Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

visai suvaikejot :eusa-naughty: dar paklauskit kada vabaliukai atskris ant rapso, ar kada lietus lys. viskas turi savo laika, vienakart anksciau kita kart veliau...

Tiesa sakai, galvoju pirma tresima balandzio pirma savaite ir taj tik gal didelis. Pasesim vasarini iki 27, tada tik purkstuvai, bet siemet mane orai stebina :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokai juokais bet šimet trešimas bus apie kovo pabaiga,balandžio pradžia.Penktadieni buvau pasivaikščiuoti po laukus,tai žinokit,kad yra šlapia,bet ne tragiškai.Tai yra kad batų nerėikia traukti už "ausis",šlapoka,bet lauka pereiti galima.Viršutinis sluoksnis apie 5-7 cm.skysty, gyliau lengvas įšalas apie 10cm.,o toliau nežinau.Bet vaizdas visai padorus,taip kad gali buti įdomiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Reiskia zinosiu rugseji i kuria puse seklos vaziuoti :icon-wink: Pas mane 95% atsejimas :eusa-doh: , ir taip jau antri metai is eiles, pries tai 3m buvo gerai 2006m. taipat issalimas ir vasara isdziuvimas. Pradedu galvoti , kad is rudens gal teseti 50% ir pavasariui palikti tiek pat :eusa-think: Ryt pradesiu dydiji atsejima :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskia zinosiu rugseji i kuria puse seklos vaziuoti :icon-wink: Pas mane 95% atsejimas :eusa-doh: , ir taip jau antri metai is eiles, pries tai 3m buvo gerai 2006m. taipat issalimas ir vasara isdziuvimas. Pradedu galvoti , kad is rudens gal teseti 50% ir pavasariui palikti tiek pat :eusa-think: Ryt pradesiu dydiji atsejima :eusa-pray:

Ar tik ne arimo atsisakymas bus pagrindinė mūsų visų problemų priežastis. Kažkaip keista, kai 20 metų ūkininkaujam be problemų, o tik pradedam gyventi vien skutimais ir kas met prasidėjo iššalimai. :icon-rolleyes: Labai maža tikimybė, kad tai tik sutapimai.

Ar tik nereiks kolega plūgo nuo pjedestalo nukelti ir kinkyti į "žirgą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...