Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Kazi kiek krituliu cia gautusi 10 cm sniego? Daug azotas zemyn pajudes? Menka nauda matyt bus is to ankstyvo tresimo :/ nieko tie kvieciai normaliai nevalgo, kai salti orai. O krituliai, sniegas savo padarys. Per uzpakali neprikisi tiem kvieciam, kai nenori maitintis jie, o cia daiguma apie antra tresima kalbejo, gal kai kurie ir atliko. Kvieciai keliu lapeliu salietros pustonio nesuvirskins, o upeliais tekes. Pats kelis laukelius pries beveik dvi savaites po 200kg salietros isberiau. Ir galvoju, kad is to naudos beveik nebus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, WYCKA/ pranešimas:

mano tresimas kogero nuejo suniui vuodegan aplinkuij ir treses jau kiti antra kart pagrindiny kogero jau pyle tai dar klausimas kas su salietra naudos bus ar ne

Na orai nenuspėjami,uztresiau ir aš dalį stipriau,bet stovi jau senai ir nejuda,gerai,kad ccc nepadaviau,nes streso ir taip jiem i valias,bet žolė žiūriu auga ir nestresuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, heva pranešimas:

Na orai nenuspėjami,uztresiau ir aš dalį stipriau,bet stovi jau senai ir nejuda,gerai,kad ccc nepadaviau,nes streso ir taip jiem i valias,bet žolė žiūriu auga ir nestresuoja.

As vakar ir buvau nulekes paziuret kaip kvieciai, ar ima salietra jau. Issikrumyje normaliai, bet salietros efekto nepastebejau. Kaip ir sakot, zole, tai normaliai auga. Kai barstem svarut svaru buvo, o dabar jau smulkios pridyge neblogai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, mwex pranešimas:

stovi vietoj tie kvieciai, gerai, kad krituliu nedaug, tai salietra ir sulfatas niekur nedings:) viskas susitvarkys, lko davaitele ir vel kibsime i darbus...

Jum gerai, kai krituliu nedaug. Mes krituliu daug neturejom po berimo, bet sianakt po nakties 10 su virs cm sniego.. Per dien net nenutirpo visas. Ir dabar dar drebt pradeda.. Nueis pizdu ta salietra atsiprasant..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, edviuks pranešimas:

trys savaites praejo nuo mano tresimo. Efektas matos ir su kaupu. Specialiai esu palikes kampa kur netresiau . Kaip diena ir naktis. 

Pas jus pajuryje gal kitoks pavasaris... siaip efekto nesimato, ypac velyvesnese veislese, nesvarbu ar KAS ar salietra buvo naudota. Daug kur net prasviesejes Skagen ypac.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, Mantas2342 pranešimas:

Aš kovo gale 150 fizinio salietros išbėriau tai nepergyvenu tikrai daug jau suvartojo, viens pas mus vakar išbėrė salietrą, tai pinigai į balą nežinau kas pas jį galvoj sukasi, o dar tipo agronomiją baigęs.

Kuris čia toks ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

58 minutes ago, edviuks pranešimas:

trys savaites praejo nuo mano tresimo. Efektas matos ir su kaupu. Specialiai esu palikes kampa kur netresiau . Kaip diena ir naktis. 

Negali netresti,augalas gyvas, greitai prades formuoti varpa, visada daugiau ar maziau prarandam tai ka suberiam i zeme.Jeigu visas trasas paimtu augalas ka sudedam, tai po 20t kultume,bet yra kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, Witalikas pranešimas:

Blyn koki kieti jus. Pac nzn koks siandien oras bus. As vakar planavau ccc purksti, bet nespejau

Nu aš seku orus aišku man ir darbų pilna , bet šikart nerizikavau, nes visos svetainės prastus orus rodė, tai kažkuri tikrai nemeluos. Bet kaip ccc purkšt kai temperatūra žema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...