Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai va va. Ukininkauju treti metai ir dar ne karto laiku negavau ismoku. Teisingaiu avansa gavau tik pernai ir tai lapkricio gale,nors esu pienininkas ir t.t. Apie atsidejima galiu tik pasvajot. Tai nori nenori pyktis ima. Taip kapstaisi is paskutiniu ,planuoji,o cai pyst ir visi planai pasikeicai nes matai vel reik kazka patikrint. Ismokos yra musu nedagautu pajamu, uz zu veikla, dalis ir tvirtai manau jog jos turi buti paskirstomos visiem laiku ir vienodai.

Esu nemazai svieto apsukes ir tikrai negirdejau tokiu problemu kad dave nedave. Atejo laikas ir gauna visi. Nereik prasymu rasinet ,kad bukit geri duokit man mano pinigus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ivairiai vis pries 3 paskutinius metus pravezdavo tik kovo balandzio menesi visus is karto siemet jau 2 kartus pravede kaip suprantu uz zeme visus jau o uz gyvulius ir dar ten kazka lyg dar adminstruojama raso.Na cia nezinau nesuprasi prost automatiskai parena ar kaip.Bet zinoma butu geresnis varijantas kad butu nustatytos dienos ar bent menuo per kuriuos mokama kazkoks procentas kiekvienam ir tada nekiltu jkiu cia problemu tiek visi zinotu kada tiketis tiksliau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ivairiai vis pries 3 paskutinius metus pravezdavo tik kovo balandzio menesi visus is karto siemet jau 2 kartus pravede kaip suprantu uz zeme visus jau o uz gyvulius ir dar ten kazka lyg dar adminstruojama raso.Na cia nezinau nesuprasi prost automatiskai parena ar kaip.Bet zinoma butu geresnis varijantas kad butu nustatytos dienos ar bent menuo per kuriuos mokama kazkoks procentas kiekvienam ir tada nekiltu jkiu cia problemu tiek visi zinotu kada tiketis tiksliau...

Nustatytos tos dienos iki balandzio 30.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ivairiai vis pries 3 paskutinius metus pravezdavo tik kovo balandzio menesi visus is karto siemet jau 2 kartus pravede kaip suprantu uz zeme visus jau o uz gyvulius ir dar ten kazka lyg dar adminstruojama raso.Na cia nezinau nesuprasi prost automatiskai parena ar kaip.Bet zinoma butu geresnis varijantas kad butu nustatytos dienos ar bent menuo per kuriuos mokama kazkoks procentas kiekvienam ir tada nekiltu jkiu cia problemu tiek visi zinotu kada tiketis tiksliau...

Nustatytos tos dienos iki balandzio 30.

tai iki balandzio 30 o nuo kada per puses metu laikotarpiu tai va zmones del to cia ir rasineja vieniems norisi greiciau kitiems gerai kada buna bet tas kuris laukia jau tai gali laukt arba menesi arba sakau vos ne pusmeti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu dar yra kas nei lito negave?

Taip, yra :icon-mad

Prisidedu ir as, kuris dar irgi nieko negavo :icon-redface::icon-redface: , bet kai paskambinau tai pasake, kad jus yrasyti y patikra vieno ploto, paklausiau tai ko netikrinat, atsake kad patikra yrasyta gruodzio 10 diena, tai va tau tokios naujienos, o patikrins nezinia kada :lol::lol:

skambink i savo apskrities NMA patikru skyriu ir paprasyk kad greiciau patikrintu, as taip dariau, nes man turejo tikrint del tu nauju BL3 bloku, o pinigu dar nei lito negavau. Skambinau i nma sake kad jei db nera apskaiciuota tai greiciausiai ismoku sulauksiu tik vasario antroi pusei, mat ten jiem po nauju reikia biudzeta pasitvirtint ir pan. bet kaip gali taip durnai buti jei ismokos 2013m tai ir biudzetas 2013 metu o jie kad tik daugiau painiavos butu ir mums tuo paciu nervu tampymo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patikra atliko lapkricio 18 d. Tai laukiau laukiau. Po to n kartu skambinau i nma jokiu rezultatu. ZU skyrius dave nr ir pasiskambinau i Z.U ministerija tokaim zmogelaiu tai po to skambucio nepraejo ne dvi sav ir gavau pinigus. Taip NMA sake gal iki pavasario gausi :icon-evil: Je ten durniu valioja ir guma tempia.Manau yra dideli dedes suinteresuoti kad kuo ilgaiu tu pinigu neismoket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Man patikra atliko lapkricio 18 d. Tai laukiau laukiau. Po to n kartu skambinau i nma jokiu rezultatu. ZU skyrius dave nr ir pasiskambinau i Z.U ministerija tokaim zmogelaiu tai po to skambucio nepraejo ne dvi sav ir gavau pinigus. Taip NMA sake gal iki pavasario gausi :icon-evil: Je ten durniu valioja ir guma tempia.Manau yra dideli dedes suinteresuoti kad kuo ilgaiu tu pinigu neismoket.

tai prašom tą numerį į eterį, pravers ir kitiems ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patikra atliko lapkricio 18 d. Tai laukiau laukiau. Po to n kartu skambinau i nma jokiu rezultatu. ZU skyrius dave nr ir pasiskambinau i Z.U ministerija tokaim zmogelaiu tai po to skambucio nepraejo ne dvi sav ir gavau pinigus. Taip NMA sake gal iki pavasario gausi :icon-evil: Je ten durniu valioja ir guma tempia.Manau yra dideli dedes suinteresuoti kad kuo ilgaiu tu pinigu neismoket.

tai prašom tą numerį į eterį, pravers ir kitiems ;)

kiek viena rajona administuroja vis kitas zmogus tai reikia skambintis ne tuo paciu nr. geriausiai rysius palaiko ZU skyrius tai pas juos ir reikia pradziai kreiptis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...