Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Nepanikuokime, siandien ir mano su 80 balu isbrauke del lesu trukumo. Paskutiniai gandai, kad ras pinigu visiems su 80 balu, taciau tik tiems, kam iki 30 metu.

Tai yra tik gandai.  Atsiradus pinigams, bus rengiamas naujas saukimas.

Dabar bus vertinamos 345 paraiskos, surinke daugiausiai atrankos balu, t.y. nuo 85.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, su 80balu, as, kaimynas, ir viena mergina(rase projekta pas tapati zmogu), esam permesti i ta antra sarasa, kad nebus atliekamas vertinimas.

tesiant diskusija apie "ka darys su 80 balu turinciais" tai tikrai idomu, nes betkokiu atveju, turi bent vienam patvirtint, o jei patvirtins vienam, tai kaip ir kitiem tada privalo, nes mano manymu tada bus pazeidziamos lygios teises, nes jei jau vienas su 80 balu gauna, kitasirgi privalo, nes taisykles remiasi balu sistema. Negali taip but kad gaus tas su 80 kurio wed planuojamas 14000€ o ne tas kurio 20000€ ir atvirksciai, ir nei augalininkai nei darzinininkai, nei uogininkai, nei gyvulininkai, siuo atveju negali buti issikirti.

Bet cia yra tik mano pamastymas. Jei neuztektu nei vienam su 80, tada kaip ir ner ginco, bet jei uzteks nors vienam, tada jau neaiskumu begale, jei pinigu nedades.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, su 80balu, as, kaimynas, ir viena mergina(rase projekta pas tapati zmogu), esam permesti i ta antra sarasa, kad nebus atliekamas vertinimas.

tesiant diskusija apie "ka darys su 80 balu turinciais" tai tikrai idomu, nes betkokiu atveju, turi bent vienam patvirtint, o jei patvirtins vienam, tai kaip ir kitiem tada privalo, nes mano manymu tada bus pazeidziamos lygios teises, nes jei jau vienas su 80 balu gauna, kitasirgi privalo, nes taisykles remiasi balu sistema. Negali taip but kad gaus tas su 80 kurio wed planuojamas 14000€ o ne tas kurio 20000€ ir atvirksciai, ir nei augalininkai nei darzinininkai, nei uogininkai, nei gyvulininkai, siuo atveju negali buti issikirti.

Bet cia yra tik mano pamastymas. Jei neuztektu nei vienam su 80, tada kaip ir ner ginco, bet jei uzteks nors vienam, tada jau neaiskumu begale, jei pinigu nedades.

:eusa-clap: Aš lygiai taip pat mąstau, turi tikrai kažkas atkristi iš tų 345 ir tada jau visiems su 80 turi skirti paramą, nes juk visi renka 80 balų, nebent sugalvotų dar kažkokius papildomus kriterijus tarp renkančių 80 balų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-clap: Aš lygiai taip pat mąstau, turi tikrai kažkas atkristi iš tų 345 ir tada jau visiems su 80 turi skirti paramą, nes juk visi renka 80 balų, nebent sugalvotų dar kažkokius papildomus kriterijus tarp renkančių 80 balų.

Kriterijai buvo nustatyti pries paraisku rinkima,jais vadovaujantis visi ir sprende dalyvaut ar ne. Nauji kriterijai, gali buti skelbiami,nebent naujam saukimui.

Plius 80 balu riba ismetus,nebetenka galimybes dalyvauti augalininkystes ukiams,turi galimybes tureti visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kriterijai buvo nustatyti pries paraisku rinkima,jais vadovaujantis visi ir sprende dalyvaut ar ne. Nauji kriterijai, gali buti skelbiami,nebent naujam saukimui.

Plius 80 balu riba ismetus,nebetenka galimybes dalyvauti augalininkystes ukiams,turi galimybes tureti visi.

Ne, ne visai tiesa. Ši parama buvo nukreipta į gyvulininkystę, mat jai suteikiama daugiau balų. Galimybes augalininkystės ūkiai turėjo ir šioje paramoje, kol nepaaiškėjo paraiškų mastas, o tai jau loterija, kurioje lošiame mes visi. Aiškus dalykas yra tas, kad visada reikia pasverti kiek šansų yra laimėti loteriją ir nereikia pamiršti, kad yra kitų paramų, kurios šiuo metu ar kitais metais bus nukreiptos į augalininkyste, kaip praeitais metais buvo su modernizacija, ten pirmenybę turėjo augalininkystė, o šiais metais turi gyvulininkystė. Toks kaitaliojimas yra būtinas dėl aiškaus lėšų stygiaus. Taigi, reikia atsižvelgti į paramos tikslą bei savo ūkio šaką ir tada kalbėti apie lygias galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.veidas.lt/zemdirbiai-susikibo-del-europos-sajungos-paramos

 

Pamastymui:

 

Dabar yra bendrai 497 praiškos NMA puslapyje.

Skelbta visur internete,kad paraiškos surinkusios 85-100 balu yra 345

80balu yra 136

Viso: 481

497-481=16 Paraiškų lieka. (Kiek matose sarase yra zmoniu dar su 75 balais) Idomu kaip jas atrinko???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Pasikeitė ir pačios ES požiūris į pinigų skirstymą. Anksčiau buvo leidžiama finansuoti visus šaukime dalyvaujančius projektus, skiriant papildomai lėšų, jei jų pritrūkdavo. Dabar labai aiškiai suplanuojama ir įvardijama konkreti pinigų suma, į kurią pretenduoja to šaukimo projektai. Pavyzdžiui, 2014–2015 m. numatyta 150 mln. eurų, per metus skiriant po 75 mln. eurų."

Jeigu sita sakiny imant uz teisingai issakyta, tai tiketis kad dades pinigus sitam JU rinkime, butu absurdas? Nelabai suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.veidas.lt/zemdirbiai-susikibo-del-europos-sajungos-paramos

 

Pamastymui:

 

Dabar yra bendrai 497 praiškos NMA puslapyje.

Skelbta visur internete,kad paraiškos surinkusios 85-100 balu yra 345

80balu yra 136

Viso: 481

497-481=16 Paraiškų lieka. (Kiek matose sarase yra zmoniu dar su 75 balais) Idomu kaip jas atrinko???

75 mano ir gavau laišką, kad atmetė. Bet jei tikrai yra su 75 tame sąraše ir jas patvirtins, manyčiau nereikia tylėti, nes kuo aš prastesnis už tas kitas paraiškas su 75balais? dėl to kad neesu klerkų vaikas ar kad "netepiau"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkit prie nma portalo ir turite but gave rasta apie paraiska, o ten viskas aiskiai surasyta. Aš su 80 balu gavau kad mano paraiška atidėta ir nera vertinama del lesu trukumo, ir tai nera galutinis sprendimas del paraiskos. Inofrmuota bus veliau del 80balu paraisku. Paskui parasyta kad vertinamos paraiškos turincio >85 balu, kiek liks lesu ar kiek dar ju skirs, atomatiskai pagal paraisku kiek  proporcingai bus padalintos sumos. Tada pats spresi ar imsi ta parama su kazkiek procentu savo lesu ar ne. Taip pat tie kurie neuzdeklaruos automatiskai paraiskos atsimes. Taip mazuma paliks turinciu 80balu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkit prie nma portalo ir turite but gave rasta apie paraiska, o ten viskas aiskiai surasyta. Aš su 80 balu gavau kad mano paraiška atidėta ir nera vertinama del lesu trukumo, ir tai nera galutinis sprendimas del paraiskos. Inofrmuota bus veliau del 80balu paraisku. Paskui parasyta kad vertinamos paraiškos turincio >85 balu, kiek liks lesu ar kiek dar ju skirs, atomatiskai pagal paraisku kiek  proporcingai bus padalintos sumos. Tada pats spresi ar imsi ta parama su kazkiek procentu savo lesu ar ne. Taip pat tie kurie neuzdeklaruos automatiskai paraiskos atsimes. Taip mazuma paliks turinciu 80balu.

Gal gali pakomentuoti pajuodintą vietą???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkit prie nma portalo ir turite but gave rasta apie paraiska, o ten viskas aiskiai surasyta. Aš su 80 balu gavau kad mano paraiška atidėta ir nera vertinama del lesu trukumo, ir tai nera galutinis sprendimas del paraiskos. Inofrmuota bus veliau del 80balu paraisku. Paskui parasyta kad vertinamos paraiškos turincio >85 balu, kiek liks lesu ar kiek dar ju skirs, atomatiskai pagal paraisku kiek  proporcingai bus padalintos sumos. Tada pats spresi ar imsi ta parama su kazkiek procentu savo lesu ar ne. Taip pat tie kurie neuzdeklaruos automatiskai paraiskos atsimes. Taip mazuma paliks turinciu 80balu.

Pakopijuok ta laišką,kur gavai,manau nevienam čia idomu perskaityti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nelaukiau ir deklaruovau sendien zemes.Rinkau 75 balus.Ukininkausiu ir sieksiu smulkaus  ukininko paramos,po to gal pasiseks valdu modernizavima.Jaunam manau sansu kaip loterijoje.Brolis 3 metus bande,bet nieko nesigavo.Dabar bando I investicijos I zemes ukio valdas,firma sako sansu daug,bus matyti kaip pasiseks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nelaukiau ir deklaruovau sendien zemes.Rinkau 75 balus.Ukininkausiu ir sieksiu smulkaus  ukininko paramos,po to gal pasiseks valdu modernizavima.Jaunam manau sansu kaip loterijoje.Brolis 3 metus bande,bet nieko nesigavo.Dabar bando I investicijos I zemes ukio valdas,firma sako sansu daug,bus matyti kaip pasiseks.

kiek balų brolis surenka? nes šiaip įdomu kokie ten šansai gaut bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkit prie nma portalo ir turite but gave rasta apie paraiska, o ten viskas aiskiai surasyta. Aš su 80 balu gavau kad mano paraiška atidėta ir nera vertinama del lesu trukumo, ir tai nera galutinis sprendimas del paraiskos. Inofrmuota bus veliau del 80balu paraisku. Paskui parasyta kad vertinamos paraiškos turincio >85 balu, kiek liks lesu ar kiek dar ju skirs, atomatiskai pagal paraisku kiek  proporcingai bus padalintos sumos. Tada pats spresi ar imsi ta parama su kazkiek procentu savo lesu ar ne. Taip pat tie kurie neuzdeklaruos automatiskai paraiskos atsimes. Taip mazuma paliks turinciu 80balu.

Netikek naiviai, kad veliau atsiras lesu. Tiesiog malonus vilties suteikimas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...