Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

As skaiciau manoukis.lt ten straipsnis yra apie ismoku grazinima tipo visos es iswaiste lesu db paskaiciavo kad truksta tad visos grazint reiks 276 milijonai euru tipo prades atsiiminet nuo 2017m penkiems metams tad apie ismoku didejima nebus ne kalbos..

ten del neivykdytu projektu gal..per visa ES,  Lietuvos mastu bus pora ar keliolika milijonu, lašas jūroj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo klausimas del jaunų. Valda pirma karta iregistravau 2012m, tais paciais metais uzdeklaravau, metu turiu 27. Nu tai kaip ir atitikciau. Avansus ir pagrindines, ir uz pirmus, ir zalinimo, ir uz karves jau gavom. Tiesiogine ir uz pirmus ir likutis paskaiciuotas. Tik kad tiek deklaracijoj, tiek per bankininkyste prisijungus apie tus jaunus man nei puse zodzio. Ar cia kazkas neatitinka, ar cia seniunijos darbuotoja ka nepazimejo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Iškilo klausimas del jaunų. Valda pirma karta iregistravau 2012m, tais paciais metais uzdeklaravau, metu turiu 27. Nu tai kaip ir atitikciau. Avansus ir pagrindines, ir uz pirmus, ir zalinimo, ir uz karves jau gavom. Tiesiogine ir uz pirmus ir likutis paskaiciuotas. Tik kad tiek deklaracijoj, tiek per bankininkyste prisijungus apie tus jaunus man nei puse zodzio. Ar cia kazkas neatitinka, ar cia seniunijos darbuotoja ka nepazimejo?

Gali buti, kad varneles neuzdejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma kart deklaravau,buvo atlikta patikra, rasta mazu neatitikimu del ploto, pervesta ir apskaičiuota 70% visų išmokų išskyrus už gyvulius ir nederlingas žemes. tikėjaus blogiausio kitais metais vasara, bet gavosi gerokai geriau , nes pinigeliu reikia jaunam ukininko projektui.

P.s. kad neatrodytu taip graziai, praejusiais metais, mama deklaravo, neatitikimu nebuvo jokiu, gavom ismokas gegužės mėnesį...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas tu toks, jei tau lengviau bus :icon-wink: mano dar nesutikrino nuomos sutarciu nusiustu.

o kokiu tikslu prašė nuomos sutarčių..dvigubas deklaravimas išlindo??? man tai tikrino pasėlius 2 kart...turiu ražienų... rašo kad atliktas administracinis tikrinimas..išmoku nei cento .. :icon-neutral: sutarčių neprašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia yra pliusas jie nepraso tu dokumentu, nors turetu. O va kai internetu pats deklaruoji reik jau jiems pastu arba atskenavus siusti.

kai kur praso. Pas mus seniunijoj deklaruojant niekad nereikedavo jokiu nuomos sutarciu, o siemet deklaruojant liepe per tam tikra laika pristatyt. Nors dirbama zeme keli metai nesikeicia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...