Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, Witalikas pranešimas:

Nieks nepraleista. 

Pirmas., ccc+moddus+herbicidas. 
Antras., moddus + fungicidas

Trecias.,(planuojamas) fungicidas+Insekticidas

plane buvo 3 važiavimas terpal ir vabaliukams dovanu.4 važiavimas fungicidas  +plius kalio sulfatas.Dabar bevei terpal reikia mesti iš šio mišinio. arba dabar lėkti kai jau paskutinis lapas lenda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, ar kas domėjotės apie techninės sieros tręšimą? Dar kitaip vadinama elementarioji siera. Kiek žinau, tai tokia siera taip greit neišsiplauna ir galima užtikrinti sieros kiekis ilgesniam laikui, be to labai šarminiuose dirvožemiuose kažkiek parūgština dirvą. Bet kiek google ieškojau, tai Lietuvoj tik mažais kiekiais galima jos nusipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
prieš 27 minutes , Remse pranešimas:

Rapsas 2.8, kviečiai 5.7.

Su tokiais kiekiais daug daugiau turėjo but..  Pas mane buvo tresta npk 250, sulfato 150 ir axan 150 ir tai axano 50% lauku tik gavo.. kvieciai 5.5, rapsas 1.6, nors pavasari atrodė reiks atsėti visa rapsa.. o zemes tikrai nera derlingos..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Karaa pranešimas:

Su tokiais kiekiais daug daugiau turėjo but..  Pas mane buvo tresta npk 250, sulfato 150 ir axan 150 ir tai axano 50% lauku tik gavo.. kvieciai 5.5, rapsas 1.6, nors pavasari atrodė reiks atsėti visa rapsa.. o zemes tikrai nera derlingos..

oro salygos labai skirtingos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Karaa pranešimas:

Su tokiais kiekiais daug daugiau turėjo but..  Pas mane buvo tresta npk 250, sulfato 150 ir axan 150 ir tai axano 50% lauku tik gavo.. kvieciai 5.5, rapsas 1.6, nors pavasari atrodė reiks atsėti visa rapsa.. o zemes tikrai nera derlingos..

Kai žemės balas nuo 28 iki 50 taip ir gaunasi. Vieni laukai dave 7 t ir daugiau kvieciu, kiti 4. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...