Jump to content

Navigacija i android


voras

Recommended Posts

iki jo turejau sena gera sonyericson tai nelabai galiu su kuo lygint, siaip ekranas ne toks jautrus kaip zmonos ankstesnio modelio samsungas, tiek kad vairuojan t jau nepaskambinesi taip atsiputes kaip su paprastu. kamera 8mp tai vien del to man ir pasirode vertas demesio, beja betkuri dokumenta gali nufotkinti issaugoti pdf formatu ir i email, na kiek as ji tenaudoju ir kiek tesuprantu bet siaip dabar imciau note, bo sako dar mandresnis, beja turiu jau beveik pusmeti ir dar nei sykio nebuvo pakibes, reaguoja liuks, jokio galvojimo nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neuzvedineju jokios naujos temos. pats turiu samsunga gt-i5500 (androidas). sita navigacija buvau pats parsisiuntes dar galiu pasakyt ta kad telefone navigacija yra nesamone nes ji veikia tik su a-gps kurem reikia interneto :D

i symbian galima garmin ikist su visais zemelapiais, tada nereikia interneto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne tik i symbiana galima navi be interneto isidet, galima ir i androida ir i iphone, priklausomai nuo pacios navi softo reikes intero ar zemelapiai jau bus. Pats buvau garmin (beje rekomenduoju vorui) isidejes pabandymui, interneto nereikejo, bet navigacija telefone praverte tik 1 karta uzsienyje, vairuojant nepatogu, nera tikslumo, metosi tarp gatviu kur auksti namai, zodziu telefonas navigatoriaus neatstos niekada man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 metų...

Naudoju iGo, be interneto, viskas puiku, susimečiau mapsus, kaimyninėse šalyse kolkas nepavede :)

Planuoju vaziuot pazvejot i Norvegija,kokiose salyse isbandei igo,gal dabar kitokia programa naudoji. Pas mane samsunge igo Lietuvoj tai gerai veikia tik idomu kaip kitur,kad nereiktu pasiklydus Suomijoj elnius ganyt :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Planuoju vaziuot pazvejot i Norvegija,kokiose salyse isbandei igo,gal dabar kitokia programa naudoji. Pas mane samsunge igo Lietuvoj tai gerai veikia tik idomu kaip kitur,kad nereiktu pasiklydus Suomijoj elnius ganyt :icon-mrgreen:

Jokių problemų, praeitais metais išbandžiau vokietijoje, bulgarijoje. Įsirašiau 2014 metų žemėlapius. Būna kad neranda kažkokio namo, ar kokio labai mažo miestelio, bet pasitikėti tikrai galima. Šiaip dar Motonav gali išbandyt, Motonav'as gal šiek tiek mažiau akumoliatorių sodina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...