Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Mums irgi pieno zvaigzdes mazina nuo kovo 1d. ir kas pasakys jog ne kartelinis susitarimas visi bendrai mazinimus daro. del tu streiku tai kaip patirtis parode tai po kiekvieno streikavimo perdirbeju kisenes pasipildydavo kelesdiasimcia milijonu litu valstybes paramos atseit subsidijos ukininkams. ir niekad ju tiesiogiai neduodavo. kodel jus tokie garantuoti jog sikart pastreikavus keliems is musu i kalejima atsisedus perdirbejai vel negaus eilines injekcijos"valstybes paramos zemdirbiams"???

kitas dalykas--yra toks kooperativas pienas LT kuriam ir mes priklausome. buvo duota suprast jei isstosim tai kainu mazinimas nebus toks skaudus. kai kurie is jo isstojo del pusmecio naudos. turi but krize ir dar didesne kol supras KOOPERACIJA vienintele iseitis valdyt situacija patiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo mintys tikrai sveikintinos, o jei siuo laikotarpiu nesivienisime tai greit uzsienieciai gales is anstoliu papigiai nusipirkt daug zemes. pvz mes nesam "pieno puta" gaunam 44ct. girdrjau bus -30% tai kas gaunas? 0,3Lt.... net asros neiseina nubraukt pagalvojus kas bus dar ateityje...o tame koperatyve liekam tik iki balandzio 1....geriau jokio koperatyvo nai toks... taigi kowboy, mano manymu tik tu galėtum pralaužti ledus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mums irgi pieno zvaigzdes mazina nuo kovo 1d. ir kas pasakys jog ne kartelinis susitarimas visi bendrai mazinimus daro. del tu streiku tai kaip patirtis parode tai po kiekvieno streikavimo perdirbeju kisenes pasipildydavo kelesdiasimcia milijonu litu valstybes paramos atseit subsidijos ukininkams. ir niekad ju tiesiogiai neduodavo. kodel jus tokie garantuoti jog sikart pastreikavus keliems is musu i kalejima atsisedus perdirbejai vel negaus eilines injekcijos"valstybes paramos zemdirbiams"???

kitas dalykas--yra toks kooperativas pienas LT kuriam ir mes priklausome. buvo duota suprast jei isstosim tai kainu mazinimas nebus toks skaudus. kai kurie is jo isstojo del pusmecio naudos. turi but krize ir dar didesne kol supras KOOPERACIJA vienintele iseitis valdyt situacija patiems.

Taip streikuojant rizika yra, bet ar mažesnė rizika nieko nedaryti ir tikėtis, kad jiems prabus sažinė....?

manau, kad blogiausia , ka sioje situacijoje galima padaryti, -tai nedaryti nieko.....

Taipat ir aš priklausau kooperatyvui Pienas LT, ir kolkas kaip ir visi kiti jo nariai priklausome koopertyvui Lietuviškas Pienas, bijau, kad šioje situacijoje laikas ir laukima yra ne musu pusėje, nes labai greit ateis pavasaris ir tada mes jau visai nieko nebegalėsime, nes per kiauras paras sėdėsime savo komfortiškuose lizinginiuose traktoriuose, ir jei dar turėsime kokį litą kurui, tai lyginsim dirvas, sėsime žoles ir grudu, o poto gal ir pašarus ruošime, o tuo metu perdirbėjai ir toliau kas dvi savites mažins supirkimo kainą..... o kas tada....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziaurus sudas su ta vienybe. Yra musu kaime maziuku, kurie jau db po 26 ! centus berods gauna ir nesa toliau. Pasakysit, kad kvaila, as irgi taip manau, bet jei yra vaikai, o visos pajamos is pieno, tai sunkiai ysivaizduoju, kaip toki zmogu priverst nenest pieno. Kad ir kelis litus gauna, bet visgi kazka gauna ir dziaugias duonos nusipirkes. Kaip tokiam isgyventi ten koki menesi ar pan be jokiu pajamu? Jei butu atrastas kazkoks budas, tada yra sansu, bet cia jau turi buti kazkokie straipsniai spaudoje platinami ir pan, del ko cia viskas ir pan, nes kazkaip turi buti viskas paaiskinta labai aiskiai, kaip jiem elgtis, kokius veiksmus daryti, del kokiu priezasciu palaikyti akcija ir ka tai jam gero atnes. Nes jei nebus pritarimo is absoliucios daugumos zemdirbiu, lb gero efekta vargu, ar pavyks pasiekt. Na nebent stovet su beisbolke kiekvienam kaime po prie kiekvieno punkto ir piktybiskai neleist priduot pieno "streiklauziams" :) Bet kita vertus, jei tikrai pavyktu kazkaip atkirst importa ir sustabdyt didziosios dalies pieno tiekima, tada pienininkam tikrai neturetu buti saldu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iš manes daug nesitikėkit, ar jaunas ir neitakingas, aš mažas ūkininkas, ir pats pavasari sėsiu į raktoriu, o šeima mane ir taip mažai mato..... aš galiu (o ir visas mėnuo tai darau) suagituoti savo rajono pienininkus stereikui (nors už tai mane jau nuskalpavo ŽVAIGŽDŪNAI) bet kaip sakiua reikai kordinatoriaus.... reikia protingo žmogaus suprantančio daugiau nei aš, reikai turinčio patirties tokiems dalykams.... asmeniškai esu tik dalyvaves visose iki šiol vykusiose žemdirbių prtestose, ir sėdėjas ant asfalto ties pasieniu kai pries kokios 6 metus blokavome Saločių pasienio postą....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvus spaust yra perdirbeju tikslas ypac perpektyvesnius. Pieno putoj kaip suprantu yra labai daug smulkesniu gaminotoju nepasiduokit, laikykites. gal reiktu valdyba sumazint buhaltere atleist ar kitaip islaidas karpyt bet tik neissiardyt. jei ne kooperatyvai seniai gautume visi po 25ct ar dar maziau. tikiuosi sumazins ZUM vet reikalavimus tiesioginiam pieno pardavimui sitaip ukininkai gales irgi paspaust perdirbejus per turgelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvus spaust yra perdirbeju tikslas ypac perpektyvesnius. Pieno putoj kaip suprantu yra labai daug smulkesniu gaminotoju nepasiduokit, laikykites. gal reiktu valdyba sumazint buhaltere atleist ar kitaip islaidas karpyt bet tik neissiardyt. jei ne kooperatyvai seniai gautume visi po 25ct ar dar maziau. tikiuosi sumazins ZUM vet reikalavimus tiesioginiam pieno pardavimui sitaip ukininkai gales irgi paspaust perdirbejus per turgelius.

labai pritariu....

Jei kombinatai ūkininkui siulo keliais centais didesnę kainą (aišku po mėnesio ar dviejų savaičių tą kainą dvigubai sumažins) tik todėl, kad tas išstotu iš koopertatyvo, o vienam mano pažistamam biržiečiui pareiskė, kad jei tas istos i Pienas LT, tai tapačią diena Rokiškio suris nebeatvažiuos... ar manote tai nėra paskutinis spardymasis pries kooperacija....?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperatyvus spaust yra perdirbeju tikslas ypac perpektyvesnius. Pieno putoj kaip suprantu yra labai daug smulkesniu gaminotoju nepasiduokit, laikykites. gal reiktu valdyba sumazint buhaltere atleist ar kitaip islaidas karpyt bet tik neissiardyt. jei ne kooperatyvai seniai gautume visi po 25ct ar dar maziau. tikiuosi sumazins ZUM vet reikalavimus tiesioginiam pieno pardavimui sitaip ukininkai gales irgi paspaust perdirbejus per turgelius.

siaip pieno zvaigzdes moka mano kaime po 56 ct, o nesa tokius pat kiekius pieno ir is namu ima. o mum reikia vesti apie 3 km.. dabar dar geriau..vercia pirkti trasas, nes jie prisipirko rudeni nezmoniskomis kainomis. siandien per prievarta atveze 4 maisus NPK 16-16-16 ir reiks sumoket 550berods. tai uz tona 2750lt? kada taip buvo?as galiu nusipirkt ir uz 1600 tai nafik man pirkt mazais kiekiais ir uz tokia kaina?? viskas. tevai iseina is ukininkavimo, perraso uki broliui ir jis nes pieno zvaigzdems. ukininkausim su broliu dviese, pletosim uki ir, duokdieve mums pasiseks pragyvent ir nebankrotuot. i streikus vyksim visus. Jei seimas nesusiprato kai buvo dauzomi langai, pradesim griauti, bet mes,ukininkai,susikoperuokime nes patys matome, kad kuo toliau tuo sunkiau mums isgyventi. O kokios paskolos ritasi mums is paskos? Jei ir toliau galvosime kad " ai, ko as ten, vistiek nuo manes niekas nepasikeis..." tai geriau iskart kvieciam AGARA kad isvestu gyvulius, nes veliau visi pardavines ir kris kainos. Ir reikia kaska daryti iki kovo 15 dienos... tokie mano pamastymai..labai nesmerkit uz tokias mintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tos mintis turbut daugumos gamintoju mintis tokios. Su langu dauzymais ir griovimais tikrai nieko gero nepasieksim tik likusia visuomenes dali pries save galima nuteikti. viskas yra tikrai sudetinga streikas manau veiktu tik kaip priemone paversti musu problema visos lietuvos problema kaip ta streika organizuot jog taip atsitiktu nzn turbut reiktu piena dalint kiekvienam lietuvos didesniam miestelyje tiesiai is ukininko bidono ar backos. kad negaut baudu reiktu susitart su starkevicium del vet reikalavimu sumazinimo. jeigu padalintume piena kiekvienam miestelyje nemokamai manau tikrai paveiktu daug geriau negu keli isdausti langai nuskambeje kur kriminalu skilty. pats galeciau kelias tonas i savaite papilstyt. prie Prunskienes tas dalinimas nemokamai nesigavo nes valdzia(ZUM, Ukininku sajunga) perdirbeju kiseneje sedejo. Manau paprasciausiai reikia vet reikalavimus sumazint tiesioginiam pardavimui ir reikalai pajudes, tam aisku priesinsis perdirbejai, bus kruva uzsakomuju straipsniu ir mokslininku isvadu kaip tai kenksminga ir t.t o bobutes kaip pardavinejo piena taip ir pardavineja pavartese visokiuose nieks nuo pieno nenumire.

o del trasu priverstinio pirkimo. tai turbut buvo kooperatyvo sprendimas pirkti tas trasas jei visi nutare tai nutare. nuostoliai tai pat dalinami visiems kaip ir nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal as ir klystu bet turim kazkuria imonia davesti iki bankroto ir nupirkti, kol neturesim imones bus niekas,jie ir toliau juoksis is musu,o jei streikuoti tai tik uzblokuoti visas imones kad negaletu nei ivezti nei isvezti produktu,pieninese dirbantys ir joms tiekiantys visokias priemones,manau nesupranta kad jie visi turi darba vien tik per mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta kooperacija, tikrai sudėtingas o kartais ir skaudus dalykas.... juk labai lengva reikalauti savo naudos dalies, bet juk buna ne tik kooperatyvams, kad prisidarai nuostoliu pirkdamas nelaiku trašas ir panašiai, tad tokiu atvėju tenka kad ir nenorint prisimti dali to nuostolio....

suprantu, kaip sunku kiekvienam bus prisiversti ir neparduoti perdirbėjui pieno, kad ie vieną diena, o tikiu, kad dienos nepakaks, nes ir pats jau buvau priverstas dviejų parų 3 tonas pieno išpilti į kanalizaciją... Žiauru, bet nemanau, kad be to apseisime...

Aišku, gėda man dejuoti, kai kolėgos forumiečiai guodžiasi gaudami pi 40 centų, nes aš kolkas už kovą žadu gauti po 60... tiesa juk niekas nepasakė, kad jau daugiau nebemažins.... o kuks bankui imbamas paskolas, pasirašiau sutartį konkrečiom palūkanom, ir dabar, kai jau kone perpus sumažino kainą, turėčiau kreditotiui rašyti laišką, kad "situacija pieno gamybos sektoriuje ir toliau blogėja, todėl ir aš siulau man sumažinti palukanas 50 procentu ir paskolos gažinimo termina atidėti 5 metams... nes kitu atveju aš bankui visai nebemokėsiu jokių palūkanų ir nežinau ar gražinsiu pačią paskolą....) Juk nevienas iš pieno žvaigždžių gavome būtent panašiai skambančius laiškus, ir juk juos parašė ne kokia kaimo bobutė, o atsakingi asmenys,skirtumas tik tas, kad į tokius musu reikalavimus bankininkas tik nusijuoktu ir ties smilkiniu pirštą pasukiotu.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbut reiktu galvoti apie tiesioginiio pardavimo nauda per turgelius, ar tarkim skaiciau siandien jog norfos prekybos centras zada priimti prekiauti ukininku produkcija po savo stogu. kelios bendroves kauno rajone jau prekiaujia dalimi pieno kaina apie 1.5lito sieka ir pinigai is karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na iki kokio 100 ltr imanoma butu parduoti turguj,bet ir vel prades dauguma tai daryt prasides pestynes del kainos ji kris ir vel liksim prie to paties apsidziaugsim savo darbu,tas pats ir su prekybais centrais tarkim jie sutinka priimta ta supilstyta piena po 1.5 tarkim,vezi tu kokia savaite viskas ok,atvaziuoja tavo kaimynas pas savininka ir sako zinai as tau parduosiu po 1.3,ir ka tas prekybininkas pasirinktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iki 40ct turetu nemazai kaimynu atvaziuot kad tiek numust pas ta prekybininka. kitas dalykas jei tokios kainos kaip 40ct uz pieno litra butu kokioj norfoj tai lietuvis statistinis pieno gerejas pamirsut visus kelius i kitus prekybos tinklus :icon-twisted: utopija ale vien pagalvojus smagu daros :D zodziu smulkesniem turgeliai tikrai iseitis ale tiems kurie per diena po kelias tonas stato neiseitis. nebent laikina priemone butu. Jei dar sumazins kaina ieskosiu keliu as i tuos turgelius, bent jau darbininkam algas iseis ismoket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir vakar minėjau, kad blogiausia, ką galime šiandien padaryti, - tai nedaryti nieko.....

Kiekviena alternatyva ir iniciatyva yra sveikintina, kiekvienas kelias iki vatotojo apeinant monopolinius perdirbėjus yra geras...

Kiekvienas turime rasti savo nišą ir nebelaukti malonės iš perdirbėju, juk maži gamintojai, be vargo gali patiekti pieną vatotojui tiek legaliai, tiek ir ne, juk nepaslaptis, kad ir dabar gyvenvetėse kaikurie 2-3 karvučių laikytojai džiaugesi, jog visą pieną išparduoda tiesiog iš namų, o iš to kas lieka, tai pagamina sviesto ir kokį sūrį, ir taipat parduoda... Juk nevien pieno gamintojams sunku, daugelis pradeda ieškoti alternatyvos, ir pirkti naturalesni bei pigesnį produktą....

O tie gamintojai, kurie pagamina pieno po toną ir dagiau(galima ir mažiau) per dieną, be problemų turėtu jungtis apsoliuti dauguma į kooperatyva(us) ir organizuotai iškoti civilizuotų kelių peino žalevos realizavimui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad jau daugeliui pieno gamintoju atsibodo ta "duona" is karviu, atsibodo laukti geru kainu ir geresniu laiku...bent jau mes tai karvytes tikriausiai iki 2012 metu palaikysim ir ate, nebent aukso amzius pienui ateis :icon-mrgreen:

dar daug laiko iki tu 2012 cia nezinai kas bus uz savaites,na kiek as pakalbu su mazesniais suseria pasarus ziemos ir baigia su tom karvem,o kaip bus pamatysim prasides rulonu gamyba bus aisku kas ka sugalvojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad jau daugeliui pieno gamintoju atsibodo ta "duona" is karviu, atsibodo laukti geru kainu ir geresniu laiku...bent jau mes tai karvytes tikriausiai iki 2012 metu palaikysim ir ate, nebent aukso amzius pienui ateis :icon-mrgreen:

dar daug laiko iki tu 2012 cia nezinai kas bus uz savaites,na kiek as pakalbu su mazesniais suseria pasarus ziemos ir baigia su tom karvem,o kaip bus pamatysim prasides rulonu gamyba bus aisku kas ka sugalvojo.

na taip, gali ir anksciau pabaiga ateiti. mum jau dabar didelis galvos skausmas is kur reikes gauti pinigu rulonams, nes vien jais seriam

Kolegos, jei kam bėda su rulonais, tai kolkas ir dykai atiduodamu turime, tik va bėda ju trasportavimasis, bet jau vienas ūkis tai vežasi, ir tik už pakrovimą teapsimoką, o jei rimtai, tai ir pats nežinau, kaip bus su vasarą su pašarų ruoša, matyt bus tikrai sunku....

bėja, šiandien nuo pietu vartau pieno pardavimo automatų buklėtus su komerciniais pasiulymais... žinot, aš jau susidomėjau... Tad jei mes dar pusmetį tempsime su streikais, tai aš nežinau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bėja, šiandien nuo pietu vartau pieno pardavimo automatų buklėtus su komerciniais pasiulymais... žinot, aš jau susidomėjau... Tad jei mes dar pusmetį tempsime su streikais, tai aš nežinau....

o tai kur ta automata pastatysi? bent is pradziu, mano nuomone tai nelabai kas pirks.. vaikigalai apdergs, sulauzys..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bėja, šiandien nuo pietu vartau pieno pardavimo automatų buklėtus su komerciniais pasiulymais... žinot, aš jau susidomėjau... Tad jei mes dar pusmetį tempsime su streikais, tai aš nežinau....

o tai kur ta automata pastatysi? bent is pradziu, mano nuomone tai nelabai kas pirks.. vaikigalai apdergs, sulauzys..

Tikrai dar neturiu pilno verslo plano su vomis smulkmenomis, bet.... Pasakykite, kad tai niekada neprigis ir musu šalyje....

Del vietos, tai nemanau, kad tokie aparatai stovės mokyklose, ir skersgatviuose.... Bet pasidairius butu galima rasti vietą, tik pagalvojau, kad dabartiniai didieji prekybininkai, o taippat ir perdirbėjai, tikrai nebus sužavėti... kaip tyčia jau pasižiurėjau, kiek kainuoja parduotuvėje litras ponormalio pieno.... šiurpas ima... ir paskykite, kad vartotojai nepirks naturalaus pieno, kai jo kaina bus ženkliai mažesnė... idomumo dėlei paklausinėjau savo pažystamų miestiečiu, ar jie pirktu tokį piena, ir neivienas net nesuabejojes pasakė, kad pirktu net daugiau nei perka dabar iš maximos.... (aišku, tai subjektyvi apkalusa, ir tikrai ne nuo pirmos dienos bus išgraibstomas pienas) juk nepaslaptis, musu visuomenė koncervatyvi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...