Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

ir bus tas skirtumas kol kazkurie isnyksim o tai jau tik laiko klausimas kurie pirmiau

Juokingiausia, kad nebūtina nei vieniem, nei kitiem išnykti.... Bet Lietuviškas mentalitetas ima viršu, ir kiekvienas tikisi, kad perkūnas trenks į kaimyno daržinę o nei į jo.....

Matai mes jau puse metu kaip gaunam po 0,38 lt ir dar nenumirem. O jus sreitambieji gaudami po 0.6 visruosiaties ruosiates strekuoti ir niekaip neprisiruosiat ir zinai kodel? todel kad jusu saujele ir be musu smulkiuju jus nieko negalit, o mus jau nekarta isduret ir bijot kad mes su jumis neisim i piketus, todel ir vis atidedat streika. Taip kad manau pienas baltas ir nieko cia baisaus kad ir jus su savo kiekiais gausit tiek kiek ir mes.

Sekmes!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as manau reiktu kurti kokia VŠĮ kuri organizuotu kaimisku produktu is ukininku pardavinejima. Dabar patalpu laisvu pilna nuomotis ir kaina nuomos gera dabar. Kiekvienam rajone atidarius po nedidele parduotuvele i kuria savo produkcija pristatynetu ukininkai o VŠĮ jau rupintusi patalpu organizavimu, įrangos isigijimu ir visa likusia vadyba. Taip kiekviename mazesniame rajone pvz kaip zarasai butu kokie 5 ukininkai kurie pristatytu piena, darzoves ir t.t. butu sutarta logiska tarpusavio kaina, pvz ukininkui 0,8lt uz lita pieno o toj parduotuvej kaina butu apie 1,1 lito.

Tokia kaina zmones manau griebtu ta piena, nebereiktu ir bobuciu su bidoneliais :)

VŠĮ galėtų buti išlaikoma iš nedidelių antkainių kurie reikalingi veiklai vykdyti ir pardavėjų algoms mokėti.

Plius dirbantys papildomai galėtų aukoti tuos 2% kuriuos skiriam kam norim. Tie patys miestieciai manau negailetu paaukoti ju jei zinotu kad tikrai egzistuotu tokios parduotuveles. Na siaip jau mano tokia mintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir bus tas skirtumas kol kazkurie isnyksim o tai jau tik laiko klausimas kurie pirmiau

Juokingiausia, kad nebūtina nei vieniem, nei kitiem išnykti.... Bet Lietuviškas mentalitetas ima viršu, ir kiekvienas tikisi, kad perkūnas trenks į kaimyno daržinę o nei į jo.....

Matai mes jau puse metu kaip gaunam po 0,38 lt ir dar nenumirem. O jus sreitambieji gaudami po 0.6 visruosiaties ruosiates strekuoti ir niekaip neprisiruosiat ir zinai kodel? todel kad jusu saujele ir be musu smulkiuju jus nieko negalit, o mus jau nekarta isduret ir bijot kad mes su jumis neisim i piketus, todel ir vis atidedat streika. Taip kad manau pienas baltas ir nieko cia baisaus kad ir jus su savo kiekiais gausit tiek kiek ir mes.

Sekmes!

o kaina skiriasi vien del surinkimo kastu ,dabar atvaziuoja pas mane ir pasiima tiek pieno kiek is 4 aplinkiniu punkteliu surenka,o ten jau dirba po vedeja,elektra,saldytuvas ,punkto nuoma ir daug dar ko kito,o pas mane atvaziavo susipumpavo ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir bus tas skirtumas kol kazkurie isnyksim o tai jau tik laiko klausimas kurie pirmiau

Juokingiausia, kad nebūtina nei vieniem, nei kitiem išnykti.... Bet Lietuviškas mentalitetas ima viršu, ir kiekvienas tikisi, kad perkūnas trenks į kaimyno daržinę o nei į jo.....

Matai mes jau puse metu kaip gaunam po 0,38 lt ir dar nenumirem. O jus sreitambieji gaudami po 0.6 visruosiaties ruosiates strekuoti ir niekaip neprisiruosiat ir zinai kodel? todel kad jusu saujele ir be musu smulkiuju jus nieko negalit, o mus jau nekarta isduret ir bijot kad mes su jumis neisim i piketus, todel ir vis atidedat streika. Taip kad manau pienas baltas ir nieko cia baisaus kad ir jus su savo kiekiais gausit tiek kiek ir mes.

Sekmes!

Sekmė nepamaišys nei Tau, nei man, nei kitiems pieno gamintojams, liudna, kai skaitau tokius pasisakymus, nes atrodo teisu esu manydamas jog daugumai mažujų svarbu, kad didieji gautu mažiau nei kad dabar gauna, -negu tai, kad jie patys gautu daugiau....

Idomu, kaip ir kuria prasme jaučiasi mažieji išdurti didžiujų, Ar didieji supirkinėja ir perpardavinėja jų pieną? ar didieji trukdo kooperuotis mažiesiems ir neleidžia diktuoti salygu, ar didieji renka mokęsčius iš mažujų, Ar aplamai esame kalti, kad kaikurie apsijungėme, kad ir į nepilnai funkcionuojantį kooperatyvą ir gauname didesnę kainą? Negaliu suprasti tokių pasisakymų....

Tikrai su tokiu mastimu, perdirbėjai ilgai maitinsis pigiu pienu ir auginsis storesnę atsparumo odą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padvariskis biski nupezes esi,as irgi gaunu kaip ir tu ,bet kaltint kitus statytojus apsurdas Taip mastydami iki 20 centu uz litra nusirisim,ar dar zemiau,gerai sako kad mes tik prie kompo kitus aplot galim

Ačiu.... pamaniau, kad aš jau visai svaigstum, ir realybės nebesuvokių...

Esu minėjas, kad gal per savo agitacijas, jungtis į pieno gamintojų kooperatyvus, o gal del kokių kitų preižasčių esu jau nuskalpuotas pieno perdirbėju, bet tos veiklos neatsisakau, ir nesnaudžiu gaudamas, kad ir kone didžiausią kainą už litrą pieno...

Nedrystu kaltinti mažujų gamintojų, kad jie parduoda savo pagamintą pieną parduoda galima sakyti denpingo salygomis, tiesiog jiems perdirbėjai diktuoja tokias sąlygas. Todėl ir norėčiau, kad kuo daugiau gamintojų butu kooperatyvuose, ir kad butume kordinuotai organizuoti, tada ir derybos del kainų, būtų vertos derybų pavadinimo, ir nereikėtu vienas kito kaltinti išdurinėjimais.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mama sake gaus ismokas ir varys y PIENAS LT :D o siaip db visi is papratimo dirba, bet ateis sienapjute ir tada pasimatys viskas. Nelabai numanau is ko sienaus zmones, tad tie, kurie dar turi kita pragyvenimo saltini, karves tiesiog parduos, o kas tik is pieno pragyvena tai nzn... :icon-confused: bet kol rulonu yra, maziukai galvos nekvarsina, vasara irgi nekvarsins, o va rudeni batai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai mes jau puse metu kaip gaunam po 0,38 lt ir dar nenumirem. O jus sreitambieji gaudami po 0.6 visruosiaties ruosiates strekuoti ir niekaip neprisiruosiat ir zinai kodel? todel kad jusu saujele ir be musu smulkiuju jus nieko negalit, o mus jau nekarta isduret ir bijot kad mes su jumis neisim i piketus, todel ir vis atidedat streika. Taip kad manau pienas baltas ir nieko cia baisaus kad ir jus su savo kiekiais gausit tiek kiek ir mes.

Sekmes!

graudu skaityti tokius pasisakymus...ar jus smulkieji bent kiek pamastot pries tokius pareiskimus pareiksdami? kas jums draudzia gauti didesne kaina? ko nesikooperuojat? manau,pas jus ponas islindo pagrindinis lietuviu bruozas - pavydas,del kurio mes,visi pienininkai,man rodos,ir nesam "vienas kumstis" ir nebusim niekada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat cia tu "dumoju" visiskai teisus, kol lietuviai skaiciuos vieni kitu pinigus tol gero nelaukit. Pries 5 metus mes supirkdavom piena is zmoniu per PZ uz tai gaudavom paslauga, tai zmones dar po siai dienai loja kad jie dar turi pinigu nuo pieno rinkimo laiku :D Ir dar jeigu kas atsimena toks buvo "Vilniaus pienas" kuris bankrutavo, cia musu buvo pieno rinkimo pradzia, bet zmonem nerupejo kad as negaunu pinigu is ten, duok ir viskas. Manau lipame antrakart i ta pacia duobe, kuria manau galetume siek tiek lengviau islipt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir durnas esu, gal optimistas nepagydomas, bet stengiuosi diskutuoti, apie ŽŪ produkcijos gamintojų vienijimasi. Visas pastangas dedu siekdamas išaiškinti kooperacijos naudą ir jėga, neneigdamas, kad tai sudėtingas ir slidus kelias į sekmę, bet kad ir pavieniai pasisakumai švelniai tarian "ne į temą" atima daug jėgų.... Supraskit, aš aaktyviai dalyvauju pieno gamintojų kooperacijoje, ir nesvarbu, kad tuo pat metu svarstau dar minimum dvi alternatyvas savo pieno pelningai realizacijai.....

Tad vyrai (moterys taipat) palikim nesekmių nuoskaudas ir ambicijas, tegu del mūsų produkcijos kapojasi perdirbėjai ir vartotojai, o mes vienykimės.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu as gyvulininkas, bet dusia skauda kai broli ar sese isdurineja. Gal pora pamastymu is salies ,jei galima. Pirmiausia pienininkai pasidave labai gerai apgalvotai perdirbeju politikai, kuo daugiau prigamins ukininkai pieno ir kuo giliau jie iklimps i skolas tuo geriau bus perdirbejam.Jiems tas labai gerai pasiseke.Nei vienas ukininkas nesusimaste, kur des piena jei monstrai jiems paskelbs kara.As uz jum atsakysiu, nes ta piena uz ACIU.Kas dabar ir yra. Juokas pro asaras.Jie dar puikiai supranta kad tarp statytoju nera vienybes, jie ta puikiai suprasdami dabar tyciojasi. Is ekonomines puses, musu pieno kaina (pardavimo parduotuvej) yra tarp lyderiu europoij, supirkimas ,tarp lyderiu is kitos puses, pats pigiausias .Iskyla klausimas KODEl ?Manyciau kad esam suskaldyti, dydeli, mazi.Zadejo mazus uzdaryt, nebeimt pieno, bet kur rasi pigesnio pieno nei pas maza statytoja, jis nieko neskaiciuoja. Dideli keikia mazus,mazi keikia valdzia, gaunasi uzburtas ratas, o laimi perdirbejai. Pamastymui. pas mane buvo atvaziave svedai ukininkai i svecius, pamedziot.Trys karvininkai turi po 70 karviu ir ju perdirbimo koperatyvo vadas.Gamina pudytus surius, pardavineja po visa pasauli ir gan gerai gyvena.Nesakau kad mes taip turim daryt,bet..... vasara varysiu i svecius, paziuret naturoij kaip visa tai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakikim nusiperki pieno seperatoriu grietine indeluos susveri kaina uzrasai :) turgiu issiperki vieta, saldytuva +pieniu saldytuva pastatai pardaveja ir pardavineji :D gaminimo patalpu reikalavinimai ir kokiu leidimu reikia :D gal zinot :o

O ka darysi su liesu pienu....? Aš turiu komercinį pasilyma ant stalo visos perdirbimo linijos, kiri gali gaminti viską, nuo pieno iki surio, ir su visai jogurtais ir varškėmis...Pilnai automatizuota linija, su pakavimu ir visom techologijom....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakikim nusiperki pieno seperatoriu grietine indeluos susveri kaina uzrasai :) turgiu issiperki vieta, saldytuva +pieniu saldytuva pastatai pardaveja ir pardavineji :D gaminimo patalpu reikalavinimai ir kokiu leidimu reikia :D gal zinot :o

O ka darysi su liesu pienu....? Aš turiu komercinį pasilyma ant stalo visos perdirbimo linijos, kiri gali gaminti viską, nuo pieno iki surio, ir su visai jogurtais ir varškėmis...Pilnai automatizuota linija, su pakavimu ir visom techologijom....

Čia aišku visai ne mano sritis, bet įranga ir technologijos tai tik pradžia. Reikia receptūrų, kalnų popierių, šaldytuvų ir rinkos. Į didelius tinklus nepateksi greičiausiai, arba jie tau kelnias numaus, o vežiot po visą kraštą kelis indelius grietinės gali būt nepigu. Kelis metus dirbau majonezo gamyklėlėj, tai teko su šito verslo specifika susipažint truputį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai sutinku reikia vienitis as uz bet mano kaininas pries :icon-confused: ka data :( butumem kaip vokieciai vieningai nenese pieno va tada butu rimtai ziureja perdirbejai i mus ukininkus ir durneliais nelaike :( reikia rimtai valdziai ziuret i si reikala :icon-eek: kad uzdraustu is latviu piena vest ir is lenku maisto produktus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai sutinku reikia vienitis as uz bet mano kaininas pries :icon-confused: ka data :( butumem kaip vokieciai vieningai nenese pieno va tada butu rimtai ziureja perdirbejai i mus ukininkus ir durneliais nelaike :( reikia rimtai valdziai ziuret i si reikala :icon-eek:kad uzdraustu is latviu piena vest ir is lenku maisto produktus :)

O kai kiti uždraus iš mūsų įvežt tuos pačius pieno produktus ar pavyzdžiui grūdus - kaip tada bus? Negali draust pirkėjui rinktis, o apeliuoti į patriotizmą yra kvaila, kai kalba eina apie pinigus. Vartotojas dabar pakankamai sunkiai gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu komercinį pasilyma ant stalo visos perdirbimo linijos, kiri gali gaminti viską, nuo pieno iki surio, ir su visai jogurtais ir varškėmis...Pilnai automatizuota linija, su pakavimu ir visom techologijom....

ar labai tai brangu..? jei ne komercinė paslaptis.. +/-.:)

Pardavėjas siulo už 87000 US dolerių, 1000l pieno perdirbama per 1-4 val. priklausomai, ka gaminsi. visai irangai reikai 80-90 kvadratinių metrų patalpos,įranga yra Izraėlio gamybos....

Suprantu, kad linija ir pienas, dar neviskas, marketingo ir viso kito prekybinio š.... Bet kas lieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu komercinį pasilyma ant stalo visos perdirbimo linijos, kiri gali gaminti viską, nuo pieno iki surio, ir su visai jogurtais ir varškėmis...Pilnai automatizuota linija, su pakavimu ir visom techologijom....

ar labai tai brangu..? jei ne komercinė paslaptis.. +/-.:)

Pardavėjas siulo už 87000 US dolerių, 1000l pieno perdirbama per 1-4 val. priklausomai, ka gaminsi. visai irangai reikai 80-90 kvadratinių metrų patalpos,įranga yra Izraėlio gamybos....

Suprantu, kad linija ir pienas, dar neviskas, marketingo ir viso kito prekybinio š.... Bet kas lieka

Tai va susimetus 2 ūkininkam kainuos tik po 43500 $, o 3 - jau tik po 29000$ ...

http://www.clal.it/en/index.php?section ... nto_baltic

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip radau gan idomu varianta mobilu pieno saldytuva:

http://www.elega.lt/index.php?action=page&id=347&lng=lt

Variantas įdomus. Tačiau kiek aš pamenu, reikalavimuose pieno ir pieno gaminių pardavimui tiesiogiai vartotojui leidžiama parduoti tik atšaldytą iki +6 °C temperatūros pieną. O čia (kiek aš suprantu perskaitęs www puslapį) efektyviai šaldo iki 10 °C. Plius atviras klausimas, iš kur pigiai ledo nuolat gauti...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...