Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Diskusiją ar jau gavot išmokų avansus kreipiate ne ta linkme. :icon-wink: Geriau būtu padiskutuoti kokio dydžio ūkiai pirmieji gauna avansines išmokas ir galutiniame rezultate iki kokio dydžio ūkiai apskritai jas gavo? :eusa-think: Nes pernai bendra išmokų suma buvo, turbūt, apie 1,2 milijardo, o dabar daugiau kaip pusei pareiškėjų išmokėta apie 380 mln. t.y. 1/4 pernykštės sumos (šiemet išmokos didesnės). Tokia tendencija, kad kuo stambesnis tuo išmokos vėliau tarp pažįstamų stebime metai iš metų. O kaip pas jus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau viską liko tik aplinkosauga nemanau kad skirsto pagal dydy labiau gal pagal abėcėlę patikra buvo pas mane spalio gale.galbut dar žiuri kas dalyvauna programose

Aišku galima manyti ir taip. Tačiau mano patirtis rodo kitaip :( Žemę deklaruoju nuo pirmu deklaravimo metų iki dabar, patikra per visą tą laiką, jei gerai pamenu yra buvusi du kartus, o išmokos visada gale. Be didesnių vėlavimų gavau gal tik vieną kartą, kai vyriausybė pasigailėjo ir visiems "padalino" kompensacijas už iššalusius žieminių pasėlius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš už išmokų mažinimą. Gal pagaliau tada į protą ateis ir nuomos kainos, ir tuo pačiu žemės. Visi gudrūs dabar, šaukia, rėkia kad va jūs kokias išmokas gaunat ir panašiai. Bet kažkodėl niekas nepagalvoja, kai paimi kemsyną to žmogaus, kiek reikia įdėti darbo ir laiko į tą lauką, kol jis patampa sukultūrintas ir galima iš jo naudos gauti. O tie gąsdinimai, kad geriau aš pats deklaruosiu, kažkaip jau nebereguoju. Tik pasakau, kad pats tą žemę ir dirbk kaip reikia, o ne laikyk piktžolyną šalia manęs ir tikėkis kad nepatikrins. Apdegė šiemet keletas su tokiais nusistatymais ir sankcijomis iš NMA, kažkaip iš kart pasiūlė nuomoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gerai kad pas jus tu zemiu yra laisvu.a pas mus tuscia visa valstybine zeme didieji paemia ir jos nepaleis,o cia vos ne vos po 1ha sukrapstai ir tai is kaimynu,daba dar kaip atkelineja nuosavybes dar graziau buna daba vienas atsikele nuosavybe kur buvo valstybine zeme ten keleta metu naudojaus isejau nauja pieva ir daba salygos seimininkas deklaruojas ir dar as jam 200 uz ha turiu moket,kitaip karves ant kelio tektu ganyt,ziauru cia bet kaip nera pasirinkimo tai tenka moket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš už išmokų mažinimą. Gal pagaliau tada į protą ateis ir nuomos kainos, ir tuo pačiu žemės. Visi gudrūs dabar, šaukia, rėkia kad va jūs kokias išmokas gaunat ir panašiai. Bet kažkodėl niekas nepagalvoja, kai paimi kemsyną to žmogaus, kiek reikia įdėti darbo ir laiko į tą lauką, kol jis patampa sukultūrintas ir galima iš jo naudos gauti. O tie gąsdinimai, kad geriau aš pats deklaruosiu, kažkaip jau nebereguoju. Tik pasakau, kad pats tą žemę ir dirbk kaip reikia, o ne laikyk piktžolyną šalia manęs ir tikėkis kad nepatikrins. Apdegė šiemet keletas su tokiais nusistatymais ir sankcijomis iš NMA, kažkaip iš kart pasiūlė nuomoti :)

tai kam isvis tas ismokas tada imi, nedeklaruok ir nemokek nuomos, kuo tokiu bus daugiau kitiem bus geriau... :eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MFarmer, dar pasakyk kad kurą paprastą pirkčiau ir kitiems uždirbtus pinigus atiduočiau? Čia ne argumentas, kad va nedeklaruok ir neimk išmokų. Tai tam ir deklaruoju bei imu išmokas, kad galėčiau nuomotojui atiduoti, o man liktų kuras. Bet pripažinkit kolegos, mažintų išmokas, tai ir tų vadinamųjų sofos ūkininkų sumažėtų, kartu ir žemės atsirastų bei nereikėtų kaip kolegai nierkac dvigubai susimoketi nuomotojui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu tai 451.lt..ir dar naujiena mums maziukas nuo 2015 uz pirmus 30ha duos papildomai po 100lt :eusa-clap:

Skaičiau. :D Padalinsiu ūki į dvi dalis :eusa-clap: ir bus beveik be nuostolių :eusa-dance:

sakai nebus nuostokiu kai sodrai, sveikatos draudima reikes jau uz du ukius moketi, sakai nebus nuostoliu, beja yra pagalvota ir apie ukio dalinima seimoje, zada seimos uki pliusuot i viena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MFarmer, dar pasakyk kad kurą paprastą pirkčiau ir kitiems uždirbtus pinigus atiduočiau? Čia ne argumentas, kad va nedeklaruok ir neimk išmokų. Tai tam ir deklaruoju bei imu išmokas, kad galėčiau nuomotojui atiduoti, o man liktų kuras. Bet pripažinkit kolegos, mažintų išmokas, tai ir tų vadinamųjų sofos ūkininkų sumažėtų, kartu ir žemės atsirastų bei nereikėtų kaip kolegai nierkac dvigubai susimoketi nuomotojui.

O as mielas kolega kaip tik uz ismoku didinima ir suvienodinima visoje ES,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš manau, kad mieli kolegos, stengdamiesi vienas kitą apjoti ir prisiimti žemių , sukėlė nuomos kainas, kurios pasidarė tokios pat kaip išmokos. Netgi klausinėja žmonės : kokio dydžio šiemet išmokos ? Sakau , kame reikalas ? Sako, žinosiu kiek už nuomą paprašyt. O tokių gudragalvių, kur pasiima ir išmokas ir kurą yra visur. Tik kažkodėl niekas jų nesiima pamokyti, kad kas dirba tas ir viską gauna (bet atsiima per nuomos kainą, kurią mieli kolegos ir priauginote...) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...