Jump to content

Vistos


AS esu AS :)

Recommended Posts

  • po 4 mėnesių...
  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki. Zadu auginti vistas dedekles. :icon-wink: . Norejau paklausti ar jos man nepabegs jeigu as jas paleisiu lauke? zadu auginti tvarte,tai noreciau jas paleisti i lauka kad pavaiksciotu pagauditu vabaleliu. Tai ar jos man nepabegs kaip bus lauke?? lb dekui :)

Sveiki,reikės aptverti kažkokį plotelį su 1,5 m tinklu,kad šunys nedraskytų.Jei vištos skris per tvorą, reikės bent 5 cm pakirpti uodegą ir sparnus.Sėkmės -Vytautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano vištos per 1,5 m. tvorą ir išskrenda ir parskrenda... :)

O pabėgt tai tikrai niekur nepabėgs, negi pats iš namų bėgtum? juk visais laikais kaime ne vištas tverdavo o daržus nuo vištų, tad jei nematai nieko kam škados pridaryt vištos gali - laikyk palaidas - gausi natūraliai ekologiškų kiaušinių :) tik nepamiršk įrengt lizdų...

svarbu, kad jų šunys nevejotų...

sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Zadu auginti vistas dedekles. :icon-wink: . Norejau paklausti ar jos man nepabegs jeigu as jas paleisiu lauke? zadu auginti tvarte,tai noreciau jas paleisti i lauka kad pavaiksciotu pagauditu vabaleliu. Tai ar jos man nepabegs kaip bus lauke?? lb dekui :)

jai nenori problemu su kaimynais, ar kad nebutu gelynai iskapstyti patariu aptvert, beto apsaugosi jas nuo sunu, lapiu, jai gyveni vienkimi ir lapes lankos patariu ir i zeme tinkla bent 20 cm ileist

o seip jai pasileisi ir ganysi jas tai problemu neturetu but

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jus patarsit ka galima nupirkt vistom kokiu lesalu su vitaminais,

kad kiausiniu daugiau peretu. ;)

labas, pirma nepyk, bet reikia skirti du terminus - kiaušinius dėti ir perėti, tai va, antras - perėti, reiškia procesą, kai višta sėdi ant kiaušinių kol viščiukai išsirita... o tau, kaip matau, rūpi, kad vištos dėtų kiaušinius :)

aš papratai šeriu grūdais (kviečiais) - turi jos jų kiek nori, o kartais dar sumalu tų pačių grūdų ir sumaišau su specialiu priedų mišiniu. Vet vaistinėje perku, bet pavadinimo nepamenu, ten toks priedas kuris, mat, grūdų mišinį kombinuotais pašarais paverčia.

Bet žiemą nėr ko norėt, jei kas antrą dieną vištos deda, aš džiaugiuosi!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paukstide yra 40 kvadratu kurenama bendrai nuo namo kai lauke salta patalpoje buna apie 12,14,zadu uzsiveisti lekornu auksiniu,jau ideta perinti,taipat is paukstyno parsiveziau jau ruduju dedekliu 30 kurios pradejo jau deti tai didinsiu buri,na ir savo dedekliu naminiu noriu dideli buri tureti,kadangi kiausiniu paklausa labai didele,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paukstide yra 40 kvadratu kurenama bendrai nuo namo kai lauke salta patalpoje buna apie 12,14,zadu uzsiveisti lekornu auksiniu,jau ideta perinti,taipat is paukstyno parsiveziau jau ruduju dedekliu 30 kurios pradejo jau deti tai didinsiu buri,na ir savo dedekliu naminiu noriu dideli buri tureti,kadangi kiausiniu paklausa labai didele,

jei ne paslaptis kuriam paukstyne pirkote dedekles ir kokia kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

tikriausiai girdėjote apie tai, kad kai kurie paukštynai, po metų eksploatacijos (prakeikti eksploatatoriai :)) parduoda po kelis litus vištas dedekles.

Ką manote apie tokių vištų įsigijimą, ar perkate?

Aš pernai pirkau dešimt tokių, tai dabar liko tik keturios kurios. Vėl pasiūlė, bet gal jau aš nenoriu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

tikriausiai girdėjote apie tai, kad kai kurie paukštynai, po metų eksploatacijos (prakeikti eksploatatoriai :)) parduoda po kelis litus vištas dedekles.

Ką manote apie tokių vištų įsigijimą, ar perkate?

Aš pernai pirkau dešimt tokių, tai dabar liko tik keturios kurios. Vėl pasiūlė, bet gal jau aš nenoriu...

man nuomuone atidirbusiu vistu pirkimas,tai tik pinigu metymas,nebent neskaiciuojate pasaru,ir kiausinius renkate tik savo reikmems.Apie geguze turesiu koki simta parduoti,jei ka domins galesiu pasiulyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

tikriausiai girdėjote apie tai, kad kai kurie paukštynai, po metų eksploatacijos (prakeikti eksploatatoriai :)) parduoda po kelis litus vištas dedekles.

Ką manote apie tokių vištų įsigijimą, ar perkate?

Aš pernai pirkau dešimt tokių, tai dabar liko tik keturios kurios. Vėl pasiūlė, bet gal jau aš nenoriu...

As irgi pernai pirkausi tas "panaudotas" vistas tai is 50vnt liko 12vnt gerai kad buvau dasipirkes "svieziu" tai daugiau tokios klaidos nebedarysiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklausti,kas gali buti vistom,pirktos spalio men,gruodi pradejo deti kiausinius,pries 3 sav.viena pradejo nepaeiti,pries savaite kita,o vakar ir trecia,(tupi vienoja vietoja,lyg ir aktyvios)?.Seriu kvieciais,kombikormu,runkeliai su miltais,kreida(vaistineja prie kreidos dave vitaminu lasint i vandeni),nera storos,kad kojos nelaikytu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki,

tikriausiai girdėjote apie tai, kad kai kurie paukštynai, po metų eksploatacijos (prakeikti eksploatatoriai :)) parduoda po kelis litus vištas dedekles.

Ką manote apie tokių vištų įsigijimą, ar perkate?

Aš pernai pirkau dešimt tokių, tai dabar liko tik keturios kurios. Vėl pasiūlė, bet gal jau aš nenoriu...

As irgi pernai pirkausi tas "panaudotas" vistas tai is 50vnt liko 12vnt gerai kad buvau dasipirkes "svieziu" tai daugiau tokios klaidos nebedarysiu. :)

pirkau 80, liko 50, kaimynamas kiti

suzalotu ar perkaitusiu kaskur 10 nusimete i bulvyne..

likusios 40 dejo po 15_30 kiausiu per diena(vasara ir kombikorma, palaaidos po menesio)

minusai kapoja viena kita, kol uodegos nelieka(nevisos bet yra tokiu)

dabar apie 20 liko, gal3 po traktoriaus ratais palindo(nebaugios visai), kitos kapojimo problemos

sias metais irgi imsiu panasu kieki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...