Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O aš manau, kad mieli kolegos, stengdamiesi vienas kitą apjoti ir prisiimti žemių , sukėlė nuomos kainas, kurios pasidarė tokios pat kaip išmokos. Netgi klausinėja žmonės : kokio dydžio šiemet išmokos ? Sakau , kame reikalas ? Sako, žinosiu kiek už nuomą paprašyt. O tokių gudragalvių, kur pasiima ir išmokas ir kurą yra visur. Tik kažkodėl niekas jų nesiima pamokyti, kad kas dirba tas ir viską gauna (bet atsiima per nuomos kainą, kurią mieli kolegos ir priauginote...) .

gal pas jus taip ir yra bet pas mus viska reguliuoja vokieciai, atejo vasaros pradzios pasake 400lt ir viskas, nieks net nekonkuravo is ukininku pries tai, o dabar tuo labiau, kiek teko girdet vokieciai gauna vokiskas ismokas taip, kad ir dar gali pakelt kainele, tai kur cia tas kainu priauginimas? :)

Kurie cia Lietuvos vokieciai gauna vokiskas ismokas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal pas jus taip ir yra bet pas mus viska reguliuoja vokieciai, atejo vasaros pradzios pasake 400lt ir viskas, nieks net nekonkuravo is ukininku pries tai, o dabar tuo labiau, kiek teko girdet vokieciai gauna vokiskas ismokas taip, kad ir dar gali pakelt kainele, tai kur cia tas kainu priauginimas? :)

Kurie cia Lietuvos vokieciai gauna vokiskas ismokas?

vokieciai is vokietijos kurie cia iregistravo imones ir pirko zemiu, yrodymu neturiu, bet teko girdet is zmogaus kur prie lt valdzios sedi

užsieniečiai deklaruoja žemes LT, ir gauna tokias pat išmokas kaip ir mes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jums, kaip patyrusiems noriu užduoti klausimą:

yra patvirtintas pagrindinis TI dydis 451,72 Lt. ir papildomas (mažiau palankios vietos ūkininkauti) - 188,45 Lt. (kalbant apie mano ūkio geografinę vietovę :) Naudojant svetainėje http://www.paramakaimui.lt/paramos-gavimo-zingsniai esančią skaičiuoklę, suskaičiuoju, kiek turiu gauti išmokų už 2013 m. Tačiau, ūkyje buvo keletas patikrų (cros compliance ir t.t.), avansų nemokėjo, o dabar paraiška baigta administruoti, apskaičiuota TI suma už 20 ha mažesnį plota. Kaip pvz. 50 Ha x 451,72 LT = 22 586 LT. (tiek turėčiau gauti) o apskaičiuota suma 14455 Lt. Šią sumą dalinu iš 451,72 lt ir gaunu, kad man mokama tik 32 Ha!

Pradedu klausti NMA, sako - kad, pas mane yra deklaruotas plotas, kuris ZUIKVC išimtas iš deklaruojamų plotų. OK. Sutinku.

Man įkala sankciją, nes tai yra 5 ha, kadangi sankcija yra x2, tai negaunu išmokų už 10 ha. Čia NMA žada situaciją ištaisyti ir išmokėti TI , kai ZUM komisija grąžins tą nelemtą plotą į deklaruojamus plotus. Bet man vis tiek dingsta TI už 12 Ha papildomai, nes kaip rašiau išmokėta tik už 32 ha, o paraiška už TI baigta administruoti :) NMA atsakyti į tai negali, nors ir važiuota pas juos į vietą :)

Moduliacija kol kas šiai dienai nepritaikyta.

Tad mano klausimas yra toks:

Ar tikrai visi gaunate tiek kiek deklaruojate ZUN? T.y. gavome 45172 LT (š.m. TI dydis) už 100 ha. LYGU-GRAŽU.

Man planuojant veiklą tai svarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lapkricio 12 d atliko patikra ir iki siol dar negavau ne cento. Dar nma pasake jog mokejimo laikotarpis pratestas iki birzelio 30 d. Taip kad gali buti jog iki liepos nemokes ismoku ir je bus teisus. Apsoliutus apsurdas.

prasyk kad bent dali anksciau ismoketu, sakyk turi isipareigojimu reik bankui paskola grazinti ar perki kazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau prirasiau ir priskambinau. Sendien paskambino is zu skyriaus ir pranese jog reikalas pajudejo.

Mane piktina tai ,kad prasidejus ismoku mokejimui prasideda patikru vajus. Lygtai ju anksciau atlikt neymanoma :icon-evil:

Kazin kad taip elgtusi kitose es salyse. Vienam dave, kitam ne, treciam isvis neaisku kada duos. Ten zemdirbai valdzia i miltus sumaltu o mes esam priversti rasinet prasymus ir prasyti to kas ir taip mum priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau prirasiau ir priskambinau. Sendien paskambino is zu skyriaus ir pranese jog reikalas pajudejo.

Mane piktina tai ,kad prasidejus ismoku mokejimui prasideda patikru vajus. Lygtai ju anksciau atlikt neymanoma :icon-evil:

Kazin kad taip elgtusi kitose es salyse. Vienam dave, kitam ne, treciam isvis neaisku kada duos. Ten zemdirbai valdzia i miltus sumaltu o mes esam priversti rasinet prasymus ir prasyti to kas ir taip mum priklauso

as kai kalbejau su tikrintoju kai mane tikrino, tai pasakoja kad vasara tikrina tuos maziukus ukius kurius galima ramiai apvakscioti ir taip toliau, o rudenio didziuosiu ir bendroves, kurie nusima derliu ir galima jau su masina apvaziuoti krastines, nes sako isivaizduok bendroviu laukai 100-150ha arba vienai benrdovei reik patikrinti 100 lauku, ir jei negaletum apvaziuoti juos, tai bendrove viena tikrintu visa men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip sutinku darbo ir jem uztenka. Taciau paziurekim is kitos puses. Koks sofos ukininkas gauna ismokas anksciau uz realai dirbanti ukininka. Tai viena. Antra, tas gautas lesas jis gali panaudoti zemes pirkimui. Ateis ir pasiulis zmogeliui, is kurio as nuomoju zeme, ja jam parduot. Kaip manot kokia mano galimybe konkuruot? Pasakyt tam zmogeliui gal tu palauk dar pusmeti ,nes nezinau kada pinigus gausiu. Graudu ir juokinga.

Suprantu kad kontroliuoti reikia,bet kodel vieni turi kenteti ir laukti kol kas susimils ir duos pinigu o kiti juos gauna be jokio vargo. Jeigu jau ministras pasiraso isakyma del avansu mokejimo tai bent juos turetume gaut visui,o po to jau aiskintis toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip sutinku darbo ir jem uztenka. Taciau paziurekim is kitos puses. Koks sofos ukininkas gauna ismokas anksciau uz realai dirbanti ukininka. Tai viena. Antra, tas gautas lesas jis gali panaudoti zemes pirkimui. Ateis ir pasiulis zmogeliui, is kurio as nuomoju zeme, ja jam parduot. Kaip manot kokia mano galimybe konkuruot? Pasakyt tam zmogeliui gal tu palauk dar pusmeti ,nes nezinau kada pinigus gausiu. Graudu ir juokinga.

Suprantu kad kontroliuoti reikia,bet kodel vieni turi kenteti ir laukti kol kas susimils ir duos pinigu o kiti juos gauna be jokio vargo. Jeigu jau ministras pasiraso isakyma del avansu mokejimo tai bent juos turetume gaut visui,o po to jau aiskintis toliau.

sunku isivaizduoti kaip reikia ukininkauti, jei zemei pirkti reikia isleisti paskutinius pinigus, cia pas pats kaip sau kilpa mautis, turi turet visadapasidejes pinugu jei kas staiga ka pasiulytu kad galetum kazka ir padaryt o ne tik pasvajoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip sutinku darbo ir jem uztenka. Taciau paziurekim is kitos puses. Koks sofos ukininkas gauna ismokas anksciau uz realai dirbanti ukininka. Tai viena. Antra, tas gautas lesas jis gali panaudoti zemes pirkimui. Ateis ir pasiulis zmogeliui, is kurio as nuomoju zeme, ja jam parduot. Kaip manot kokia mano galimybe konkuruot? Pasakyt tam zmogeliui gal tu palauk dar pusmeti ,nes nezinau kada pinigus gausiu. Graudu ir juokinga.

Suprantu kad kontroliuoti reikia,bet kodel vieni turi kenteti ir laukti kol kas susimils ir duos pinigu o kiti juos gauna be jokio vargo. Jeigu jau ministras pasiraso isakyma del avansu mokejimo tai bent juos turetume gaut visui,o po to jau aiskintis toliau.

sunku isivaizduoti kaip reikia ukininkauti, jei zemei pirkti reikia isleisti paskutinius pinigus, cia pas pats kaip sau kilpa mautis, turi turet visadapasidejes pinugu jei kas staiga ka pasiulytu kad galetum kazka ir padaryt o ne tik pasvajoti

nu tu cia pavarai kiba tete turtinga turi. kaip tu gali atsideti? tarkim ateina bobuke ir sako turiu 10 ha duok po 12k ir jamk. tai kiek atsidet reikia jai kaip sakai kad nepirkt is paskutiniu? 150k nenumatytiem atvejam? ir nieko cia sunkaus isivaizduot, nevisiem ukiam buna pelningi metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...