Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

man kazkas cia nesiderina... Matau, jog kai kuriems 50 000 eur patvirtinta ir rasoma tokia suma... Tai dabar pasakykit kaip taip gali buti, jeigu duoda tik nuo 85 balu?? Bet kokiu atveju, kad tiek surinkti, turi auginti is gyvunu kazka... o tada parama ne 50 tukst, o 60 tukst.. Tai negi atsianda tokiu, kad 10 tukst euru neberanda kur invetuoti???? kazkas cia neaisku... (arba kazko nesuprantu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkas cia nesiderina... Matau, jog kai kuriems 50 000 eur patvirtinta ir rasoma tokia suma... Tai dabar pasakykit kaip taip gali buti, jeigu duoda tik nuo 85 balu?? Bet kokiu atveju, kad tiek surinkti, turi auginti is gyvunu kazka... o tada parama ne 50 tukst, o 60 tukst.. Tai negi atsianda tokiu, kad 10 tukst euru neberanda kur invetuoti???? kazkas cia neaisku... (arba kazko nesuprantu)

uogos/vaisiai/daržai taip pat gauna papildomus balus , bet negauna papildomų 10k eurų, ir tenkimas 50k, tik gyvulininkai gauna 60k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uogos/vaisiai/daržai taip pat gauna papildomus balus , bet negauna papildomų 10k eurų, ir tenkimas 50k, tik gyvulininkai gauna 60k

Aciu ir sorry, paimirsau darzininkus :D nors buvau lyg ai uzmetes, kad vistiek 50 proc. gyvuliu turi buti, kad baus gaut, bet gal neidemiai skaiciau :)

 

Beje, siemet bulvininkams turbut neblogi metai bus, bulves brangios :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zinai cia pas mus toks pokstas isejo,pas kaimyna mezta,ten priziureta lb,sekla pirkta,o as kai nespejau,tai nemeziau,ten sekla kokia sklepe buvo tokia sodinau,tai ka tu galvoji,pad kaimyna nieko nera,labai mazos ir lb negrazios,daug akuciu,o pas mane dideles,grazios ir nemazai yra :D Juokes juokes,kad pas mane nieko nebus,tai dabar jau "ar turesi parduot" ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu kokius traktorius rinkotes pagal parama? Ar jau kas nors gavo paramos inigus? Taisyklese parasyta kad 50 proc paramos sumos perves kai patvirtins parama, bet dar nera jokiu pinigu, klausiau panevezio nma tai nieko nezino sako reikia laukti neaisku kiek uztruks, viska vilnius tvarko o jos nieko nezino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...