Jump to content

Buksyravimo lynai, grandines ir t.t


Jaunasis

Recommended Posts

Is mano patirties pries pora metu nusipirkau pirma nuo virsaus 1.jpg

virve gan storoka laike labai gerai tampri galima smugiu kirsti virve amortizavo pora furu is griovio istraukiau laike, pries pora sav uzklimpusi belarusa su priekaba traukiau virve truko suskalde plasmasini kapota zodziu bedos padare, galvojau nenutraukiama nes tiek kartu traukiau sunkiasvore technika ir smugiavimais niekaip netrukdavo .

Pirkau tokia ziuresiu kaip laikys dar neisbandes 32.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is mano patirties pries pora metu nusipirkau pirma nuo virsaus 1.jpg

virve gan storoka laike labai gerai tampri galima smugiu kirsti virve amortizavo pora furu is griovio istraukiau laike, pries pora sav uzklimpusi belarusa su priekaba traukiau virve truko suskalde plasmasini kapota zodziu bedos padare, galvojau nenutraukiama nes tiek kartu traukiau sunkiasvore technika ir smugiavimais niekaip netrukdavo .

Pirkau tokia ziuresiu kaip laikys dar neisbandes 32.jpg

Laikys tik pora kart ištraukiant fūras, nu ir dar kombaina. nelaiko mazgai joms. geriausia yra dirža pirkt. i sezonus suvarydavom tokias virves 3, 4 , o diržą nesuvarem per sezoną . dar laikys ir laikys :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip medziaga, panasi i plasmase, susiūta, storis pasirinktinai ir ilgis. jie tamprios yra, ir neplyšta nes yra apsiūtos gan rimtai . o virvės pvz viena pasileido ar nutraukei, nes buna trauki netruksta visa virve o truksta tik viena kasa, ir hana kito karot nebeatlaiko .

bet geriausei tai manau Profas pasakojo, kad tos kur gali sugiuot, jos pusiau guminės yra, nu isiūta guma, ir traktoriui nera tokio smūgio ir virvė negauna tokios apkrovos .

Tai gal tu dirbi transporto isvilkimo kompanijoj, kad tiek daug lynu prireikia.

Man per metus tenka tik koki 1 ar 2 kartus pagelbet kaimynuj ar kokiam nuo kelio nulekusiam.

O ir ant smugio nemusu, visgi gaila man savo technikos.

Tai gal tu dirbi transporto isvilkimo kompanijoj, kad tiek daug lynu prireikia.

Man per metus tenka tik koki 1 ar 2 kartus pagelbet kaimynuj ar kokiam nuo kelio nulekusiam.

O ir ant smugio nemusu, visgi gaila man savo technikos.

tenka bendrovei padėt, ar kaime kokiam ukininkui, nes gelingiausia tehnika pas mus, o jie visi pasirinke tuos lengvučius traktorius ir žemus, be didelio pravažumo, kurie pamyži po ratu ir nebeišvažiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
siemet jau keleta glebiu visokiu virviu pakeiciau, geriausia laiko kapronines su apvalkalu orandziniu is lytagros, 54 tonu, bet prisipazinsiu viena tokia irgi nutraukem

o tie stropai kranistu tai tik t 40 is griovio traukti

nu netikiu, kad nutrauktum ziedini 40 tonu stropa kuris kainuoja 2k euru :D beto jie su 40 proc atsarga :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
nupirkau lytagroje už 280 lt. parašyta kad galima traukti 56t tikiuosi pasiteisins,gaila tik 6m buvo

Kaip kokiems runkeliniams tai per kūda. Krauna į fūrą po 36 tonas ir traukia su dviem trišimčiais su dubliais. Jokie trosai ilgai nelaiko :eusa-think:

tokių svorių netampom,traukiam kai pasodinam traktorius,o ir tik vienas JD 7930 yra iš galingesnių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nupirkau lytagroje už 280 lt. parašyta kad galima traukti 56t tikiuosi pasiteisins,gaila tik 6m buvo

Kaip kokiems runkeliniams tai per kūda. Krauna į fūrą po 36 tonas ir traukia su dviem trišimčiais su dubliais. Jokie trosai ilgai nelaiko :eusa-think:

tokių svorių netampom,traukiam kai pasodinam traktorius,o ir tik vienas JD 7930 yra iš galingesnių

O ar ne tapati virvė i priekines faras parėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...