Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

skambink i savo apskrities NMA patikru skyriu ir paprasyk kad greiciau patikrintu, as taip dariau, nes man turejo tikrint del tu nauju BL3 bloku, o pinigu dar nei lito negavau. Skambinau i nma sake kad jei db nera apskaiciuota tai greiciausiai ismoku sulauksiu tik vasario antroi pusei, mat ten jiem po nauju reikia biudzeta pasitvirtint ir pan. bet kaip gali taip durnai buti jei ismokos 2013m tai ir biudzetas 2013 metu o jie kad tik daugiau painiavos butu ir mums tuo paciu nervu tampymo....

Įdomu galima kur nors pažiūrėti tuos naujau įpaišytus bl3 blokus? Deklaruojant jų nebuvo, čia kaip suprantu vėliau atnaujino žemėlapius ir atsirado tie blokai. Pas mane dviejuose laukuose po 1 arą atsirado. ir visos išmokos sustojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo lygiai taspats. Paskambinau musu rajono administratorei,ir ji aiskina kad vienu aru kertu bloka.Pagal jos pasakyta numeri tokio bloko nerandu. Po ilgu diskusiju ji man atsiunte "Print screen'a" is savo monitoriuje matomo vaizdo. Pasirodo pas juos jau tu nauju bloku pripiesta buvo...o pas mus ne tai kad deklaruojant ju nebuvo,bet ir poto dar rudeni prisijungus per bankininkyste ju nerode. Na,issidirbinejimas is zmoniu,kitaip niekaip nepavadinsi. Tiesa,man tada ji draugiskai patare parasyti laisva forma prasyma kad tam lauke sumazinti deklaruojama plota vienu aru,ir jai nusiusti el.pastu. Tai padarius,klaida dingo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...