Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Jūs durni atsiprašant ar kaip? Ar pasigirt labai norit kad daug centų gaunat? O gal aš kažko nežinau ir dabar jau pofik kad natūralaus peino kaina tai toks rodiklis kuris absoliučiai skiriasi pas kiekvieną ūkelį ir nesvarbu kiek pieno beveži. Ar čia jau pasidarė įprasta rašyt natūralaus kainą kad pasijaust " daugiau gaunančiu" ? Rašykit gal normaliai, kaip balti žmonės, bazinio kainą su priedais kiek ten dabar dadeda, neperskaičiuoto pieno. Nes dabar gaunas matavimas kieno ilgesnis... pvz eko dabar iki šimto dienai, 191+60 jei atitinki iki 70bakterijų ir 350sls. Čia jeigų ką, nepopuliarioji BAZINIO pieno kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar nebus taip kad su kooperatyvas vėl darosi liūdniau negu tiesiogiai?

 

mūsų atveju kooperatvyvas kainą metė gerokai vėliau, nei tiesiogiai perkantys. Kelia irgi truputėlį vėliau. Bet dėl  kelių centų lėkt iš kooperatyvo nėra prasmės. Jeigu ką uždirbs, išdalins kaip dividenus nariams metų gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs durni atsiprašant ar kaip? Ar pasigirt labai norit kad daug centų gaunat? O gal aš kažko nežinau ir dabar jau pofik kad natūralaus peino kaina tai toks rodiklis kuris absoliučiai skiriasi pas kiekvieną ūkelį ir nesvarbu kiek pieno beveži. Ar čia jau pasidarė įprasta rašyt natūralaus kainą kad pasijaust " daugiau gaunančiu" ? Rašykit gal normaliai, kaip balti žmonės, bazinio kainą su priedais kiek ten dabar dadeda, neperskaičiuoto pieno. Nes dabar gaunas matavimas kieno ilgesnis... pvz eko dabar iki šimto dienai, 191+60 jei atitinki iki 70bakterijų ir 350sls. Čia jeigų ką, nepopuliarioji BAZINIO pieno kaina.

Nu jo, girkimės, tai yra verkime, kad mažiausiai iš visų gauname, kad milžiniškas kainų skirtumas už superkamą pieną, tarp mūsų ir kitų ES šalių... O kad Europines kainas visada palyginime rašo būtent už natūralų pieną, tai retas pamato... Aš užvedžiau šią diskusiją, taip kad labai atsiprašau, jei kam nuotaiką tuo sugadinau... Bet esmė tame, kad mes Lietuviai, pripratę tik dejuoti ir guostis...

Taip kad vis kas linkę dejuoti, drąsiai girkimės kaip mažai gauname skelbdamiesi, tik bazinę kainą, už bazinių rodiklių pieną...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai vienodai, matau aš kad ir straipsniuose daugumoje rašo, natūralaus pieno kainą, bet čia tiesiog mažų mažiausiai abstrakti kaina, kurios didelę dalį sudaro ūkininko indėlis į karvių gerovę ir potencialą, kai tuo tarpu bazinė kaina nuo to praktiškai įtakos neturi, na apart tų kriterijų kurie yra priskirti. Nedejuoju aš nė kiek, su tokiais kiekiais kokius mes vežam, kainą skaitau labai nebloga, išgyvent tikrai galima, bet visada reikia siekt didesnės kainos, nes kuo daugiau gausi, tuo daugiau "lašinių" turėsi rezerve, kai ateis vėl sunkūs laikai, o jie kaip žinia, tikrai ateis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pradėkim plėšytis maikes dėl kainų surašymo, susitarimo tik reikia. Kalbant apie pačia kainą, tai dar nėra ta kaina, dėl kurios būtų galima eiti su šypsena į fermas. Prieš šią krizę, kaip buvo tokia kaina, buvo smagu, dabar gaunam beveik tą kainą, bet reikia nepamiršti kad pakilo darbo užmokestis, žemės kainos ir visos kitos prekės, na nafta atpigo ir susumavus ką turim? Nedejuosim, reikš kad viskas gerai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane visų pirma domina būtent bazinė kaina, o kiek gaučiau už natūralų, negalėčiau pasiskaičiuot nežinant bazinės kainos. Tam manau ši tema ir skirta, kad žinot realią kainų situaciją visoje LT ir pas visus supirkėjus. Taip kad, žinodami bazines kainas, visi sugebam pasiskaičiuot ir kiek natūralus kainuoja.  

Rokiškio sūris, virš 500 l per parą, 0,18 cnt bazinis + 2 ct priedų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane visų pirma domina būtent bazinė kaina, o kiek gaučiau už natūralų, negalėčiau pasiskaičiuot nežinant bazinės kainos. Tam manau ši tema ir skirta, kad žinot realią kainų situaciją visoje LT ir pas visus supirkėjus. Taip kad, žinodami bazines kainas, visi sugebam pasiskaičiuot ir kiek natūralus kainuoja.  

Rokiškio sūris, virš 500 l per parą, 0,18 cnt bazinis + 2 ct priedų

trumpa yra skrudžas,žp už tą patį kiekį 22cnt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

American pica, užsisakant kavos, puodelis kainuoja 0,8eur, užsisakant kavos su pienu- 1,2eur. Auksinis pienas.

 

 

Kaip ir apie kainas,nors kitaip.Kilo abejonės,kad tos sutartys,kurias pasirašom pristatant pieną  toje pačioje pieninėje nėra vienodos visiems.Gal ir klystu,nežinau.Čia rašau apie tas mūsų grupes pagal parduodamo pieno kiekį.Skaldyk ir valdyk?

 "Grindys" visiem vienodos, o "lubas" jau individualiai deram.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir apie kainas,nors kitaip.Kilo abejonės,kad tos sutartys,kurias pasirašom pristatant pieną toje pačioje pieninėje nėra vienodos visiems.Gal ir klystu,nežinau.Čia rašau apie tas mūsų grupes pagal parduodamo pieno kiekį.Skaldyk ir valdyk?

Turit omeny baze be priedu, ar su tais dabartiniais priedas ?

Už tą patį pieno kiekį, bazinė kaina su tais visais priedais, toje pačioje įmonėje tikrai skiriasi. Ir dar kaip. Čia faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai skiriasi. Perdirbejai irgi vertina tavo galimybes iseiti pas kita.jeigu pienas geras visada (tyrimai is kiekvienos siuntos som iki 250 ir su bakterijom viskas tvarkoj) visada gali pakeisti pirkeja. Todel ir gaunasi visokiu prieda t.y. Lojalumo sezoniskumo ir siaip uz geras derybas.cia irgi verslas.Kaip kovosi taip ir turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...