Jump to content

Genetiškai modifikuoti organizmai.


Bulvinykas

Recommended Posts

Na, čia jau kolega, pakartojote baubą susibauginantiems... esame labai grūdami per prievartą...

Na, pagalvokit, kas jus verčia pirkti TOkIĄ sėklą, kuriai bus TOKIOS sankcijos??? Situacija privertė?? Ar visas pasaulis aplink priešiai ir niekšai o mes vieni balti ir pūkuoti...

Nežinau.... man vemti verčia periodiniai bauginimai kažkuo..

Pulkim skiepytis nuo erkių,

Pulkim skiepytis nuo SARS (po to utilizuokim milijoną)

Nevalgykim jautienos (spongioforminė encefalopatija, Jakobso - Kreucfeldo liga)

Nevartokim GMO ( nors viesiems per per padažus - majonezus ir eilinę virtą dešrą juos vartoti yra tekę)

Nevalgykim mėsos (naujagimius GMO sojos pienu geriau maitinti)

Nevirkim nieko, valgykim žalią, nes kažkoks skeletas iš Indijos taip daro!!

Kiek dar bus pasaulyje baubų, kuriuos dalis žmonių, net nežinodama, kas tai yra, puls kartoti kiekvienam sutiktam?????? Nejaugi žmonės jau visai nebeturi nuosavų galvų ar jų smegenys visiškai atrofavosi nuo LNK ir Tele3 padabijų vėpsojimo????

Labai skubi daryt išvadas. Neteisingas. Pirma perskaityk ką rašau. Plius savo nuomonę remiu tikrai ne lietuviškos tv "informacija".

Kai tai padarysi tada galėsim diskutuot, nes dabar tavo isterijos nelabai pagaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na... kolega... Tikrai neisterikuoju... tik reiškiu savo nuomonę.... Bent jau ši, nedalykinė diskusija man su lengvu jumoru eina.... iš įsikalbėtų baimių.... Galiu tik pacituoti savo patį pirmą post'ą šią tema:-

"Na, dabar tai susilauksiu..."

Negi ir čia reikia pūsti tik į vieną dūdą?? Negalima turėti kitokios nuomonės, negu visuotinai brukama??

Ypač įdomu susilaukti neigiamos reakcijos į kitokią nuomonę iš moderatoriaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali interpretuot mano žodžius kaip nori, bet tai nereiškia, kad tavo interpretacija yra tai ką aš sakau. Čia turbūt lietuviškas bruožas - visiškai negirdėt pašnekovo, nes išgirdus juk dar reikia suprast ką jis sako. Tai geriau pasakyt, kad jis įsikalbėjo (lietuviškų tv paveiktas - kas man yra didžiausias įžeidimas) baimes. Ir tada jas įvardyt. Čia turbūt tik ekspertas šitaip gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siemet apturejau nuotyki, tiesa ne visai i tema bet geras pavizdys kaip viskas vyksta, tiesa po to vaziavau atsiprasyti, bet tikrai ne del to jog jauciausi kaltas o del to kad per mane nukentejo nekalti zmones.

zodziu nuvezu kvietrugius supirkejui "A" suvarau gal kokius 300 tonu, gal daugiau, iskarto esu informuotas kad priims tol kol vietos bus, tuscia vieta baigesi ir pradedu vezti supirkejui "B" sako vietos nera ir tt, grudai grazus bet ner kur deti, o man givybiskai reikia juos kur nors padet nes namie budos ne gumines neber kur deti, tai as ir blefuoju, sakau nu ka jus, tokie geri grudai supirkejas "A" uz kviecius paima o jus uz kvietrugi nenorit, bet visvien kokius 200 t speju iskisti. praejo lygiai dvi dienos, skambinu supirkejui "A" o ten varkses moterys tiek nusokdintos, kad kvietrugio nuo kviecio neatskiria, visi analizai pertikrinti ir tt, laimei kvieciu jiems isvis tuo metu neveziau. aisku labai susigedau, bet aiskiai pamaciau ka gali padaryti vienas vienintelis gandas ismestas reikiamu metu reikiamoj vietoj.

Nuvaziavau atsiprasiau moteriskiu kurios tiesiogiai del mano gando nukentejo.

Zodziu zmogus visada pasiduoda emocijoms ir gandams, o isiklausyti ir isitikinti jis tiesiog neturi laiko :(

va taip va

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

manau,kad baime kyla del nezinojimo,kas ir kaip.nera lietuvoj zmogaus kuris nebutu valges gmo produktu.musu seneliai irgi naudojo,ir ka?visi sveiki augam.tiesiog siuolaikines technologijos leidzia pasiekt rezultata daug greiciau,ir tai mus gasdina.kai kas net pasakytu jog lendam i dievo virtuve.bet faktas toks,kad didejantis zmoniu skaicius vers mus naudoti gmo,nes kitaip grestu atomine ziema.gmo kaip ir atomas,tinkamose rankose geris,netinkamose prazutis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, gal seneliai ir nenaudojo... Čia priklausomai nuo to, kiek mums metų..

o tai kas tuomet yra vaismedziu skiepijimas?tik tai labai letas procesas,kuomet dabartinese laboratorijose viskas vyksta daug greiciau ir ko gero tiksliau,nors klaidu pasitaiko.ir nereiktu pamirst to,jog dievas veidrodinio karpio nesukure :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na..... skiepijimas...... gal ir pagerina natūralias savybes...... Bet nenorėčiau pripažinti, kad tai yra genetinė modifikacija.... Tai dviejų veislių gerų savybių supliusavimas... Natūralių savybių.... O ne medūzos geno (kad šviestų) ar glifosato formulės (kad visi aplinkiniai augalai dvėstų)... Šiaip jau man daug kas neaišku, ir nors šioje temoje ginče su kolega Bulvinyku buvau aršiu GMO gynėju (yra tam argumentų sočiai)....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau,kad baime kyla del nezinojimo,kas ir kaip.nera lietuvoj zmogaus kuris nebutu valges gmo produktu.musu seneliai irgi naudojo

Na na, kas gi čia turi bėdų su žinojimu? :D Siūlyčiau pasidomėti, koks yra esminis skirtumas tarp gamtoje natūraliai galinčių vykti procesų - selekcijos ir kryžminimosi ir kas yra GMO organizmų kūrimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va... kolega Gecka, o kaip pats vertintum kviečių sėklos tam tikro kiekio apšvitinimą kietu gama spinduliavimu, ir po to teigiamų mutacijų atrinkimą??? Juk nuostabiai pagreitina selekciją, o ir savybės labai puikios kartais gaunasi.... Juk daugelis labai naujų, ir Lietuvoje auginamų javų veislių šitokiu būdu gaunamos.... O hibridai, neduodantys palikuonių?? Kukurūzai, pvz???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

GMO kurimas tai ne tik nauju genu iterpimas,bet ir kai kuriu pasalinimas.ir laboratorijose tai atliekama gan greitai.gamtoje naturaliai tai jau butu tam tikro geno nustelbimas.naturalus kryzminimas taip pat yra genu mainai siekiant isskirti tam tikra savybe.suprantama gamtoje zuvys ir braskes nesikryzmina :) ,bet laboratorijose tai jau seniai atlikta.klausimas tik kaip tai daroma,naturaliai ar priverstinai.bet kokiu atveju tam tikros savybes isskirimas ir isgryninimas ir yra genu modifikacija.tik tam gamtoje reikia desimtmeciu ar dar daugiau,todel atrodo naturaliai.ir naudojami panasus organizmai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kas tuomet yra vaismedziu skiepijimas?

vaismedžių skiepijimas - tai klonavimas. ilgą laiką šis metodas visuotinai pripažintas ir yra laikomas bene geriausias dauginimo būdas. dabar lyg ir pastebi,kad daug metų skiepijant to paties individo palikuonis lyg ir prarandamos savybės, nes pvz individuo iš kurio paimta pirminė dauginamoji medžiaga jau 200 metų yra dabar tokių nerišlių teorijų, teigiančių, kad vaismedžiai dauginant iš sėklų įgauna tai aplinkai būdingų ir reikalingų sąvybių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...