Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

On 2017-05-02 at 12:21, shaulinis pranešimas:

pervažiavau kelis laukus kuriuos jau kuris laikas matuoju. Jau valgo kviečiai. kur prieš savaitgalį trūko 90 kg dabar jau 80 rodo, kur buvo 80 dabar 60, žodžiu jau maitinasi. Dabar reik žiūrėti, kada pasibaigs rezervai kas jau supilta į dirvą. Teoriškai per paskutines 3 savaites galėjo suvalgyti apie 40kg. Jei sinoptikai neapgaus tai artimiausiu metu rys po 5kg per dieną. Kai pakalbi su žmonėm ir paskaitai šitoj temoj po kiek jau azoto atiduota tai min 10 dienų turėtu pakakti. Bet tai tik teorija, praktikoj dar n kitų klaustukų, kokia veislė, kokia dirva, priešsielis, lietus ir tt. Žodžiu ir toliau reikės matuoti, kad nepražiopsoti.

Aš laikausi teorijos, kad augalai iki atšilimo suvalgė tik (arba labai mažai) nitratinę azoto dalį, o amonio dalis dėl žemos oro temperatūros liko paliesta minimaliai. Jūsų matavimai kaip tik tą puikiai ir parodo. Kur daugiau salietros gavę pas mane atrodo tikrai gražiau ir startuoti iškart su 70 veiklios buvo teisingas sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joooo, reiskia neblogai perziemojo, pirmus tresimus normaliai atlikai, issikrumijo ir viskas bus ciki. Mano laikuose(buvau ikeles nuotrauku) vaizdas nekoks,visiskai neisikrumije, auga tik i auksti, reti(daugokai apsalo , o kiti imirko). Duota kazkur po 100 azoto, o dabar galvoju ar verta jo daugiau duoti ,kadangi ju potencialas 3-4 tonos.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, chefas pranešimas:

Joooo, reiskia neblogai perziemojo, pirmus tresimus normaliai atlikai, issikrumijo ir viskas bus ciki. Mano laikuose(buvau ikeles nuotrauku) vaizdas nekoks,visiskai neisikrumije, auga tik i auksti, reti(daugokai apsalo , o kiti imirko). Duota kazkur po 100 azoto, o dabar galvoju ar verta jo daugiau duoti ,kadangi ju potencialas 3-4 tonos.

 

Pas mus ir vaizdelis buvo nekoks,tos pačios bėdos,kaip pas tave,bet azotas daro savo,krumijasi kur tušti ploteliai iš tų kur dar likę,manau,kad viskas bus gerai,rekordų nebus,bet ant 5-6 patraukti turėtų,bet tas pirmas vaizdas tręšiant,ne toks optimistiškas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, heva pranešimas:

Pas mus ir vaizdelis buvo nekoks,tos pačios bėdos,kaip pas tave,bet azotas daro savo,krumijasi kur tušti ploteliai iš tų kur dar likę,manau,kad viskas bus gerai,rekordų nebus,bet ant 5-6 patraukti turėtų,bet tas pirmas vaizdas tręšiant,ne toks optimistiškas buvo.

cc davei gal? As pats ligonineje(vakar truputi buvau pabeges) maciau savo pora lauku tai vazdas toks jog visiskai nesikrumija , o tik stiebiasi i auksti , o krumijimuisi cc nera kam papurksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, tadasjo pranešimas:

Kaip elgiates su azotu. Esu tik 75 kg/vm isberes, planuos dar yra 90 kg. Galvojau bert visa iskart bet rodo lietingesne ateinancia savaite, gal dalinti i dvi dalis. Kaip manot?

As dalinau, 45kg azoto antradieni isbarsciau, kita tokia pat dali kai nusipurksiu su herbicidu, kitos savaites pabaigoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, chefas pranešimas:

Joooo, reiskia neblogai perziemojo, pirmus tresimus normaliai atlikai, issikrumijo ir viskas bus ciki. Mano laikuose(buvau ikeles nuotrauku) vaizdas nekoks,visiskai neisikrumije, auga tik i auksti, reti(daugokai apsalo , o kiti imirko). Duota kazkur po 100 azoto, o dabar galvoju ar verta jo daugiau duoti ,kadangi ju potencialas 3-4 tonos.

 

Jei kolega matet mano lauku nuotraukas ikeltas tai turiu tokiu vietu kur vos kvadrate 200vnt augalu yra. O kai laukas margas pasirinktas tresimas kaip geriem paseliam. Zinau joniskieciu kur 300vm azoto neriba kvieciam bet ten jau ir derlius virsija 10t is ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Vilius pranešimas:

Jei kolega matet mano lauku nuotraukas ikeltas tai turiu tokiu vienu kur vos kvadrate 200vnt augalu yra. O kai laukas margas pasirinktas tresimas kaio geriem pasekiam. Zinau joniskieciu kur 300vm azoto neriba kvieciam bet ten jau ir derlius virsija 10t is ha.

bet pas jusu ir zemes geros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Vilius pranešimas:

Jei kolega matet mano lauku nuotraukas ikeltas tai turiu tokiu vietu kur vos kvadrate 200vnt augalu yra. O kai laukas margas pasirinktas tresimas kaip geriem paseliam. Zinau joniskieciu kur 300vm azoto neriba kvieciam bet ten jau ir derlius virsija 10t is ha.

300 vm cia jau nukvakimas. 10 tonu ir su 200 imanoma pasiekt. Nuo tokiu n kiekiu humusas dega greitai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...