Jump to content

Padėkite apsispresti, Fendt939,Case Magnum335,JD8335,NH


Arunas 1

Recommended Posts

  • Atsakymai 104
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

Turi 8xxx JD, kad taip drąsiai švaistaisi "sudėčiau" :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

Turi 8xxx JD, kad taip drąsiai švaistaisi "sudėčiau" :icon-question:

8 neturiu tik palyginimui parašiau kiek kainuoja mf filtrai ir kiek kainuoja jd, taip kad dar kartą kartoju kad techniką reikia rinktis ir pagal aptarnavimo kaštus ir sąlygas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

Turi 8xxx JD, kad taip drąsiai švaistaisi "sudėčiau" :icon-question:

8 neturiu tik palyginimui parašiau kiek kainuoja mf filtrai ir kiek kainuoja jd, taip kad dar kartą kartoju kad techniką reikia rinktis ir pagal aptarnavimo kaštus ir sąlygas

Tai kai turėsi 8xxx tada galėsi sakyti kiek kainuoja aptarnavimas. O dabar geriau patylėk ta tema. Kas tinka mažiukams visiškai netinka didžkiams :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

Kadangi paskutini posma istryne, paklausiu tiesiai: kokia prasme tokio skaiciavimo, neitraukiant pirkimo kainos, likutines vertes? Gali but, jog minimas draugas visa eksplotacini laikotarpi uz pradini kainu skirtuma susipirks filtrus, kai tu uz juos mokesi papildomai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kai turėsi 8xxx tada galėsi sakyti kiek kainuoja aptarnavimas. O dabar geriau patylėk ta tema. Kas tinka mažiukams visiškai netinka didžkiams :icon-wink:

Nesutikčiau.

kodėl ne? į didesnį traktorių ir tepalų daugiau eina, ir dažniau kai kurie filtrai didesni ir brangesni, aš sutikčiau su grudu... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kai turėsi 8xxx tada galėsi sakyti kiek kainuoja aptarnavimas. O dabar geriau patylėk ta tema. Kas tinka mažiukams visiškai netinka didžkiams :icon-wink:

Nesutikčiau.

kodėl ne? į didesnį traktorių ir tepalų daugiau eina, ir dažniau kai kurie filtrai didesni ir brangesni, aš sutikčiau su grudu... :)

Aš prieš tai lyginau panašiu galingumų traktorius, manau kad ir galingiesiems tai tiktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

visus? ar ne 3 prie variklio, ir netikiu kad dar kazkur nepaslepe hydro trans vieno ar dvieju. nesudetum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Nieks čia manęs neįtikinėjo, čia mano asmeninė nuomonė.Plius kas dėl eksplotacinių išlaidų tai draugas turi mf traktorių tai vienas filtras kainuoja 500lt o už tuos 500 lt i savo joni sudėčiau visus tepalinius filtrus.Taip kad vertėtų atkreipti dėmesį i tokias išlaidas.

Kadangi paskutini posma istryne, paklausiu tiesiai: kokia prasme tokio skaiciavimo, neitraukiant pirkimo kainos, likutines vertes? Gali but, jog minimas draugas visa eksplotacini laikotarpi uz pradini kainu skirtuma susipirks filtrus, kai tu uz juos mokesi papildomai.

Visiskai pritariu siam pasisakymui. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pazystamas turi du fendus 9 serijos tai man jau nesinori i juos paziuret :D vienos bedos ten su jais su vienu teko padyrpt visas barska atgal reversas susipises is 10 karto tik pradeda vazuot. su plugu bisky kur slapiau ir nepavazuoja. aisku jis juos gire bet man tai atrodo kitaip buvo atveze mf tai darbinykai sake kad zymiai geresnis minksciau vazuoja. as i savo uki tai planuoju pirkt mf. o apie kitus modelius tai nezinau. bet man atrodo geriau butu mf arba jd o fendu tai tik kainos isblaiutos o pas ji nieko geriau ner negu pas kitus.:D bet cia tik mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ten, mačiau, bandžiau ;)

toks rezultatas nuo labai daug veiksniu priklauso: ir nuo slegio esancio padangose, nuo mechanizatoriaus sedincio prie vairo, kokie nustatymai parinkti traktoriui ir bent man atrodo kad case junginys sekliau dirbo nes kai fendt pravaziavo daugiau zemes matesi. o tokiame padargo plote net ir 1cm gylio paklaida daug ka reiskia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...