Jump to content

aiva

Nariai
 • Pranešimai

  100
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie aiva

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  LT

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Popierinį.Tikrino , sakė tinka ir toks.
 2. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Taip , viskas kas mėnesį ..Toks ir atsakymas : įvykusi klaida.
 3. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Tas ir yra , kad moku kas mėnesį viskam: penc.pagr.ir papild. daliai , ligos ir motinystės išmokai gauti.Sodroj sakė , kad galiu mokėti arba kas mėn nuo min ir jei reiks prisimokėti deklaruojant pajamas , arba viską susimokėti iš karto deklaruojant.
 4. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Alytaus skyrius Prienų poskyris. Seniau priklausėm Kauno skyriui , tai dar didesnių cirkų būdavo , na pvz. viena specialistė man 4 mėn per vienerius metus buvo pati iš mano sąskaitos nuskaičiavusi mokestį sodrai. Kai nuėjau aiškintis , pasakė , kad manė , jog aš nesumokėsiu už einamą mėn ir nuskaičiuodavo apie15 d, nors pagal įstatymą galėjau mokėti iki paskutinės mėn. dienos , o mokėdavau apie 25d.(Čia kaip supratau man gero norėjo) .O pranešimų nesiūsdavo , nes neturi tiek laiko... Sunkiai susigrąžinau permokėtus dvigubus pinigus , tik su viršininkės pagalba. Pasikeitus pavaldumui ir darbuotojams tikėjausi , kad bus geriau , deja deja...
 5. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Vasario pradžioje gyd. užbaigė biuletenį , iš karto internetu užpildžiau prašymą ligos išmokai gauti. po kelių dienų paskambino sodros specialistė ir paprašė atvykti užpildyti tą prašymą , aiškinau , kad užpildytas ir gavau apie tai sodros pranešimą.Vis tiek liepė atvažiuoti. Na nuvažiavau , pasirodo , kad jau nereikia , nes viskas yra. paklausiau apie išmoką , pasakė , kad nemoku sodrai ligos išmokai gauti . Vos išaiškinau , kad moku jau seniai , na rado , kad tikrai moku. Po to dar gražiau: man išmoka jau išmokėta , vel aiškinu , kad ne , tada pasikvietė kolegę , ta naršydama kompe pasako , kad mano darbdavys nepateikęs kažkokių dokumentų. Vėl aiškinu , kad jokio darbdavio aš neturiu , pats ant save ponas. Bendrom jėgom dvi specialistės paaiškino, kad kai deklaruosiu pajamas 2019 m už 2018 metus , tada man bus paskaičiuota ligos išmoka( vadinasi po pusantrų metų) , nes neaišku koks bus mano ūkio EDV. Suprasdamas ,kad nieko su šiomis SPECIALISTĖMIS neišsiaiškinsiu parašiau el laišką Sodrai ir gavau atsakymą , kad atsakymą galiu gauti atvykęs į sodros skyrių. Rytoj skambinsiu trumpuoju numeriu ir prašysiu , kad nejungtų su mano skyriaus specialiste( nes taip visada daro) , o klausiu , kur galiu gauti info.
 6. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  Sveiki , ar kas nors gavote ligos išmoką? Vietinio skyriaus sodros darbuotoja šneka visiškas pievas , parašiau el. laišką į sodrą su skyriuje gautais nesąmoningais atsakymais,tai gavau atsakymą kreiptis į vietinį skyrių pas atsakingą specialistę( pas tą pačią).
 7. NMA puslapyje DUK yra toks klausimas ir atsakymas parašytas , kad NE.
 8. aiva

  Česnaku auginimas

  Prieš savaitę vienos veislėd buvo jau tokie apie5-6 cm , o kitos dar tik lenda iš dirvos1- 2 cm.
 9. aiva

  Socialinis draudimas (SODRA)

  man keisčiausia , kad motinystės draudimas yra privalomas. Suprasčiau , jei tai būtų savanoriškas draudimas , nes tikrai yra daug tokių ūkininkių , kurioms jau 60 ar daugiau metų , arba dėl sveikatos problemų niekada negalės turėti vaikučių , o turi mokėti ir viskas.
 10. aiva

  braskininkai

  gal galit pasakyt kur pirkot. Ačiū.
 11. aiva

  del prekybos turguje

  psd už visa mėnesį , sodra- už tas dienas , kai dirbi bet ne maziau 5(jei nepasikeitė) dienos per men. , verslo liudijimas negaliu tiksliai pasakyti , bet tikriausiai mėnesiui.Kiekviena savivaldybė verslo liudijimu kainas nusistato pati ir jos skirtingos. Jei registruotas buvote darbo birzoje- puse kainos už verslo liud.Reikės deklaruoti pajamas.Jeigu viršys nustatytą ribą-teks mokėti . Visa info yra vmi , sodros , Jūsų savivaldybės puslapiuose.
 12. aiva

  Avietes

  man šernai labai išlaužė eidami, jau buvo didelės ir su uogom
 13. aiva

  Kompensacijos uz asbestinių stogų dangos keitima

  Tikrai verta. Su dokumentais priduodant nieko sunkaus nera, paciam tikrai nesunku susitvarkyti, iskilus mazisusiam neaiskumui galima skambinti i na ir viska paaiskins
 14. aiva

  hidraulinis vairas

  Sveiki, gal žinot ,kur remontuoja dozatorius (donfosus)? Ačiū.
 15. aiva

  Išmokos 2014-2020

  ir pas mus dar nei cento. Buvo atlikta patikra , neatitikimų nerasta , bet ir avanso nėra... Dabar rašo , kad atliktas pirminis patikrinimas ir pinigai bus išmokėti nuo sausio 4 iki balandžio 30. O NMA puslapyje paskelbta , kad visi neturintys neatitikimų gaus avansus.
×