziau visaip net milimetro tikslumu atreguliuot bet vistiek pries kalna arba pakalne man neuzvercia pilnai vagos. Kame problema? Kaip reikia reguliuot? Galetumet patarti? :(

Nuotrauku duok, be nuotrauku nieko cia nepribursim .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip matosi viena puse pilnai neuzvercia o kita per daug.

O del reguliavimo tai man nepaaiskino bet dave instrukcija ir ta rusiska, o dar buvo ant reguliavimo traukes instrukcija bet jos abi skirasi? Nesuprantu, kokia naudotis?

Tos traukes skyrtos reguliuot pirmos vagos ploti ir plugo nustatymui, kad eitu pagal traktoriaus simetrijos aši, o kuri ka reguliuoja turetum matyt jas sukindamas, pirma žinoma reik nustatyt pirmos vagos ploti, o jeigu važiuojant i viena puse daugiau verčia o i kita mažiau tai reik reguliot su tai varžtais kur virsutinei nuotraukoioj matos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi ko gero tokia pati problema tik plugas vari-master 122 4 korpusu, i desinia puse nedavercia iki arimo, traukia visa pluga i viena puse, ariant i kaire viskas gerai. tad nelabai suprantu ka reguliuoti, kad verciant i desinia plugo netrauktu i kaire puse, traktoriaus slaunis eina praktiskai visa laika atsiremusi i ta ribotuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi ko gero tokia pati problema tik plugas vari-master 122 4 korpusu, i desinia puse nedavercia iki arimo, traukia visa pluga i viena puse, ariant i kaire viskas gerai. tad nelabai suprantu ka reguliuoti, kad verciant i desinia plugo netrauktu i kaire puse, traktoriaus slaunis eina praktiskai visa laika atsiremusi i ta ribotuva.

Tai gal šlaunys netinkamai atreguliuotos, ribotuvu ilgiai i abi puses turi but vienodi, šlaunu aukštis taip pat vienodas, padangose slegis vienodas ir jeigu tada nedameta tai reik su tais varžtais kur viršutinėje nuotraukoje truputi paversti pluga i ta puse kur nedaverčia, pavertus pluga pirmas korpusas pradeda giliau arti ir toliau mesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...