Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

55 minutes ago, Išradėjas said:

Galvoju ir as persijungti 1000,bet purkstuvo siurbliui parasyta ne daugiau 540,tai ka daryti?Butu gerai traktoriu ant mazesniu birbinti.

Geriau varikliui švankiau suktis, negu su pridususiu purkstuva tampyti. Man pilnai pakanka 540 rpm. Apsukos 1500-1600 aps/min. Darbinio sukiai prie tokiu apsuku turetu buti apie 400, ko pilnai pakanka slegiui ir normai patenkinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Išradėjas said:

Galvoju ir as persijungti 1000,bet purkstuvo siurbliui parasyta ne daugiau 540,tai ka daryti?Butu gerai traktoriu ant mazesniu birbinti.

Trestuva tai lengva ant tokiu mazu sukiu, buna apie 1100 1200 kad suktus darbinis 540, vat su purkstuvu sunkiau, bet mano pakabinamas, tai uztenk tos galios birbet traktoriui, bet jei tampomas jau maniskis mazasis jd nebsusitvarkytu  ant tokiu apsuku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galvoju pasitręšt papildomai kviečius karbamidu tirpintu, pan. po 10kg/ha, beriau po 150kg salietros, kaip ten su tais purkštukais, jei su paprastais rūkiniais? (lenkiškas purkštuvas senas) yra daug rizikos nudegint? Ir kaip tas kristalonas veikia, labai siūlo man jį visi, yra efektas kažkoks, nes db nei sieros, nei kalio, nei fosforo, būtų gaila jei pradėtų gelst į pavasario pabaigą pritrūkus elementų, žinoma žiūriu, kad pigiau atsieitų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, mtzukas said:

Sveiki, galvoju pasitręšt papildomai kviečius karbamidu tirpintu, pan. po 10kg/ha, beriau po 150kg salietros, kaip ten su tais purkštukais, jei su paprastais rūkiniais? (lenkiškas purkštuvas senas) yra daug rizikos nudegint? Ir kaip tas kristalonas veikia, labai siūlo man jį visi, yra efektas kažkoks, nes db nei sieros, nei kalio, nei fosforo, būtų gaila jei pradėtų gelst į pavasario pabaigą pritrūkus elementų, žinoma žiūriu, kad pigiau atsieitų. :)

Jei nedejai nei kalio, nei fosforo,nei sieros tai karbamidas nepagelbes.Saletros bent 400kg per vegetacija atiduok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...