Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

gavau i el.pasta zinute ,kad paskaiciuotas avansas uz ha 200Lt.Matysiu kada praves.

Kas gavo tam pasiseke, man tai dar neatejo nei elaiskas nei kas, nma patikrinau tai jokios info raso administruojama ir viskas, nera katalogo atidaromo kaip praitais metais buvo. turbut gausiu pats paskutinis.

Mano pazystamas praitais metais negavo nei lito avanso o siais metais vasario gale gavo visus pinigus is karto. nors buvo skelbta kad iki lapkricio 30 gaus visi avansus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ryt pas mane lankosi NMA darys lauku patikra, reik uzklausti kaip su tom ismokom, tiketis Balandi ar anksciau :lol:

kaip praejo patikra :eusa-think:

paklausiau ar teisybe kad sulaukus patikros, pinigus gausim balandi, sako kazka esu girdejas, gali visko buti :lol::lol:

gavau zinute kad paskaiciuota avansas apsilankius portale kolkas nieko nebuvo parasyta, zinute atsiusta beveik puse dvieju naktieks, tikriausiai cia sistema siuntineja visiem is eiles :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man jau pinigai uzsakyti, visas senarijus panasus i praejusiu metu.

klausymas tiems kam labai stipriai veluoja ismokos: ar nesat kokio tai buvusio sabarkstyno uzdeklarave, pradeja dirbt, beveik garantuotai ismokami pinigai paskutiniams.

penki metai tie patys laukai pirmus 3 metus buvo pagal ta pati scenariju gal dienos ar dvieju dienu skirtumu pinigai ejo, pirmus ukininkavimo metus buvo patikra kita diena pinigai atejo, o va pernai kazkoks durdomas visi gavo as paskutinis, siais metais bus matyt.

vieni sako kad abeceles tvarka eina, kiti kalba kad pienininkai pirmi gauna antri ekoukiai ir paskolinnkai kurie parama eme, kiti kalba kad skirtumo nera tik pagal regionus gauna. taip ir nesuprasi, kodel praitais metais visi gavo avansus, o mano druagas siais metais iskarto visus gavo uz praitus metus (turbut per Lietuva ne jis vienas taip)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai prisijungus per banka Informaciniam portale,ten viska rodo,ar yra kokiu klaidu,patikru,ir pan. Is pradziu buvo kruva klaidu...tarkim kad "virsijamas paramos plotas" nu esme kad masyve isviso yra 5ha.su kaimynais savo uzsideklaravom...tik as real uzsideklaravau paselius,o jie "pritrauke" iki sistemos ribu,kas realiai gavosi kad uzsideklaravo ir melioracijos grioviu slaitu kazkiek. Tai poto isejo kad isviso tryse uzdeklaravom 5,10ha. :D

Siaip kas pasirode keista,kad siemet deklaruojant buvo vienokie ten tie ju sluoksniai visokiu krumu ir pan...o poto NMA darbuotoju sistemoj kazkaip tie sluoksniai pasikoregavo. Zodziu turejau ilga diskusija telefonu,...NMA darbuotoja aiskino kad as uzdeklaraves ant krumu sluoksnio...o as ziuredamas i sistema pats prisijunges nieko panasaus nemaciau.Tai poto ji man atsiunte savo "print screena".Ir akurat,pas juos visais kitas vaizdelis sistemoje.

Reziume:

1-a priezastis "uzgrybave" kaimynai.

2-a priezastis kazkodel visai nelaiku pasikeite NMA deklaraciju sistemos sluoksniai (susikirto 1 aras).

Spėju išmokos tik pavasari,arba teks graziai prasytis anksciau bent avanso. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man jau pinigai uzsakyti, visas senarijus panasus i praejusiu metu.

klausymas tiems kam labai stipriai veluoja ismokos: ar nesat kokio tai buvusio sabarkstyno uzdeklarave, pradeja dirbt, beveik garantuotai ismokami pinigai paskutiniams.

penki metai tie patys laukai pirmus 3 metus buvo pagal ta pati scenariju gal dienos ar dvieju dienu skirtumu pinigai ejo, pirmus ukininkavimo metus buvo patikra kita diena pinigai atejo, o va pernai kazkoks durdomas visi gavo as paskutinis, siais metais bus matyt.

vieni sako kad abeceles tvarka eina, kiti kalba kad pienininkai pirmi gauna antri ekoukiai ir paskolinnkai kurie parama eme, kiti kalba kad skirtumo nera tik pagal regionus gauna. taip ir nesuprasi, kodel praitais metais visi gavo avansus, o mano druagas siais metais iskarto visus gavo uz praitus metus (turbut per Lietuva ne jis vienas taip)

Už praeitus metus visas išmokas gavau tiktai 09 25 priežastis buvo ta kad deklaravau 2 arus krūmų kuriuos buvau iškirtęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...