Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Nepastebėjau tokios temos.Taigi kas pas Jus naujo nuo 2009m. su valstybinės žemės nuoma.Man liepia mokėti už kiekvieną planelį po 30Lt. Jei

noriu su sąskaita,tai 70Lt.Atseit čia didelės nuolaidos ,nes kitur ima po70 ir daugiau Lt.Reikia atnešti pernykščius planus , o ten tik pataisys datą.

Kur baigiasi tvarka prasideda žemėtvarka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust apie valstybines zemes nuoma, norint issinuomuot kiek su visais popierizmais kainuoja? nes kiek zinau net nuomuojant reikia kadastriniu matavimu ir t.t.

Aš apie pernykštes nuomos sutartis,kurias noriu pratęsti.Tipo jas atveži,žemėtvarka pataiso datą į š.m. ir už kiekvieną planelį moki. O kiek mokėti, tai jau kaina sutartinė, kaip turguj.Atseit dabar nuomoti nepriklauso,neskirta pinigų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie šiuos-2010metus.Duodi pernykščius 2009m, planelius su sutartimis, o už perrašytas sutartis moki.Čia apie valstybinės žemės nuomą,

Įdomu kokiam raj....pas mus ,Kupišky , šiandien pratęsiau , jokių mokesčių :icon-exclaim:

jei gera normali zeme ir ne pelke be grioviu ir stulpu. kaina ne maziau 250lt+15% pajamu mokestis atskirais atvejais gali buti ir daugiau (priklauso nuo konkurencijos) :icon-wink:

... na,Kėdainiečiai , Jūs čia kietai "susirėmėt", :eusa-think: taigi jau nebe 2007-ieji , kai net už rugius (nuo kombaino) po 500Lt /ton mokėjo, ....manau "duoklei" -laikas"ataušt"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats moku ivairiai nuo 200lt iki 320lt priklauso nuo situacijos zemes ploto ir konkurencijos, vidurkis gaunasi apie 250lt+15% yra ne vienas atvejis pas mane buves kai zmogus ateina pasiulai kaina tas nueina pas kaimyna su kuriuo buvai sutares kojos vienas kitam nekist ir tas dar daugiau pasiulo, na tokie mes tie lietuviai :icon-confused: kol ismokos bus tol situacija nesikeis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ką geriau rašyti - žemės nuomos ar žemės panaudos sutartį ? Kaip su mokesčiais ir kaip su išlaidų parodymu buhalterijoj?

Panauda - tai neatlygintina nuoma. Kokios išlaidos dar gali būti? O jei nuoma - tai nuomos sutartyje numatyta kam, kada ir kiek mokėsi. Ir jei jau mokėsi, tai ir buhalterijoj normalios sąnaudos. Tik tam, kuris tau nuomos, atsiras prievolė deklaruoti tuos gautus pinigus ir susimokėti mokesčius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Dzūkija, va čia ir yra visa problema - nuomotojai nenori rašytis nuomos sutarčių, nes nenori mokėti 15 proc., bet pinigų už žemės naudojimą visvien nori ! Aš galiu rašytis panaudą ir mokėti jiems pinigus už naudojimąsi, bet ar neturėsiu bėdų, kai buhalterijoj reikės parodyti išlaidas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb. Dzūkija, va čia ir yra visa problema - nuomotojai nenori rašytis nuomos sutarčių, nes nenori mokėti 15 proc., bet pinigų už žemės naudojimą visvien nori ! Aš galiu rašytis panaudą ir mokėti jiems pinigus už naudojimąsi, bet ar neturėsiu bėdų, kai buhalterijoj reikės parodyti išlaidas?

Tu paprasčiausiai buhalterijoj NEGALI parodyti tokių išlaidų :eusa-naughty: Nes nuomos buhalterinė esmė tokia:

1. Prikskaičiuoji nuomos sąnaudas ir mokėtiną sumą.

2. Sumoki tą sumą ir sumažėja pinigų.

Jei pirmos operacijos apskaitoj nėra (o panaudos atveju jos būt negali :icon-exclaim: ), tai iš niekur nieko negali mokėti. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...