Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Praejusio sezono prisiminti nenoriu.......laukiau laukiau,laukiau laukiau. Kovo menesi paskambinus i NMA mergyte pasake kad jau baigia patvirtinti visa paraiska ir jau tuoj tuoj. Pasirodo melavo pynda. Balandzio vidury vel pasukau i NMA. "Ooops,kaip mes cia taves nepamatem,ir gyvuliukai yra....." Zodziu balandzio pabaigoj tik sukrito visos ismokos. :icon-cool:

Tinginiai ten dirba mazu maziausi parazitai

zinai posaki "kiek moka, tiek dirba" ir viskas cia normaliai yra.

o pasislepus pult ir parazitais visus vadint tai lengviausia, bet speju, kai vezi dokumentus ar eko uki tikrina, tai gatavas ir subines islizint. . .?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manęs, kaip suprantu laukia blogiausias scenarijus :( nes deklaruoti "krūmynai", paraiška dar vertinama. kaip suprantu greit aš išmokų nesulauksiu, nors tie laukai jau antri metai deklaruojami ir ten krūmų nei kvapo jau nėra. Pirmais metais deklaruota pagal senas ortophoto, tai jų ten nesimato, o šiemet jau pagal naujas ir jos būtent darytos, kada laukai buvo valomi, pusė matosi jau išvalyta, o pusė dar ne :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kas jau gavo tas gavo pinigus, o kieno užstrigo manau greit ir nebegausim, man irgi parase viska kad patikra atliko t.t. isvados parasytos kad viskas gerai, bet pinigu gret manau nesulauksim

Kad matyt ne jum vieniem ,musu imonei po aktavimo ir nesugeba NMA pinigelius pervesti jau antras mienuo :D gal bonkruotuoja :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Administruojama

PASTABA. Šis pranešimas Jums rodomas žiniai. Administracinį patikrinimą atliks Nacionalinė mokėjimo agentūra. Jums jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia. Esant poreikiui, su Jumis susisieks paraiškos vertintojas. Baigus Jūsų pateiktos paraiškos administravimą, apie patvirtintą paramos sumą bei kitus paraiškos administravimo rezultatus būsite informuotas (-a) atskiru pranešimu Jūsų pasirinktu būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau, kodel negaunu avanso. O gi, todel, kad sulaukiau patikrinimo, viskas praejo sklandziai, bet ismokas dar nezinia kada gausiu nes turiu razienu per ziema :icon-neutral:

lygiai man tas pats sake turim pilna teise atvaziuot kova paziureti kaip laikai razienas, bet su avansu cia nera nieko bendro susijusio, sake tik direktorio isakymu galima uzbaigti patikra anksciau ir ismoket ivisus pinigus nesulaukus kol baigsis razienu isipareigojimo terminai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau, kodel negaunu avanso. O gi, todel, kad sulaukiau patikrinimo, viskas praejo sklandziai, bet ismokas dar nezinia kada gausiu nes turiu razienu per ziema :icon-neutral:

lygiai man tas pats sake turim pilna teise atvaziuot kova paziureti kaip laikai razienas, bet su avansu cia nera nieko bendro susijusio, sake tik direktorio isakymu galima uzbaigti patikra anksciau ir ismoket ivisus pinigus nesulaukus kol baigsis razienu isipareigojimo terminai

kova gali jau nevaziuot tikrint razienu nes terminas yra kovo1d ir tu turi teise kovo 1 d kabint pluga ir vuolia y laukus :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau, kodel negaunu avanso. O gi, todel, kad sulaukiau patikrinimo, viskas praejo sklandziai, bet ismokas dar nezinia kada gausiu nes turiu razienu per ziema :icon-neutral:

lygiai man tas pats sake turim pilna teise atvaziuot kova paziureti kaip laikai razienas, bet su avansu cia nera nieko bendro susijusio, sake tik direktorio isakymu galima uzbaigti patikra anksciau ir ismoket ivisus pinigus nesulaukus kol baigsis razienu isipareigojimo terminai

Tu truputli painioji du dalykus. Avansa turetu ismoketi visiems.....tiesiog pilnai uzdaryti paraiskos anksti negali ir sumoketi visu pinigu,kai uzdeklaruotos razienos. Nes buvo metai vieni kai avansa gavau gruodi,o sausi visus likusius. To turbut butu naivu tiketis turint uzsideklaravus razienu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau, kodel negaunu avanso. O gi, todel, kad sulaukiau patikrinimo, viskas praejo sklandziai, bet ismokas dar nezinia kada gausiu nes turiu razienu per ziema :icon-neutral:

lygiai man tas pats sake turim pilna teise atvaziuot kova paziureti kaip laikai razienas, bet su avansu cia nera nieko bendro susijusio, sake tik direktorio isakymu galima uzbaigti patikra anksciau ir ismoket ivisus pinigus nesulaukus kol baigsis razienu isipareigojimo terminai

Tu truputli painioji du dalykus. Avansa turetu ismoketi visiems.....tiesiog pilnai uzdaryti paraiskos anksti negali ir sumoketi visu pinigu,kai uzdeklaruotos razienos. Nes buvo metai vieni kai avansa gavau gruodi,o sausi visus likusius. To turbut butu naivu tiketis turint uzsideklaravus razienu.

sakau jei virsininkas paraso atskyra isakyma nesulaukus 03.01 kad gali uzdaryti paraiska ir ismoketi likusia suma , tada ir gaunam visus pinigus, taip buvo beros anais metais tai visus pravede, tada tikimybe kad nebetikrins jau niekas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suzinojau, kodel negaunu avanso. O gi, todel, kad sulaukiau patikrinimo, viskas praejo sklandziai, bet ismokas dar nezinia kada gausiu nes turiu razienu per ziema :icon-neutral:

lygiai man tas pats sake turim pilna teise atvaziuot kova paziureti kaip laikai razienas, bet su avansu cia nera nieko bendro susijusio, sake tik direktorio isakymu galima uzbaigti patikra anksciau ir ismoket ivisus pinigus nesulaukus kol baigsis razienu isipareigojimo terminai

Tu truputli painioji du dalykus. Avansa turetu ismoketi visiems.....tiesiog pilnai uzdaryti paraiskos anksti negali ir sumoketi visu pinigu,kai uzdeklaruotos razienos. Nes buvo metai vieni kai avansa gavau gruodi,o sausi visus likusius. To turbut butu naivu tiketis turint uzsideklaravus razienu.

Uz 2012 gavau visus nesulaukes kovo 1. Razienos buvo deklaruotos, avanso negavau, ikrito visi iskarto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pernai avansą gavom tvarkingai - iki lapkričio vidurio. Šiemet gal tik pavasarį .... Pakliūvom patikron, nors viskas Ok' bet busim paskutiniai, nes buvom jau du syk tikrinami ir išmokos pačioj pabaigoj...

Mes ir turejom patikra bet ketvirtadieni gavau sms kad paskaicuoti ir uzsakiti pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aje - paaiškėjo kodėl nėr babkių... Pasirodo deklaruodamas nenurodžiau ar tęsiu pusiau natūralių ir naturalių pievų ( taip vadinamų paukščiukų) programą...Aš tai nurodžiau pernykštėje deklaracijoje, o pasirodo terminas mums baigiasi šiemet. Kaži galit kas pasakyt- čia jau bus kaip ir per nauja prisiimami įsipareigojimai ar programos tęstinumas? Jei per nauja tai man gyvuliai netemps :( Nu pamažinsim plotą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aje - paaiškėjo kodėl nėr babkių... Pasirodo deklaruodamas nenurodžiau ar tęsiu pusiau natūralių ir naturalių pievų ( taip vadinamų paukščiukų) programą...Aš tai nurodžiau pernykštėje deklaracijoje, o pasirodo terminas mums baigiasi šiemet. Kaži galit kas pasakyt- čia jau bus kaip ir per nauja prisiimami įsipareigojimai ar programos tęstinumas? Jei per nauja tai man gyvuliai netemps :( Nu pamažinsim plotą...

Testinumas pernai rasiai iki 2 metu siemet reikejo zymet iki 1 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...