Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Veluoju su tresimu. Kvietys, ypac kvietrugiai akyse auga. Gaus po 100kg fiziniu sulfato ir 300salietros. Verta viska dabar ir atiduot is karto, ar salietra padalint apsidraudziant nuo lietaus isplovimo? Nors kiti turbut antra rata jau suks su salietra ir baigs tresimus. Tai kaip ir ner ko laukt man. Tad durnos dvejones kankina kaip daryt. Protingi patarimai praverstu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dainius48 pranešimas:

Veluoju su tresimu. Kvietys, ypac kvietrugiai akyse auga. Gaus po 100kg fiziniu sulfato ir 300salietros. Verta viska dabar ir atiduot is karto, ar salietra padalint apsidraudziant nuo lietaus isplovimo? Nors kiti turbut antra rata jau suks su salietra ir baigs tresimus. Tai kaip ir ner ko laukt man. Tad durnos dvejones kankina kaip daryt. Protingi patarimai praverstu..

Viską iškart.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ovid pranešimas:

Nu ne tame esmė kas ka mazina kas ka didina ir kada baudojama. As klausiu kaip paruost

Jei vanduo siltas istirpsta tesiog supilus i backa . Jei vanduo saltas kaip dabar teks supilus i backa su siurbliu pavarineti vandeni ratu . Aisku dar priklauso nuo norimos konsetracijos . Kai norejau pasiekti didesne koncetracija tirpinau ant iregto purkstuvo sieto virs backos angos pildamas vandeni . Ukrainoje teko matyti kai kurena lauzus po backomis kad pasildyti vandeni .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Nissmo pranešimas:

Sveiki, Turiu cycocel 750 ir Tempo, kiek suprantu jau vėlu purkšti šiais augimo reguliatoriais? 

Su herbicidais maišot reguliatorius ar geriau vieną purkšti jei nevėlu.

Anykščių r. (čia pas mus šiek tiek viskas vėliau :) )

aš dar tik šiandien su cycocel purskiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...