Jump to content

išmokos 2013m


ukdavidas

Recommended Posts

To naujokėlis -

8. Asmenys, vienoje vietoje laikantys nuo 10 iki 100 SG, gali tirštąjį mėšlą kaupti tirštojo mėšlo rietuvėje prie tvarto, kurioje turi būti įrengtas nelaidus bei sandarus hidroizoliacinis sluoksnis, užtikrinantis, kad iš jos netekėtų srutos į aplinką. Įrengiant tirštojo mėšlo rietuvę prie tvarto:

Čia iš aplinkosaugos reikalavimų Tamstos žiniai. Ale nenukrypkime nuo temos , bo moderatorius vėl užbanins :banana-fingers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 364
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tada dar pradėkime skirti kas yra mėšlidė ir kas yra rietuvė ;) šiuo atveju laikant tiek SG, galima mėšlą kaupti ir lauko rietuvėse, kasdien išvežant.

Čia tiesiog norėjau pataisyti jūsų postą, nes kitas atėjęs ir paskaitęs tokią informaciją, kad laikant tiek ir tiek galvijų, būtinos mėšlidės, nors išeičių yra ne viena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta rietuvė turi tam tikrų rikalavimų,jeigu pas jus aplinkosaugininkai nesikabinėja - tai viskas tvarkoje. Pas mus žiūri ar paklotas tinkamas hidroįzoliacinis sluoksnis, ar neišteka iš rietuvių srutos - reik suformuot apsauginį valą. Tai vis vien reikalauja investicijų, o ne taip kaip iki 10 SV - sukrovei į krūvą ir vsio. Be abėjo tai ne betoninė mėšlidė kuri kainuoja didelį pinigą. Ale vėl krypstam - vėl užbanins kaip ir su PVM mokėjimais... :banana-parachute:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trūko kanktrybė ir šiandien paskambinau į NMA dėl tiesioginių. Na ir ką ? Paskaitė tą patį ką aš matau prisijungęs prie jų sistemos... Administruojama. Kada bus ? Tuoj, tuoj... :icon-evil:

skambink tiesiai tai kuri administruoja juk prisijungus yra parasyta pavarde ir nma puslapi susirandi numeri ir skambini.

Man tai visas papildomas ismokejo tik tiesioginiu ne, o tevui uz kvotas juokingus 3000 lt priskaiciavo nors kvotu siai dienai apie 200 tonu, graudu tiesiog

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Trūko kanktrybė ir šiandien paskambinau į NMA dėl tiesioginių. Na ir ką ? Paskaitė tą patį ką aš matau prisijungęs prie jų sistemos... Administruojama. Kada bus ? Tuoj, tuoj... :icon-evil:

skambink tiesiai tai kuri administruoja juk prisijungus yra parasyta pavarde ir nma puslapi susirandi numeri ir skambini.

nerandus as jokios pavardes tiktai bendra Nacionalinės mokėjimo agentūros numeri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra parašyta, kad iki š.m. birželio 30d, nma yra įsipareigojus išmokėti visas išmokas, JEIGU VISKAS GERAI PARAIŠKOJE.

už pieno kvotas pernai gavome pora tūkst. mažiau, šiemet dar keliais tūkst. nei pernai. Čia skatina taip pienininkystę/gyvulininkystę. :D

Prienų r. administratorę gali trukdyti šiuo tel Nr. 852476509

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra parašyta, kad iki š.m. birželio 30d, nma yra įsipareigojus išmokėti visas išmokas, JEIGU VISKAS GERAI PARAIŠKOJE.

už pieno kvotas pernai gavome pora tūkst. mažiau, šiemet dar keliais tūkst. nei pernai. Čia skatina taip pienininkystę/gyvulininkystę. :D

Prienų r. administratorę gali trukdyti šiuo tel Nr. 852476509

jo su tom ismokom tai jau uzkniso,kiek skamb sako gausite visi ir fsio :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi yra parašyta, kad iki š.m. birželio 30d, nma yra įsipareigojus išmokėti visas išmokas, JEIGU VISKAS GERAI PARAIŠKOJE.

už pieno kvotas pernai gavome pora tūkst. mažiau, šiemet dar keliais tūkst. nei pernai. Čia skatina taip pienininkystę/gyvulininkystę. :D

Prienų r. administratorę gali trukdyti šiuo tel Nr. 852476509

jo su tom ismokom tai jau uzkniso,kiek skamb sako gausite visi ir fsio :icon-twisted:

reikia skambinti tam kas adminstruoja jusu parasika, o kas administruoja paraiskai matosi prisijungus informaciniam portale, o jei numerio neturite kreipkites pas tuos kas deklaracijas jum pilde, jie turi numerius ir mielai bendrauja, pasako, kodel pakibusi paraiskas kad nemoka pinigu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandiena paskambinau į NMA dėl tiesioginių, atsake kol nepatikrins ar nesuariau razienu tol pinigeliu negausiu

tai neilgai liko laukti 11d. :eusa-think: man irgi uz razieninius vis dar administruojama

turėjai raumeny kad iki Kovo 1d liko 11d..tada patikra ..administravimas ir birželio 25d gausi pinigus.. :icon-mrgreen:

pas mane ta pati situacija.. :icon-confused:

jei bus taip šlapia turės ka veikti su džipuku iki ražienu nukakti.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiandiena paskambinau į NMA dėl tiesioginių, atsake kol nepatikrins ar nesuariau razienu tol pinigeliu negausiu

tai neilgai liko laukti 11d. :eusa-think: man irgi uz razieninius vis dar administruojama

turėjai raumeny kad iki Kovo 1d liko 11d..tada patikra ..administravimas ir birželio 25d gausi pinigus.. :icon-mrgreen:

pas mane ta pati situacija.. :icon-confused:

jei bus taip šlapia turės ka veikti su džipuku iki ražienu nukakti.. :icon-mrgreen:

na turetu paskubet,o kovo pirma neuzkalnu,beje pagal paraiska buvo parasyta kad tikrinami razieniniai laukai,jei bus neatitikimu informuosim,tai kaip ir viskas gerai,reik laukt pinigeliu y vsio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...